Як заряджати електронну сигарету eGo-T

Електронні сигарети міцно входять в ужиток сучасного курця. У зв’язку з появою заборон на куріння в громадських місцях, подорожчанням сигаретних виробів все більше любителів подиміти звертають свою увагу на ЕС. Вважається, що подібні курильні гаджети відносно безпечні для здоров’я в порівнянні зі звичайними сигаретами, так і більш вигідні у фінансовому плані.

У світі курильних девайсів є моделі, які вважаються найбільш популярними. До одних з найбільш поширених відноситься електронна сигарета eGo-T, інструкція до якої досить проста навіть для початківця парильника. Пора з нею ознайомитися детальніше.

Чим хороший гаджет

ЕС eGo-T – вдосконалена, модифікована модель курильного девайса, по праву вважається топовим продуктом лінійки eGo. Виробники оснастили нове територій пристрій більш потужним акумулятором. В залежності від потреб курця цю модифікацію можна побачити у продажу з різним технічним рішенням акумуляторних батарей: від 650 маг до 1100 мАч.

Головною відмінною рисою нової моделі девайса є нова розроблена система подачі рідини до атомайзеру.

У цій моделі картридж стандартного і звичного виконання, оснащений вологопоглинаючою тканиною, виробники замінили на більш потужний пристрій. Тепер у комплектацію ЕС входить не просто картридж, а картридж-контейнер (парильники називають його «танком»).

Він розрахований на використання рідини мінімумом 1 мл об’єму. Це нововведення подарувало більше комфорту користувачам. Тепер процес випарювання став тривалішим і ефективним.

Пристрій ЕС eGo-T

Електронна сигарета даної моделі володіє підвищеним комфортом у використанні. Довжина пристрою становить 118 мм, а діаметр 14 мм дозволяють із зручністю утримувати девайс в руках. Складається територій пристрій з наступних частин:

 1. Акумуляторна батарея, розрахована на 300 циклів. Це дозволяє інноваційної моделі працювати в 5-6 разів довше звичайної ЕС (з картриджем невеликого обсягу).
 2. Атомайзер (парогенератор). У пристрої використовується вдосконалений атомайзер нового покоління. Таке вдосконалення гарантує користувачам отримання більш якісних відчуттів від парогенераціі і яскравого смаку.
 3. Картридж-танк великою місткістю.
 4. Конус на атомайзер, необхідний для повноцінної роботи девайса.

Електронна сигарета eGo-T оснащена міцним металевим корпусом і вбудованим інтелектуальним мікрочіпом. У ньому передбачена автоматична відсічення. Вона включається при тривалому утримуванні кнопки у включеному положенні.

Як зібрати новинку

Зробити з купленого гаджета повноцінний прилад не становить праці. Для цього слід провести наступні дії:

 1. Атомайзер щільно загвинтити на акумулятор до упору.
 2. Вставити конус таким чином, щоб він закрив атомайзер.
 3. Далі слід заправити картридж. Для цього міг викрутитися з корпусу кришечка, всередину заливається аромажидкость.
 4. Заправлений контейнер пригвинтити (до упору) до парогенератору. Стежте, щоб голка атомайзери повністю проткнула кришечку.

При складанні курильного девайса не застосовуйте великих фізичних зусиль. У разі коли конус або сам парогенератор погано загвинчуються, перевірте, не забруднені. А щоб зрозуміти, як розібрати електронну сигарету eGo-T, слід скористатися такою ж інструкцією, але здійснюючи дії у зворотному порядку.

Поради досвідчених користувачів

Знавці ароматного ширяння радять перед початком використання ЕС eGo-T капнути трохи рідини (2-3 краплі) на атомайзер. Це поліпшить процес димоутворення. Також слід з особливою ретельністю підбирати необхідні запчастини (адаптери до батарей, перехідники, зарядні пристрої).

Всі запасні частини (також і рідина) повинні бути оригінальними. В іншому випадку курильний гаджет прослужить недовго, а якість диму залишить бажати кращого.

