Найбільш потужні електронні сигарети: Топ

Рейтинг електронних сигарет – один з кращих способів підібрати дизайн, що володіє всіма необхідними атрибутами для зручного ширяння. Для складання таких топів, використовуються опитування курців з величезним стажем використання різних девайсів. Для того щоб підібрати для себе ідеальну ЕС, рекомендуємо ознайомитися з представленими нижче моделями.

Кращі електронні сигарети

Виробники електронних сигарет протягом одного року наводнюють ринок десятками різних найменувань, кожне з яких володіє певними якостями.

Для складання рейтингу необхідно враховувати переваги багатьох курців, проте не можна забувати і про новачків. Саме тому оглядати пристрою необхідно для кожної категорії споживачів окремо.

Для тих, кого цікавить сама потужна електронна сигарета можна відзначити наступні моделі:

 • 5 місце. Joyetech EGO AIO;
 • 4 місце. Joyetech eVic VTC Mini;
 • 3 місце. Eleaf iStick Pico;
 • 2 місце. Sigelei Fuchai 213;
 • 1 місце. Wismec Reuleaux RX.

Joyetech eGo AIO – міць і стиль

Даний набір не раз очолював різні опитування, проведені серед курців. Девайс ідеально підходить як новачкам, так і людям, що володіє певним стажем використання таких приладів. Конструкція «егоши» максимально проста. У конкретної моделі випарник встановлений у досить незвичній манері, однак таке виконання дозволяє мінімізувати ризики, пов’язані з протіканням і перегрівом.

Пристрій досить просто у використанні і має всього однією кнопкою. Завдяки цьому багато новачки зможуть легко розібратися в принципі роботи девайса. Відмінна риса набору — підсвічування бака, що містить рідину, колір якого можна настроїти індивідуально.

Joyetech eVic VTC Mini – скромність переможця

Ще один шедевр від попереднього виробника. Модель має прямокутну форму з закругленими кутами. Багато експертів в даній області неодноразово звертали увагу той факт, що пристрій ідеально «лягати в руці». Сигарета може бути використана курцем, тільки пересевшим на електронний пристрій з аналога. У комплекті з пристроєм йде один знімний акумулятор.

Використання сучасних плат і прошивок призводить до того, що пристрій споживає потужність в сімдесят п’ять Ватт. Допускається установка баків, що містять кілька спіралей. Девайс оснащений функцією Passtrough, завдяки якій його можна використовувати під час зарядки.

Eleaf iStick Pico – ідеальний девайс для любителів прихованого ширяння

Незважаючи на той факт, що з моменту виходу даної моделі пройшов вже не один рік, без цього пристрою не обходиться жоден рейтинг. Завдяки своїм розмірам і формі цей девайс полюбився парильникам, що використовують електронні сигарети потай.

За темою:  Електронна курильна трубка

Завдяки начинці з найсучасніших розробок, пристрій здатний працювати в декількох режимах. Намотування спіралі може здійснюватися різними способами, які курець вибирає самостійно. Ідеальне поєднання розмірів, сумісність з різними атомайзерами, ціни і якості дозволяють зайняти моделі третє місце цього рейтингу.

Sigelei Fuchai 213 – перший серед перших

Досить цікава модель, виробники якої перші включили в свої девайси функцію попереднього нагріву. Модель володіє потужністю в двісті тринадцять Ватт і оснащена двома акумуляторами.

Девайс володіє скромними габаритами, завдяки чому зручно розташовується в руці. Встановлення кнопок на гранях, дозволяє керувати ним з будь-якої позиції. З освоєнням всього функціоналу і налаштувань зможе впоратися тільки досвідчений курець. В результаті цього пристрій рекомендується тільки тим людям, які мають певний досвід використання подібних пристроїв.

У пристрої реалізована настройка функції термоконтроля. У налаштуваннях цієї функції можна вибрати такі параметри, як регулювання температури рідини, пара та навіть навколишнього середовища. Крім цього, у пристрої ідеально продумана система охолодження, що захищає девайс від різних поломок.

Wismec Reuleaux RX2/3 – все нове-добре забуте старе

Ця нова модель, є переробкою всіх старих концептів, враховуючи переваги і недоліки. Серія завоювала серця курців завдяки вмілому поєднанню трьох факторів: ціна, якість і функціонал.

Пристрій працює в декількох режимах, завдяки чому його можна комплектувати двома або трьома акумуляторами. Ця перевага досягається за допомогою певної конструкції моделі. У пристрої є такі функції, як:

 • вариватт;
 • термоконтроль;
 • попереднє нагрівання спіралі.

Wismec Reuleaux RX2/3 по праву очолює топ електронних сигарет.

У п’ятірку кращих пристроїв увійшли різні моделі електронних сигарет. Тут можна побачити пристрої, які стануть ідеальним рішенням для новачків, але не підійдуть вейперам зі стажем. Також в цьому топі спостерігається зворотна тенденція. Для того щоб догодити всім нижче будуть представлені найкращі моделі для курців-початківців і бокс-моди для курців зі стажем.

Рейтинг електронних сигарет для новачків

Вибір першої електронної сигарети дуже важливий крок у житті курця. Від цього вибору залежить те, чи зможе вона піти від «аналога» і вибрати більш безпечний метод куріння. Для того щоб вживання електронної сигарети було більш комфортним, вона повинна мати звичною формою і мати мінімальну кількість складних налаштувань. Такими особливостями володіють наступні марки електронних сигарет:

 • Esquire Turbo Full;
 • Eleaf iJust 2;
 • Kanger Cubica ONE;
 • Aspire Elite Kit;
 • Kanger EVOD ONE.
За темою:  Інструкція з експлуатації електронної сигарети

5 Місце Esquire Turbo Full

На п’ятому місці рейтингу девайсів для курців-початківців, знаходиться модель, ідеально копіює сигарету, виготовлені з тютюну. Невеликі розміри і звичний зовнішній вигляд зроблять електронне куріння максимально комфортним.

