Яку краще купити електронну сигарету

Багато російські курці переходять на електронні сигарети, оскільки вони дешевші і не завдають стільки шкоди, як класичні. Але не всі знають, як вибрати електронну сигарету правильно так, щоб вона приносила радість і працювала максимально довго. У цій статті ми розглянемо, як правильно підібрати електронку, які вони бувають і чим відрізняються один від одного.

Які електронні сигарети бувають

Перша електронкою з’явилася в Гонконзі майже 10 років тому. Вже буквально через два роки вона продавалася по всьому світу, а її конструкція постійно поліпшувалася.

Зараз на ринку присутні безліч моделей. Їх можна умовно розділити за формою:

  1. Суперміні (одноразова тонка сигаретка).
  2. Міні (невеликий пристрій розміром трохи більше цієї сигарети).
  3. Пенстайл (найбільш поширений в Росії формат, хоча на заході його вже витісняють боксові моделі).
  4. Сигара (велике пристрій).
  5. Мод (пристрій для професійного вейпинга).

Пристрої PenStyle — найпопулярніші. Вони являють собою циліндр товщиною близько 10мм і довжиною до 150мм. Всередині знаходиться батарея або акумулятор потужністю 250-280 мА/ч, ємність для рідини об’ємом до 1 мл (замінює 10 куріння звичайних сигарет). У Пенстайлах атомайзер, який часто називають просто випаровувачем, що знаходиться в корпусі, тому він не ламається і легко замінюється при необхідності. Основне гідність пристроїв цього формату — практично повна взаємозамінність. Можна взяти нутрощі або корпус від іншого виробника, поміняти їх на наявні або ін. Якщо ви здійснюєте вибір електронної сигарети для новачка, то це — найоптимальніший вибір.

Суперміні і міні

Одноразові суперміні ми не будемо розглядати, бо у нас їх не продають через їх непрактичності (вони по суті одноразові). Міні досить поширені, хоча й не мають такої аудиторії, як у PenStyle. Вони являють собою циліндр товщиною близько 0,6 см і довжиною до 11 см з ємністю акумулятора до 140 мА/ч і картриджем в 0,5 мл В деяких пристроях атомайзер знаходиться безпосередньо на корпусі, тому він легко відламується при експлуатації. Взаємозамінність у подібних пристроїв немає — вам доведеться шукати «рідні» запчастини.

За темою:  Як заправити електронну сигарету рідиною: відео

Сигари

Це досить велика пристрій, який за розмірами нагадує велику сигару. Її товщина може досягати 25 мм, довжина — 20 і більше сантиметрів, ємність картриджа — 4 мг, акумулятор потужністю до 1000 мА/год. Подібний пристрій досить автономно — його можна брати з собою у відрядження на кілька днів без підзарядки, воно замінює близько 3-4 пачок класичних сигарет. Багато сучасні сигари комплектуються індикаторами заряду, що дозволяє розраховувати використання і вчасно заряджати його в разі необхідності.

Окремо потрібно зупинитися на кращих електронних сигаретах на думку багатьох експертів, які на даний момент є в продажу — це Е-pipe. Вони теж відносяться до сигар, але виконуються з дерева під натуральну трубку. Вони дають якісний і ароматний дим, при цьому мають ємність бачка в 2,5 мл при акумуляторної потужності 900 мА/год

Моди

Моди — це пристрої, які являють собою невеликий коробок розміром з пачку сигарет, з якого стирчить мундштук. Саме моди сьогодні найбільш поширені в європейських країнах. Їх основна перевага — великий заряд акумулятора, велика ємність і зручні розміри (довгі сигарети не дуже зручно носити в кишені, на відміну від звичайної сигаретної пачки). Подібні пристрої повністю автономні — їх можна використовувати до тижня без підзарядки, вони створюють якісний дим і красиво виглядають. Також їх можна модифікувати, щоб поліпшити або налаштувати під свої параметри.

