Як зробити електронну сигарету своїми руками

Електронні сигарети – винахід, що отримало масову популярність зовсім недавно. Багато з тих, хто стурбований веденням здорового способу життя, відразу ж стали відданими фанатами цього девайса. Щорічно кількість людей, які пересіли з так званого аналога, на електронні сигарети, стрімко збільшується.

Відмова від нікотинової залежності процес досить складний. Особливо важко вона дається тим людям, які мають стаж куріння більше десяти років.

Особливості саморобної електронної сигарети

Багатьма фахівцями виявлено, що нікотинова залежність настільки ж сильна, як і наркотична. Дуже важливо, що в тютюнових виробах, нікотин, далеко не головний з небезпечних для життя компонентів, що входять до складу.

Речовини, що утворюються в результаті тління папери і тютюну в тисячу разів шкідливіше прямого попадання нікотину в організм. На відміну від аналога, принцип роботи ЕС побудований абсолютно по-іншому. В результаті її роботи в організм не потрапляють настільки шкідливі речовини. Сьогодні доведено, що вживання електронної сигарети на дев’яносто п’ять відсотків знижує ризик розвитку серйозних патологій властивих курцям. В основі рідини для ЕС лежить медичний нікотин, який пройшов кілька стадій обробки. Його вживання набагато безпечніше, ніж вживання тютюнової продукції.

Електронна сигарета своїми руками в домашніх умовах, один з найпопулярніших запитів в інтернеті. Кожен з тих, хто пересів на електронну «парилку», хоче виділитися з натовпу наявністю індивідуального пристрою. Дуже часто домашнє виготовлення вейпа поширене серед представників молоді.

Перед тим як зробити електронну сигарету своїми руками, необхідно мати уявлення механізму її роботи. Також необхідні початкові знання електроніки та фізики. Спорудити такий пристрій під силу далеко не кожній людині.

Тільки в небагатьох, виходить створити красиву і потужну електронну сигарету, яка буде володіти всім необхідним функціоналом. Але для тих, хто вже відчув азарт першовідкривача, необхідно сказати наступне:

Електронні сигарети, зібрані в кустарних умовах, можуть завдати травми організму в результаті неправильного взаємодії компонентів.

Інструкція по збірці саморобної сигарети

Зробити саморобну електронну сигарету нескладно, однак цей процес вимагає особливої уважності і вдумливості. «Домашня» ЕС буде простим пристроєм, працюючим від пальчикових батарейок. Створення більш складних пристроїв з наявністю акумуляторів, блоків живлення і іншого функціоналу вимагає поглиблених знань електроніки, механіки та фізики.

Перед тим як приступити до складання, необхідно підготувати основні матеріали, з яких буде складатися пристрій. Для того щоб отримати якісний продукт, всі складові вироби повинні бути відповідними. Для виготовлення потрібні фірмові батареї, міцні затискачі і кабелі, а ємність, у якій буде зберігатися «заправка», повинна бути повністю герметична.

Деякі з необхідних компонентів можна придбати в спеціальних магазинах. Для тих, хто спантеличений унікальністю вироби, існують спеціальні стелажі в подібних магазинах. На них розташована продукція, використовуючи яку, можна повністю зібрати індивідуальну сигарету. Звичайно, такий підхід має великі фінансові витрати, однак у підсумку виходить відмінний девайс з цікавим дизайнерським рішенням.

Необхідні матеріали

Один з найпростіших методів виготовлення електронної сигарети передбачає наявність наступних компонентів та інструментарію:

 • ножиці;
 • пальчикові батареї в кількості чотирьох штук;
 • ізолента;
 • трубка з картону (для корпусу в якому будуть зібрані всі елементи);
 • плоскогубці;
 • затискачі «крокодильчики»;
 • кабель або невеликий шматок дроту;
 • картридж від ЕС.

Коли всі необхідні матеріали зібрані, можна приступити до послідовного з’єднання компонентів.

Складання електронної сигарети

Перед тим як зробити електронну сигарету в домашніх умовах, важливо уточнити, що для цього процесу необхідні мінімальні знання технічних наук.

