Як заряджати електронну сигарету EVOD

Для того, щоб електронна сигарета стала вірним супутником у боротьбі з нікотиновою залежністю, потрібно чітко дотримуватися інструкції по застосуванню. Порушення технічних основ використання приладу може призвести до його поломки, запалення і навіть вибуху. Одна з найпопулярніших марок на сьогоднішній день, яку використовують новачки — це EVOD. У зв’язку з цим важливо знати, як користуватися електронною сигаретою EVOD, як її заряджати і заправляти.

Заряджаємо правильно

Купуючи EVOD, покупець отримує невелику коробку, в якій знаходиться лише сама сигарета і зарядний пристрій. На жаль, в комплектацію пристрою не входить інструкція по застосуванню. У зв’язку з цим, більшість новачків в вейпинге не знають, як заряджати електронну сигарету EVOD. Неправильна зарядка може стати причиною проблем з використанням пристрою і зниженням його терміну експлуатації.

Для того щоб зарядити електронну сигарету, необхідна наявність наступних предметів:

  1. Саме зарядний пристрій.
  2. Перехідник з USB на стандартну вилку для підключення пристрою до електромережі.
  3. Powerbank, ноутбук або настільний комп’ютер, при відсутності вільної розетки.

Дуже важливо, що процес першої зарядки має невелике відміну від наступних, адже правильний підхід до першого заряду дозволяє розкрити весь потенціал приладу і налаштувати його на роботу на повну потужність.

Перед тим як приступити до першої зарядки, пристрій має бути повністю розряджена. Після цього слід відкрутити акумуляторний блок від атомайзери і підключити його до зарядного пристрою. Тривалість першого заряду становить не менше восьми годин.

Протягом перших трьох годин індикатор заряду може почати показувати, що пристрій повністю зарядилось, але на цей факт не потрібно звертати уваги. Відключити EVOD від зарядного пристрою можна лише через зазначений проміжок часу.

Після цього необхідно використовувати пристрій не менше двадцяти хвилин. Після, потрібно відправити сигарету на дозарядку, яка повинна становити одну годину. Після того як ви це зробите, пристрій можна використовувати в штатному режимі.

Методика стандартної зарядки акумулятора повністю ідентична зарядці батареї вашого телефону або планшета. Після підключення зарядного пристрою до джерела живлення, на зарядці повинен засвітитися світлодіод. Коли цього не відбувається, необхідно перевірити якість з’єднання з зарядкою акумулятора, справність джерела живлення та зарядного пристрою.

Приблизний час, необхідний на повну зарядку батареї становить близько трьох годин. Коли загориться зелений індикатор, можна від’єднувати акумулятор від харчування, і продовжувати використання. Але на думку фахівців, пристрій можна залишити на зарядці до того моменту, поки не мине три години.

Прийміть до відома, що час потрібний заряд акумулятора не залежить від того, який спосіб зарядки ви використовуєте. Для зарядки можна використовувати і зовнішні блоки живлення, але кожен з них має свої недоліки і переваги.

До переваг зовнішніх зарядних пристроїв можна віднести той факт, що їх використання збільшує тривалість служби акумулятора. Крім того, з’являється можливість зарядити кілька батарей. Недолік такого устрою лише один, у зв’язку з його габаритами він вкрай незручний у транспортуванні.

Як доглядати за батареєю

Використовувати EVOD, також просто як користуватися Kangertech, EGO та іншими електронними сигаретами, що мають особливу популярність у новачків. Але важливо усвідомлювати, що акумулятор або батарейний блок справжнє серце електронного приладу. У зв’язку з цим потрібно знати, як правильно доглядати за цим елементом конструкції та неухильно дотримуватися рекомендацій виробника.

Для початку потрібно сказати про те, що заряджати електронні прилади потрібно тільки фірмовим зарядним пристроєм, яке йде в стандартній комплектації. Використання аналогів або кустарних підробок може позначитися на працездатності батарейного блоку. При поломки або втрати цього важливого аксесуара, потрібно придбати новий. Важливо, щоб новий кабель був від того ж виробника і ідеально підходив до вашої моделі.

Зарядні пристрої мають певні характеристики. Треба знати, який саме кабель підійде до вашого пристрою по потужності. Після придбання електронної сигарети, ознайомитеся з інструкцією. Електронна сигарета EVOD інструкція по застосуванню містить інформацію про те, як правильно використовувати цей прилад, як його заправляти і заряджати.