Результати проведених тестів показали, що електронна сигарета цієї марки (при її грамотному використанні може активно виробляти пар протягом 6-7 годин польоту. А акумуляторна батарея розрахована на 3 доби. Потім її слід підзарядити.

Правила зарядки гаджета курильного

Щоб зрозуміти, як заряджати eGo-T, необхідно скористатися USB-зарядник. Він додається до кожного комплекту курильного девайса. Зарядний пристрій дозволяє досить швидко поповнити запас енергії батареї. Для цього потрібно близько 2-3 годин. Заряджати девайс можна через комп’ютер або розетку. А, використовуючи спеціальний перехідник, підзарядку можна здійснити та в автомобілі. Як це робиться:

 1. Відкрутити від акумулятора випарник.
 2. Парогенератор вкрутити в зарядний пристрій.
 3. Інший кінець зарядника підключити до звичайної розетки або ПК.
 4. В процесі зарядки світловий індикатор на USB-пристрої блимає червоним.
 5. Коли колір індикатора переключиться на зелений – батарея повністю заряджена і готова до подальшої експлуатації.

Перший процес зарядки повинен тривати від 8-9 годин. Цю процедуру можна переривати навіть якщо індикатор горить зеленим. А от наступні зарядки вже укладаються в 2-3 години.

Інструкція по застосуванню eGo-T

Щоб приступити до жаданого процесу ароматного ширяння, на корпусі сигарети слід натиснути кнопку включення. Вона спалахує білим або блакитним кольором. Після нагрівання спіралі до певної температури аромажидкость починає випаровуватися. Між затяжками кнопку необхідно відпускати, інакше можна перегріти спіральку і пошкодити сам випарник.

Перша експлуатація

Коли парильщик приступає в перший раз до роботи з подібним курильним девайсом, йому необхідно зняти блокування з акумуляторної батареї. Для цього треба п’ять разів поспіль натиснути на кнопку живлення протягом 1,5—2 секунд. Знак того, що батарея розблокована, подасть індикатор (вбудований світлодіод) – він починає посилено блимати. Значить, батарея перейшла в «режим» режим.

Потім аромажидкостью наповнюється картридж-контейнер і вставляється в акумулятор. Атомайзер щільно загвинчують за напрямком годинникової стрілки. Бажано при першому використанні користуватися девайсом до тих пір, поки батарея не розряджається повністю.

Експлуатація

При одночасному натисканні на панелі включення і затягуванні аромажидкость з контейнера надходить до спіралі акумулятора, після нагрівання вона перетворюється в пар. При використанні курильного гаджета в процесі польоту слід не відпускати кнопку (вона відпускається тільки при затягуванні). Виробники eGo пропонують своїм користувачам кілька видів атомайзери:

 • стандартні (або конічні), тип А;
 • циліндричні, тип;
 • володіють зниженим опором, типи А, Ст.

Атомайзер, що додається до даної моделі ЕС, виготовлений з металу високої якості. Складається він з трьох, щільно з’єднаних деталей. Це: випарник (нагрівальний елемент), основа і корпус.

Різниця між типами атомайзери полягає не тільки в дизайні, але і в обсязі поміщається в них аромажидкости. Самим містким стає тип В (до 2,5 мл рідини), а ось тип А вміщається лише близько 1-1,2 мл аромажидкости.

Парогенератор для цієї моделі курильного девайса володіє універсальним коннектором, тому він легко працює з усіма представленими батареями.

У даній моделі курильного гаджета передбачені функції, що захищають прилад від поломок та перегрівання. Це:

 1. Функція захисту. Прилад захищений від можливого короткого замикання при роботі і випадкового загоряння акумулятора.
 2. Функція таймера. Коли сигарета використовується більше 10-12 секунд, відбувається автоматичне відключення подачі струму. Це захищає парогенератор від можливого перегрівання.
 3. Функція блокування. Вона включається в ручному режимі, при п’ятикратному натисканні кнопки включення за 2-3 секунди. Таким чином, виключається непланомерное самовключение гаджета. Він стає більш безпечним при транспортуванні і експлуатації.

