Кращі смаки рідин для електронних сигарет

Використання електронних сигарет сьогодні настільки популярне, що з кожним днем, кількість людей, що використовують цей продукт, тільки збільшується. На поширення цього ноу-хау впливають два головні чинники: жорстка антитютюнова політика і турбота про власне здоров’я.

У даній сфері сьогодні представлені девайси від більш ніж п’ятдесяти виробників. Настільки широкий вибір може поставити в глухий кут будь-якої людини, який вирішив придбати собі «парилку». Але якщо з вейпом ще все більш-менш зрозуміло, то як вчинити з рідиною? Які найсмачніші рідини для електронних сигарет, на які параметри орієнтуватися при їх купівлі, буде розглянуто нижче.

Головна відмінність приладу від звичайної сигарети полягає в тому, що при його використанні в організм не потрапляє величезна кількість шкідливих речовин, що утворюються в процесі горіння тютюну.

Інгредієнти

З моменту створення цього пристрою і по сьогоднішній день, існує декілька основних рецептів приготування заправок. Основні інгредієнти для їх створення — це гліцерин і пропіленгліколь. Для розчинення цих рідин один в одному використовується дистильована вода. Суміш з трьох цих інгредієнтів називається базою, так як саме ця суміш використовується кожним виробником. Крім цього, рідина може містити в собі нікотин та ароматичні добавки.

 1. PG (Пропіленгліколь) – ця рідина не має кольору і володіє солодкуватим смаком. За своєю консистенції рідина в’язка і легко піддається розчинення. Пропіленгліколь використовується для того, щоб надати насичений смак виготовленої заправці. Ця речовина застосовується і в кулінарії при створенні різних рідких ароматизованих заправок.
 2. VG (Гліцерин) – прозора рідина, що нагадує масло. Саме завдяки знаходженню цього інгредієнта серед всіх компонентів, пар при використанні ЕС виходить густим і насиченим. Пар від гліцерину можна порівняти з димом кальяну.
 3. AD (Дистильована вода) – сполучний елемент, який дозволяє створити з’єднання між гліцерином і пропіленгліколем. Крім цього, вода сприяє стабілізації процесів випаровування.
 4. Nic (Нікотин) – використовується для створення рідин, що імітують тютюновий виріб. Існує кілька видів фортеці.
 5. Ароматизовані добавки – ефірні олії, з допомогою яких готової заправці надають певний смак.

Всі перераховані вище компоненти проходять безліч стадій очищення та фільтрації. Більшість з них використовуються в таких галузях як фармакологія, кулінарія та косметологія.

Вибір рідини за складом бази

При виробництві рідин завжди використовується спеціальна база. Вона складається з гліцерину та пропіленгліколю, змішаних в певних пропорціях. Стандартна база складається з тридцяти п’яти відсотків гліцерину та п’ятдесяти п’яти відсотків пропіленгліколю. Інші компоненти складають лише десять відсотків від загальної кількості. Подібна база володіє всіма необхідними показниками: насичений пар, м’який смак і середній ТХ (удар по горлу).

За темою:  Яка сигарета шкідливіше: електронна або звичайна

Крім цього способу створення бази, існує кілька нестандартних рішень. Вони полягають у тому, що дозування одного з компонентів значно перевищують для отримання певних ефектів. Іноді на таку міру йдуть при індивідуальній несприйнятливості до певного компоненту.

Підвищення кількості пропіленгліколю призводить до того, що пара стає менш насиченим, а по горлу наноситься найсильніший удар. Підвищена кількість гліцерину збільшує обсяги пара, однак фортеця такої заправки вельми низька.