Надсилати пристрій на зарядку потрібно тільки після того, як сигарета повністю витратила міститься в ній заряд. При перервах у використанні потрібно відключати девайс шляхом п’ятикратного натискання на кнопку Fire. Якщо ви не збираєтеся використовувати «евошку» протягом довгого часу, потрібно від’єднати акумулятор від атомайзери. Це дозволить продовжити службу приладу.

У випадку з EVOD, особливу небезпеку представляє конденсат, який накопичується на контакті батареї. Причина його появи полягає в тому, що курець не поглинає всі кількість утвореного пара. Утворення конденсату часта причина поломки подібних виробів, так як в місцях з’єднання контакту батареї і випарника з’являється коротке замикання.

Для того щоб почистити контакт батареї, потрібно від’єднати акумулятор від атомайзери. Для чищення знадобиться ватяна паличка або суха серветка. Протирати контакт потрібно обережно, намагаючись не пошкодити його покриття. Чистий батарея має блискучий металевий вигляд, без плям і кольорових плівок. В цілях профілактики можна очищати контакти акумулятора кожен раз перед його установкою на зарядку.

Що робити, коли сигарета не заряджається

Бувають ситуації, коли використання електронної сигарети може затьмарити проблема з зарядкою. Давайте розглянемо найбільш часті причини виникнення подібних ситуацій:

  • проблеми з справністю зарядного пристрою;
  • проблеми з подачею напруги від електромережі;
  • окислення контакту батареї;
  • вийшла з ладу плата;
  • злам проводів, провідних від контакту до плати акумулятора.

Для того щоб перевірити справність адаптера, потрібно використовувати альтернативну версію зарядки. Якщо ви заряджаєте пристрій від електричної мережі, спробуйте вставити зарядку EVOD в USB вхід комп’ютера. У випадку з проблемами при зарядці від ПК, слід спробувати зарядити пристрій від енергомережі. Якщо проблема не усунулась, то потрібно використовувати інше зарядний пристрій або акумулятор.

Деякі користувачі часто зустрічаються з проблемою, коли при підключенні батареї до зарядці лампа світлодіода змінює свій колір з червоного на зелений. Це говорить про те, що проблеми полягають саме в батареї пристрою.

Знати, як заправляти електронну сигарету EVOD правильно теж важливо, так як неправильний процес заправки сигарети рідиною, може стати причиною протечки атомайзери. Саме протікання атомайзери ще одна причина скупчення конденсату. В результаті попадання рідини на контакт батареї, він окислюється, а сама плата може згоріти.

Якщо при підключенні пристрою до зарядки, світлодіод постійно блимає, це говорить про неполадки батарейного блоку. Необхідно замінити сам блок або придбати новий.

Раз в декілька місяців потрібно перевіряти цілісність проводів, які йдуть від контакту акумулятора до внутрішньої платі. Для цього, акуратними рухами потрібно зняти верхню кришку батарейного блоку. Дуже важливо робити це акуратно, так як використання сили може стати причиною обриву. Після того, як кришка відкрита, потрібно взяти пінцет, і акуратно витягнути дріт на всю його довжину. При надриві або інших ушкодженнях, шматок керуючої плати буде висіти на дроті.

Часті питання про EVOD

Дуже часто в мережі можна виявити питання про те, наскільки вистачає повністю зарядженого девайса. Для того щоб відповісти на них, треба враховувати такі фактори, як тривалість куріння, потужність пристрою і дотримання певних правил. Потужність приладу залежить від його розміру. Максимальна ємність батарейного блоку становить 1100 МчА. Такої ємності вистачає на кілька діб помірного використання.

За запевненням виробника, термін експлуатації батарейного блоку складає близько п’яти тисяч затяжок. Цього достатньо, щоб використовувати пристрій протягом півроку. Зверніть увагу при покупці EVOD на атомайзер, який встановлений в пристрої. Їх існує два види, які обслуговуються і не обслуговуються. Різниця між ними полягає в тому, що перший варіант атомайзери передбачає можливість заміни спіралі і гнота у випарнику.

Якщо ви плануєте використовувати EVOD, як спосіб відмови від вживання тютюнових виробів, необхідно придбати кілька батарей. Дуже часта причина зривів і повернення до використання тютюну полягає в тому, що батарея пристрою розряджена, а людина відчуває сильне бажання покурити.

Термін експлуатації подібних виробів залежить від того, наскільки людина вірний інструкції по застосуванню. Для зарядки пристрою можна використовувати як енергомережу, так і USB вхід комп’ютера. Використання другого, краще, так як цей пристрій повністю безпечно і захищено від перепадів енергії.

За темою:  Яка сигарета шкідливіше: електронна або звичайна

MAXCACHE: 0.38MB/0.00526 sec