Як заправити електронну сигарету eGo-T

У даній моделі курильного приладу процес дозаправки рідоти дуже простий і легкий. Щоб заповнити втрату ароматної рідини для ширяння, слід зробити наступне:

 1. Дістати контейнер (з упаковки, якщо сигарета тільки що куплена або з девайса).
 2. Зняти захисний ковпачок.
 3. Відкрити кришечку контейнера (при повторних дозаправках можна буде використовувати утворилося від голки атомайзери отвір).
 4. Залити жижку на обсяг трохи більше ¾ контейнера. Стежте, щоб залишався повітряний пухирець.
 5. Загвинтіть назад кришечку картриджа.
 6. Вологою серветкою обережно видаліть залишки рідини, щоб вона при ширянні не виявилася в роті.

Контейнер для сигарети eGo-T виготовлений з пластику. Він прозорий, що дозволяє вчасно відстежити рівень решти аромажидкости.

Техніка безпеки

Курильний гаджет вимагає дуже дбайливого до себе відношення і регулярної турботи власника. Якщо хочеться, щоб девайс прослужив вірою і правдою довгі роки, дотримуйтесь наступних нескладних рекомендацій:

 • не допускайте забруднення контактів атомайзери і батареї;
 • бережіть курильний гаджет від падінь і різних ударів;
 • по закінченні ширяння не забувайте ставити кнопку включення на блокування;
 • у разі перегріву девайса вимкніть прилад та зачекайте остигання парогенератора;
 • не використовуйте гаджет з поламаним зарядним пристроєм;
 • застосовуйте для зарядки батареї тільки оригінальні пристрої;
 • у разі коли від батареї раптом пішов неприємний запах, від’єднайте її і вимкніть прилад;
 • не допускайте переохолодження та перегрівання курильного девайса;
 • при зберіганні стежте, щоб контакти акумулятора пристрою не стикалися з різними металевими предметами;
 • якщо сигарета не буде використовуватися довгий час, від’єднайте атомайзер від решти блоку;
 • у разі коли індикатор на корпусі пристрою блимає безперервно протягом 10-12 секунд, підзарядіть батарею.

Як почистити електронну сигарету

Для цього слід використовувати чисту і суху ганчірку (або серветку). Атомайзер слід ретельно очищати від залишків вологи, рідини. Для прочищения більш дрібних отворів можна використовувати ватяну паличку. Така турбота надовго продовжить термін експлуатації приладу, забезпечуючи хорошу взаємодію батареї і атомайзери.

Правила догляду за акумулятором

Щоб термін служби виробу не закінчився раніше покладеного часу, слід знати, як доглядати і за самим акумулятором. Для цього існують наступні рекомендації:

 • завжди досягати 100%-ї зарядки;
 • не допускати, щоб розряджалася батарея повністю;
 • використовувати для процедури підзарядки тільки оригінальне та якісне USB-пристрій;
 • зберігати батарею слід в умовах кімнатної температури в сухому місці, недоступному для дітей і тварин.

Дана модель курильного електронного пристрою пропонується в продаж у двох оригінальних наборах. Її можна придбати в фірмовою подарунковій упаковці, в комплект якої входять зарядний пристрій, USB-кабель, чотири контейнери для рідоти і по парі атомайзери і батарей. Комплектація іншого набору аналогічна з подарунковим, але в комплект там включено всього два картриджа і один атомайзер.

Вдаючись ароматного ширяння, пам’ятайте, що нікотин, що входить до складу рідини, викликає стійке звикання і залежність. Використовувати даний прилад дозволяється лише повнолітнім особам. А при наявності підвищеного артеріального тиску, астми, серцевих проблем, цукрового діабету проконсультуйтеся з лікарем з приводу використання ЕС. Безпечного польоту!

За темою:  Рецепти рідоти для ширяння

MAXCACHE: 0.39MB/0.00663 sec