Для зарядки пристрою використовується спеціальний портсигар, володіє невеликими розмірами. Крім цього, даний пристрій ідеально виглядає в жіночих руках.

4 місце Eleaf iJust 2

Такі фірми електронних сигарет, як Eleaf прагнуть догодити кожному курцеві. Компанією регулярно випускаються набори для курців, що володіють різним стажем. Дана модель одна з найпростіших як у конструкції, так і в експлуатації. Девайс складається з бочка з рідиною і акумуляторного блоку.

Сучасні компоненти, що лежать в основі пристрою, наділяють цей девайс густим і насиченим пором. Підвищена ємність акумулятора гарантує тривале використання сигарети без необхідності підзарядки.
Завдяки спеціальним силіконовим кілець, встановленим в сигареті, можна з легкістю змінювати силу тяги.

3 місце Kanger Cubica ONE

Найпопулярніші електронні сигарети серед курців-початківців — це, звичайно ж KangerTech. Цікавий дизайн, яскраві кольори модельного ряду, якісні матеріали — всі ці фактори відіграють вирішальну роль при виборі першого девайса. Дана модель не залишить байдужим як початківця, так і досвідченого курця. Завдяки прямокутній формі пристрій зручно лежить в руці.

Випарник, встановлений в цьому девайсі, з легкістю може бути замінений людиною, яка робить це вперше. Ємність акумулятора дозволяє використовувати пристрій протягом доби.

2 місце Kanger EVOD ONE

Ще одна цікава пропозиція від попереднього виробника. Дизайн сигарети з точністю копіює форму її тютюнового аналога. Завдяки цьому, пристрій зручний в перенесенні і зберіганні. Відмінна якість матеріалів, досить скромна ціна і висока продуктивність дозволили зайняти цієї моделі друге місце списку.

1 місце Aspire Elite Kit

Основна конструкція цього пристрою складається з двох частин: акумуляторного блоку і бака з рідиною. Потужності бака достатньо для того, щоб використовувати сигарету протягом декількох діб.

Модель виготовляється з високоякісних матеріалів. У корпус акумуляторного блоку вбудовано спеціальне волокно з карбону. Бак для рідини виготовлений з особливого загартованого скла, яке не змінює свій колір в результаті тривалого використання.

В результаті використання таких матеріалів, зростає і ціна самого пристрою. Aspire Elite Kit — топова електронна сигарета класу люкс.

Рейтинг кращих бокс-модів

Бокс-мод — це пристрій з окремим батарейним блоком. Головна відмітна риса такого пристрою, що намотування спіралі атомайзери проводиться самостійно. У своїй більшості пристрій на основі бокс-мода являє собою батарейний блок одного виробника і бак, що містить рідину, іншого виробника. Така комплектація пристрою дозволяє досягти найвищої продуктивності. Моделі, отримали місце в рейтингу розташовані в наступному списку за їх популярності:

 • Wismec RX 2/3;
 • JoyeTech Evic vtc DUAL;
 • Eleaf iPower 80w;
 • IPV 6x;
 • Sigelei Fucai 213.
За темою:  Склад рідини для вейпа

Повторювати про всі переваги моделей, описаних вище, не має особливого сенсу, тому слід перейти до новинок, представлених в цьому рейтингу.

Eleaf iPower 80w

Кращий представник модів з самим ємним акумулятором. Цілих п’ять тисяч мАч, достатньо для того, щоб використовувати пристрій протягом декількох днів без підзарядки. Пристрій обладнаний спеціальним дисплеєм, на якому відображаються всі необхідні налаштування.

Зовнішній вигляд пристрою володіє приємним дизайном. Єдині мінуси пристрої, які відзначають професійні парильники — це відсутність можливості зміни акумуляторів і маленький розмір екрану.

IPV 6x

Плюси цього пристрою – потужність, багатство функціоналу, невеликі габарити і унікальний дизайн. Пристрій оснащений екраном з регульованою яскравістю, функцією термоконтроля і можливістю прошивки. У комплекті йдуть дві змінних батареї, що робить використання даного набору більш зручним.

Комплект рекомендується до купівлі кожному поважаючому себе вайперу, має величезний стаж використання подібних моделей. З усіх мінусів за час експлуатації набору можна відзначити тільки складність налаштувань і неякісну фарбування кришки пристрою.

Sigelei Fucai 213

Новий продукт від справжнього монстра даній індустрії. Для створення цієї моделі використовуються матеріали найвищої якості. У пристрої, оснащеному двома змінними батареями, реалізовані такі функції, як термоконтроль, попередній нагрів і багато інших. У комплекті з даними набором користувач отримає якісний чохол. Пристрій має дещо незвичними габаритами, однак на його розміщення в руці це ніяк не впливає.

Велика кількість товарів на ринку електронних сигарет призводить до того, що недосвідченому курцеві досить складно здійснити вибір своєї першої моделі. Придбати хочеться потужний і функціональний девайс, але варто пам’ятати, що сама крута електронна сигарета визначається наявністю тих функцій, які потрібні саме вам. Тільки ці параметри потрібно орієнтуватися при покупці.