Вибір рідини за її фортеці

Рідина для електронних сигарет зі смаком сигарет виходить завдяки додаванню в базу нікотину. На сьогоднішній день існує безліч різних заправок, серед яких легко можна виділити один або кілька смаків, ґрунтуючись на індивідуальних перевагах. Рідина для електронних сигарет зі смаком тютюну розрізняється за такими параметрами:

 1. Без вмісту нікотину. Цей варіант буде ідеальним рішенням для людей, які хочуть кинути палити, але мають психологічну залежність від самого процесу.
 2. Супер легка фортеця. Фортеця таких заправок становить до шести міліграмів нікотину на один мілілітр заправки. Подібна фортеця заправки майже не відрізняється від «нульовки». Цей варіант рідини також можна використовувати при бажанні кинути палити.
 3. Легка фортеця. Містить у собі приблизно дванадцять міліграм нікотину на один мілілітр заправки. Подібна фортеця використовуються людьми, курившими супер легкі тютюнові вироби.
 4. Міцна. У складі цієї рідини близько вісімнадцяти міліграмів нікотину. Вона може використовуватися людьми, раніше курившими звичайні сигарети.
 5. Суперкрепкая. Кількість нікотину в цій заправці може перевищувати двадцять чотири міліграми. Цей варіант кращий для людей, залежних від нікотину і використовують дуже міцні сигарети.

Як могли помітити курці зі стажем, підрахунок фортеці заправки для ЕС помітно відрізняється від фортеці тютюнових аналогів. Для визначення міцності, необхідно взяти використовувані сигарети і кількість нікотину, що міститься в них, помножити на тридцять. Отриманий результат буде необхідною міцністю.

Крім цього, на фортецю впливає і такий параметр, як потужність девайса. Чим він сильніший, тим більше пари утворюється під час його використання.

Огляд виробників рідин

На сьогоднішній день у даній сфері представлено більше двохсот різних виробників. Кожен товар по-своєму унікальний, але перерахувати їх все досить складно. Рідина для електронних сигарет, яка найсмачніша, буде виявлено завдяки відгукам, які курці залишають в мережі про испробованных продуктах.

Росія

Armango – вітчизняний виробник, що володіє світовим визнанням. Під даним брендом представлена величезна різноманітність заправок для електронних сигарет, що розрізняються за смаками і фортеці. Головний плюс цього продукту полягає в особливому флаконі, має дозатор. На ньому міститься маркування про фортеці вироби і контроль розтину.

SafeLiq – бюджетний варіант, який поширюється в основному на території країн СНД. Під цим брендом представлено більше десяти різних фруктових заправок і невелика кількість рідин зі смаком тютюну.

За темою:  Може вибухнути електронна сигарета

Red Smokers Corsar – ще один бюджетний варіант. Однак на відміну від SafeLiq, дана рідина має більш виражену насиченість ароматом.

Китай

Dekang – виробник з Китаю, який виготовляє рідина на основі китайських рецептів. Під брендом представлено більше п’ятдесяти різних заправок, серед яких є навіть екзотичні варіанти.

Joyetech – цей виробник випускає не тільки рідоти, але і самі електронні пристрої. Вся продукція відноситься до класу преміум. Саме цей виробник здійснює жорсткий контроль над якістю своїх виробів.

Vardex — компанія, яка жорстко дотримується контроль приготування. Представлений на ринку асортимент, значно скромніші, ніж у інших виробників. Але варто відзначити, що настільки оригінальних сумішей ніхто не виготовляє.

Італія

Flavour Art – один з найбільших брендів з виробництва ароматизованих рідин. Продукція нараховує більше ста найменувань. Крім цього компанія займається виробництвом наборів для самозамеса.

Франція

Savourea – ще одна фірма, що займається виробництвом заправок преміум класу. Кожен з вироблених товарів проходить ретельний контроль в спеціальній лабораторії. Навіть тютюнові суміші від цього бренду мають певні смакові добавки. Кожна рідина виходить незвичайною і дуже насиченою.

Кращі смаки рідин для електронних сигарет

Для того щоб вибрати кращі смаки рідин для електронних сигарет, необхідно відштовхуватися від індивідуальних уподобань і потрібної кількості фортеці. Люди, які мають певний стаж використання подібних виробів говорять про те, що на сьогоднішній день всі рідини поділяються на три умовні категорії: тютюнова рідина, їстівна і екзотична.