Основна відмінність від сигарет

Тепер давайте розберемо, чому люди вибирають електроніку. Сучасні якісні електронні сигарети в якості «робочої» рідини використовують суміш гліцерину, поліпропіленгліколь, нікотину і ароматизаторів. У цій суміші набагато менше шкідливих речовин, ніж у звичайному димі, тому ширяння безпечніше сигарети. Але в цілому, при виборі треба виходити з того, для чого береться даний апарат. Якщо ви хочете кинути курити, то можна обійтися міні-цигаркою, якщо ви вирішили просто перейти на електроніку, краще вибрати пенстайл або сигару, якщо ви хочете отримувати задоволення і якісний пар, то зупиніться на модах.

За темою:  Шкідливий пропіленгліколь в електронних сигаретах

Особисто ми рекомендуємо купувати пристрої класу пенстайл — вони найбільш ефективні і практичні. Одноразові сигаретки зазвичай купують для подорожей в літаку — індикатор диму не реагує на пари, в разі необхідності її можна легко утилізувати, місця вона практично не займає.

Тепер ви знаєте, які бувають електронні сигарети і як вони класифікуються, тому зможете підібрати для себе найбільш підходящий варіант.

Типи виконання

По варіанту управління все електронки можна розділити на два типи — кнопкові або з датчиком тиску. Найбільш дешеві та практичні кнопкові девайси. Вони працюють таким чином — перед затягуванням людина натискає на кнопку і тягне повітря. Спіраль від натискання нагрівається, рідина витікає з ємності і випаровується, перетворюючись у пару. Після затяжки кнопка відпускається і спіраль остигає. Подібна система не дуже зручна з незвички, але ви швидко навчитеся керувати подібної сигаретою. Другий варіант — сигарета з датчиком тиску. Вона працює автоматично — варто тільки потягнути повітря, як спіраль починає розігріватися. Подібний девайс повністю схожий на класичну сигарету, але термін служби у нього, як правило, не дуже великі.

Що саме вибрати? Все залежить від ваших уподобань. Спробуйте і перший, і другий варіант, подумайте, що для вас важливіше — зручність чи якість.

Як правильно вибрати

Тепер давайте розглянемо як вибрати хорошу електронну сигарету. Якщо ви ще не впевнені в тому, що вейпинг вам сподобається, то купіть звичайну міні-сигарету. Її вистачить на 100-150 затяжок, чого цілком достатньо для того, щоб визначитися. Можна придбати навіть одноразовий, але тоді ви не зможете змінювати смаки і аромати диму. І ще — постарайтеся визначитися з вмістом нікотину. Якщо ви курили легкі, то і купуйте суміші з малим вмістом, якщо середні і важкі — використовуйте точно такі ж суміші. В майбутньому ви зможете перейти на більш легкі, але під час проб не потрібно відхилятися від норми, щоб не розчаруватися заздалегідь. Якщо ж ви вирішили переходити, то беріть ПенСтайл — це найбільш підходяща для новачка сигарета.

За темою:  На скільки вистачає випарника на електронній сигареті

Друге важливе питання — це вид картриджа або ємності, в який заливається розчин. Вони можуть бути декількох типів:

  1. Синтепонові. Всередині картриджа знаходиться шматочок синтепону. Він утримує рідину і рівномірно передає її на спіраль. Непоганий варіант для початківців, але заправляти подібний девайс потрібно через кожні 2-3 процедури куріння.
  2. Картомайзер. Це досить сучасний вигляд картриджа, який поєднує в собі і ємність, і випарник. Жижа по тонкій керамічної трубочці стікає на спіраль, після чого випаровується й перетворюється в пар.
  3. Клиромайзер. Картридж, який є розширеною версією попереднього. Відрізняється лише тим, що має прозоре віконце, яке дозволяє стежити за рівнем рідини.
  4. Танк. Це найбільш просунутий картридж, який дозволяє подавати рідину у випарник в автоматичному режимі. Вона витікає під дією сили тяги через маленький отвір і має зворотний клапан з гуми. Зазвичай його вистачає на пару місяців, після чого гумка змінюється буквально за 3-4 хвилини.

Тепер ви знаєте, яку електронну сигарету краще купити і на що звертати увагу при виборі. При покупці обов’язково перевірте пристрій в магазині, підберіть підходящу рідина з ароматом. Якщо це перша електронкою, то не купуйте занадто дорогі варіанти, краще спробуйте покурити щось недороге, а потім виберіть найбільш підходящий для вас варіант.

MAXCACHE: 0.38MB/0.00572 sec