В першу чергу, для створення, необхідно правильно зібрати батареї. Кожну з чотирьох батарей необхідно прикріпити друг до друга в такій послідовності, щоб плюсовій контакт нижній батареї щільно прилягав до мінуса верхній. У результаті повинна вийти конструкція з мінусом внизу і плюсом нагорі.

Далі кріпиться дріт, вона повинна мати електропровідністю. Її довжина повинна бути на три сантиметри більше, ніж конструкція з батарей. За допомогою ножиць необхідно видалити ізоляційний шар з двох кінців дроту. Довжина такого оголення повинна становити шість сантиметрів з першої сторони і три з другої. Кінець з великим оголенням необхідно закрутити так, щоб за своїм зовнішнім виглядом він нагадував спіраль. Далі необхідно прикріпити затискач до нижнього кінця. Після цього, отримана конструкція обжимається за допомогою плоскогубців.
Ділянка дроту зі спіраллю на кінці, прикріплюється до мінусового контакту нижньої батареї. З’єднання фіксується за допомогою ізоляційної стрічки. Отримана конструкція повинна мати щільне з’єднання.

Для того щоб виготовити майбутній корпус, необхідний міцний картон. Його густина не повинна бути нижче одного сантиметра. У будівельних магазинах можна знайти готові трубки з картону. Діаметр такої трубки повинен бути таким, щоб конструкція з батарейок вільно входила всередину, але не розхитувалася всередині.

Після того як батареї встановлені в тубус, необхідно на решті частини проводу зробити петлю. Вона повинна щільно прилягати до корпусу і для її фіксації можна використовувати степлер. Верхню частину корпуса, для фіксації можна обмотати гумкою.

Після того як всі виготовлені компоненти поміщені в тубус з картонного паперу, необхідно правильно прикріпити верхню частину проводу. Вона повинна бути закріплена так, щоб її оголена частина трохи визирала з отриманого корпусу. Затискач фіксується з допомогою гуми або ізоляційної стрічки. Корпус готовий.

Тепер необхідно створити спеціальну конструкцію, за допомогою якої картридж електронної сигарети буде кріпитися до батарейного блоку. Для цього знадобляться:

 • невеликі шурупи;
 • металеву сировину;
 • ізолента;
 • дріт.

Шуруп необхідно обернути ізоляційною стрічкою кілька разів, для того, щоб виготовити своєрідне з’єднання батареї і картриджа. В залежності від моделей, картриджі різних електронних сигарет мають розрізняються конектори.

З тонкого шматка металу вирізається невелика ділянка, що має Т-подібну форму. Його необхідно зігнути навколо отриманого з’єднувального елемента. Тепер, для того щоб перевірити функціональність пристрою, достатньо лише приєднання картриджа до батарейного блоку. Для цього можна використовувати крокодильчик.

Об’єднавши шуруп і плюсовій контакт батареї за допомогою дроту, можна отримати цілком працездатний пристрій. Кожне з’єднання в такий сигареті повинно щільно прилягати один до одного. Від’єднання компонентів під час використання може призвести до ураження струмом.

Що вибрати готову або саморобну електронну сигарету

Для багатьох людей, далеких від технічних наук, весь вищеописаний процес може здатися надзвичайно складним. У такому випадку рекомендується відмовитися від цієї задумки і просто купити пристрій в спеціалізованому магазині. Сьогодні ринок затоплений доступними моделями, що мають саму низьку цінову категорію.

Ступаючи на більш складний шлях, можна отримати не тільки цікаве рішення електронної сигарети, але і дійсно якісний продукт. Єдиний мінус такої сигарети — це її зовнішній вигляд, однак проявивши кмітливість можна доопрацювати «кустарний» вайп до дійсно вартого апарату.

При наявності фантазії можна зробити електронну сигарету з ручки, автоматної гільзи та багатьох інших підручних предметів. Такий підхід дозволить вам мати воістину унікальним предметом.

Але необхідно пам’ятати, що головне в питанні виготовлення електронної сигарети в домашніх умовах — елементарні знання технічних наук. При їх відсутності процес виготовлення може зайняти тривалий час, а отримане виріб просто розчарує. Крім того, неправильно підібрані або зібрані в неправильній послідовності компоненти, можуть стати причиною виникнення травмонебезпечних ситуацій.

За темою:  Курильні парогенератори: шкідливі

MAXCACHE: 0.38MB/0.00146 sec