 1. До тютюновим жижам відносяться ті види, які імітують певні марки сигарет. Саме завдяки цій категорії продуктів, від використання електронної сигарети, курець отримає точно такі ж відчуття, як від тютюнового виробу.
 2. До їстівних заправкам зараховуються всі види складів, що мають смаки різних фруктів і солодощів.
 3. Екзотичні суміші мають досить цікаві смаки. Це можуть бути як популярні напої, коктейлі та види алкоголю, так і пахощі смаженої картоплі і навіть барбекю.

Для приготування більшості сумішей використовується кілька ароматичних добавок. Саме тому на вдиху відчувається один смак, а на видиху зовсім інший. Також післясмак після використання девайса може кардинально відрізнятися від букету ароматів, вдихуваних при палінні.

Зазвичай перехід з сигарет на використання «парилень» дуже чутливим для людини. Для того щоб швидше звикнути до його застосування, рекомендується протягом першого тижня використовувати тільки «їстівні» рідини. Тільки після того, як людина навчиться розрізняти подібні аромати, можна приступати до використання тютюнових заправок. Звичайно, у кожної людини подібний термін розрізняється. Деякі адаптуються до нових умов практично миттєво. Інші, побалувавшись пару раз, повертаються до використання сигарет.

За темою:  Як заряджати електронну сигарету EVOD

У більшості випадків це пов’язано з тим, що людина просто не в силах підібрати необхідний йому продукт. Саме для таких людей, нижче буде представлений список, в який увійшли найсмачніші рідини для електронних сигарет.

Список кращих рідин

Екзотичні заправки

 1. Qellep від бренду Crunch Coil– володіє м’яким смаком, що складається з букета пряних трав і рома.
 2. Sixty-Four від компанії Five Pawns – у складі цієї рідини аромат огірків, м’яти, лимона і лікеру. За смаком заправка нагадує відомий коктейль «Мохіто».
 3. Snake Oil від виробника TMAX Juice – має смак справжнього абсенту з легкими нотками цитруса.

Фруктові суміші

 1. Mishmash від Crunch Coil – суміш на основі сушених фруктів з кислуватим присмаком і сиропом Гренадін. Це поєднання більше підходить дівчатам.
 2. Grandmaster від Five Pawns – ідеальне поєднання банана і карамелі в вершках.
 3. The Shocker від Cosmic Fog — цікавий коктейль смаків, де цитрусові, полуниця і фрукти з тропіків поступово змінюють один одного при кожному затягуванні.

Тютюнові суміші

 1. Cavendish від бренду Crunch Coil — володіє смаком справжнього тютюну Кавендіш. Рідина має слабке горіхове післясмак.
 2. Captain Jack від фірми Halo – суміш з міцного тютюну і рома. Існує кілька варіантів фортеці.
 3. Southern Classic від цього ж виробника. В даній суміші ідеальне поєднання тютюну з медом, ваніллю, лимоном і гвоздикою.

Освіжаючі смаки

 1. Bowden’s Mate від Five Pawns – рідина на основі темного шоколаду і м’яти. Післясмак має нотки ванілі.
 2. Kryptonite від Cosmic Fog – цікава суміш з освіжаючих льодяників і дині.
 3. Coconut Mojito від виробника EVO Vapor – досить екзотичний коктейль з перцевої м’яти і лимона.

Кожна з цих рідин – яскравий представник класу преміум. Кожен продукт, представлений у цьому класі, проходить суворе тестування на відповідність певним стандартам. На упаковці рідини є маркування з датою виготовлення та номер партії.

Кожен флакон опломбований, що говорить про те, що в готовому складі відсутній вміст різних домішок. Саме представники цього класу товарів передають повноцінне відчуття від використання електронної сигарети.

MAXCACHE: 0.39MB/0.00130 sec