На скільки вистачає електронної сигарети

Електронні сигарети були створені в Китаї фармацевтом Хон Лик. Горе юнака – смерть батька, померлого від раку і палить все життя, і стало відправною точкою щодо створення більш безпечного і альтернативного способу смертельного куріння. Зараз все більше курців віддає перевагу ЕС. Цей гаджет виглядає набагато естетичніше. Він дійсно безвреднее для організму в порівнянні зі звичайними сигаретами.

Але для деяких людей електронна сигарета стає відмінним способом заощадити. Ціна на тютюн неухильно зростає, а падати не збирається у зв’язку з масштабною боротьбою з курінням. Але чи насправді новомодні девайси допомагають визначити у фінансах? Давайте дізнаємося, на скільки вистачає електронної сигарети, чи вигідна вона, може і не варто витрачати гроші?

Від чого залежить працездатність

Однозначно і конкретно сказати, як довго пропрацює ЕС досить складно. Занадто багато факторів впливає на працездатність гаджета. Єдино, що можна зробити – це проаналізувати дію курильного девайса і з’ясувати можливість тривалості його використання.

У чому труднощі

Принцип роботи ЕС формується на вдиханні ингалирующих парів. Ароматна завіса утворюється через випаровування курильної рідини, яка потрапляє на нагріваючи елемент.

Наявність в рідині для електронної сигарети нікотину імітує процес класичного куріння. Але відмінність ширяння полягає в тому, що користувач вдихає в себе не дим, а пара, що робить захід більш безпечним.

На тривалість роботи курильного аналога впливають наступні фактори:

 1. Тривалість роботи акумуляторів.
 2. Швидкості самого процесу випаровування.
 3. Об’єму рідини (вона розташовується в спеціальному накопичувачі або картриджі).

Види ЕС

У електронних сигарет є два основних види. Визначаючи ступінь працездатності, необхідно враховувати і цей нюанс.

Одноразова сигарета

Її тривалість дії залежить лише від обсягу замісу, розташованого усередині капсули-накопичувача. На термін експлуатації впливає і працездатність електричної батареї. Одноразова ЕС розрахована на певний і обмежений кількість затяжок. Після того як закінчиться рідина, заповнити її заново не вдасться і термін її служби закінчиться.

За темою:  Скільки коштує найдешевша електронна сигарета

Виробники вказують середня кількість затяжок, на яке розраховано одноразове пристрій. Тому термін його служби можна розрахувати з урахуванням даного фактора і вейп-активності користувача.

Багаторазове пристрій

Даний вид курильного девайса може багаторазово заряджатися. Це дозволяє користуватися ЕС більш тривалий час:

 • контейнер для рідини періодично заповняться нової рідиною;
 • акумулятори живляться від мережі з допомогою доданого в комплекті шнура.

Так що питання, як довго буде працювати електронна сигарета, доцільніше розглянути щодо одноразових девайсів. Для інших курильних гаджетів термін їх служби можна розглянути в аспекті роботи однієї дози рідини для ширяння і тривалості зарядки батареї. Потім багаторазова ЕС подзаправляется, заряджається і знову готова виконувати свою роботу.

Термін служби атомайзери

Атомайзер (або картомайзер, клиромайзер) є випарником, з допомогою якого і створюється ароматний пар. Він являє собою невеликий резервуар, всередині якого вбудована керамічна чаша з випарної системою. Тривалість його роботи повністю залежить від двох факторів:

 1. Якість пристрою.
 2. Частота використання (активність вейпера).

Необхідно пам’ятати, що картомайзер є звичайним витратним матеріалом. Він підрозділяється на наступні типи:

 • з використанням всмоктуючих частин;
 • без всмоктуючих картриджів (вони називаються «танкомайзеры»).

Виробник дає гарантію на роботу даного пристрою всього на пару тижнів з моменту продажу. Але справжній строк служби цієї частини електронної сигарети залежить від частоти ширяння. Припустимо:

 1. Якщо в добу здійснювати 600-1 000 затяжок, атомайзери вистачає на 2-3 тижні.
 2. При більш рідкісному використанні (100-200 разів у день), можна простягнути роботу випарника і на 4-5 місяців.

Але це правило залежить від якості самої рідини, використовуваної для заправки атомайзери. Її необхідно купувати тільки відомих марок (це правило особливо стосується роботи танкомайзеров). Впливає на роботу і склад рідини. Якщо в замісі буде багато гліцерину, вона вийде більш в’язкою і зменшить термін служби пристрою.

За темою:  Шкода електронної сигарети для здоров'я

На скільки вистачить замісу

Розглядаючи питання, як довго прослужить ЕС з точки зору випаровування рідини, немає потреби поділяти багаторазові пристрій і одноразові. Час дії в даному випадку курильних гаджетів залежить від:

 • активності затяжок;
 • інтенсивності використання;
 • тривалості випаровування.

У середньому одноразова сигарета з неможливістю дозаправки прослужить власнику 12-16 сеансів ширяння. Вейпер встигне за цей час зробити 200-350 затяжок. Кількість парений варіюється і залежить від обсягу картриджа (він вказується в прикладеній анотації).

Більш об’ємні і потужні cartomizers (вони складаються з картриджа і атомайзери) прослужать довше. Вони розраховані на збільшену кількість курильних сеансів і приблизно рівні за кількістю затяжок використанню 3-4 пачок класичних сигарет.

Щоб зрозуміти, на скільки вистачає 30 мл рідини для електронних сигарет, слід озброїтися вже обчисленої споживачами нормою. Де 10 мл замісу для курильного гаджета дорівнює приблизно 6-8 пачок звичайних сигарет.

Тривалість дії однієї заправки (мається на увазі багаторазові ЕС) залежить від моделі девайса. В середньому показники роботи вкладаються в 90-120 затяжок. Потім пристрій заправляється.

Термін служби багаторазового гаджета значно зростає при використанні в них танкомайзеров. Загальний час користування даних пристроїв вже буде залежати від ресурсу акумуляторної батареї і зносу системи клапанів.

Термін служби акумулятора

Розглядаючи довговічність одноразової ЕС, термін служби батареї в ній ідентичний об’ємом замісу у картриджі. Тому діє одноразова електронна сигарета, на скільки вистачає кількості рідини в ній. У середньому це становить близько 60-80 годин.

Пристрої багаторазові мають можливість регулярно заряджати акумулятор від мережі, тим самим значно продовжуючи термін їх служби. Та й саму батарею після її зносу можна замінити на нову.

Якісні акумулятори багаторазових курильних гаджетів розраховані на 300-350 додаткових заряджань.

Але необхідно враховувати, що при першому використанні девайса слід дочекатися повної розрядки батареї, а лише потім заряджати її не менше 6-7 годин. Сучасні пристрої мають вбудований індикатор зарядки, тому відстежити рівень розрядженості акумулятора зовсім нескладно.

За темою:  Інструкція з експлуатації електронної сигарети

Висновки

Отже, термін служби електронного курильного девайса, насамперед, залежить від того, якого виду пристрій використовує парильщик. Одноразової сигарети вистачає приблизно на 200-250 затяжок. В середньому це відповідає 1,5—2 пачок звичайних сигарет.

А ось багаторазові пристрою прослужать власнику куди довше. Їх ресурс обмежується якістю акумулятора і зносом робочих частин системи. При грамотній експлуатації такий девайс може вірно працювати для господаря більше 2-3 років.

MAXCACHE: 0.38MB/0.00814 sec