Одноразові електронні сигарети без нікотину

Е-сигарети – здобули популярність завдяки тому, що є одним з найбільш простих способів позбутися від тютюнової залежності. Використовуючи подібний пристрій, потрібно розуміти, що ви відмовляєтеся саме від тютюну, а не від нікотину. Пристрій використовує принцип роботи інгалятора, де замість шкідливого тютюнового диму, курець вдихає ароматний пар. Цей процес імітує процес куріння. Перед тим як перейти на використання подібних виробів, курець може відчувати певні сумніви щодо того, чи підійде йому подібний прилад. Якщо вони у вас є, рекомендуємо випробувати одноразові електронні сигарети Pons.

Що таке одноразова електронна сигарета

Давайте розглянемо, що ж це за «звір». Одноразова електронна сигарета, практично не відрізняється від багаторазових приладів. У складі рідини, що використовується для генерації пари, що перебувають ті ж речовини, що і в аналогах. Рідина подібного виробу складається з суміші таких речовин:

  • дистильована вода;
  • гліцерин;
  • пропіленгліколь.

Існують кілька видів одноразових електронних сигарет. У частину з них додаються різні ароматичні засоби, інші тільки нікотин. Існують сигарети і без вмісту нікотину.

Ціна одноразової електронної сигарети трохи перевищує ціну на одну пачку сигарет преміум класу. Подібні пристрої допоможуть зробити вам вибір на користь використання ЕС, як більш безпечного способу куріння і альтернативи тютюну. Багато популярні виробники, що випускають електронні сигарети, виготовляють і одноразові вироби для залучення більшої кількості аудиторії до свого продукту. Тепер не має сенсу викидати гроші на вітер, купуючи дорогі курильні облаштування, які після купівлі будуть лежати без діла.

Випробувавши одноразову е-сигарету, ви зможете оцінити всі достоїнства і недоліки подібних гаджетів.

Достоїнства і недоліки одноразових е-сигарет

Почати описувати одноразові електронні сигарети без нікотину найкраще з достоїнств. Купуючи подібний пристрій, ви отримуєте той же вейп, з мінімальними відмінностями конструкції. Вони полягають у тому, що замість величезних батарейних блоків багаторазових пристроїв, ви отримуєте товар, максимально наближений до тютюнового аналогу. Роль елемента живлення в цьому приладі грає звичайна батарейка. Використовуючи подібну сигарету вам не потрібно думати про постійну зарядці або необхідність заправки виробів.

За темою:  Курильні парогенератори: шкідливі

Ще одна з переваг — це ціна і відсутність необхідності докуповувати різні аксесуари. Метод використання досить простий, покурили і викинули. Не потрібно думати про придбання портативних зарядних станцій, чохлів та інших додаткових елементів.

Але, як і слід було очікувати, серед переваг, є і пара відчутних недоліків. Одноразова електронна сигарета, на скільки вистачить її? Це питання нас цікавить в першу чергу. В залежності від виробника подібні вироби розраховані на двісті, двісті п’ятдесят затяжок. Якщо перевести це число на кількість тютюнових виробів, то можна отримати число, що дорівнює одній пачці цигарок середньої міцності.

Ще один істотний недолік полягає в тому, що подібні вироби ніколи не опрацьовують той термін, який вказується виробником. Знаючи про подібні нюанси, на упаковці одноразових электронок, вказується лише приблизний термін їх роботи. Крім цього, у таких сигаретах немає додаткових функцій, і вони використовуються лише за прямим призначенням.

Давайте розглянемо, як користуватися одноразовою електронною сигаретою. Метод використання вироби нічим не відрізняється від використання звичайних сигарет. Здійснюючи затяжку, курець запускає роботу датчика тиску. Відгук датчика змушує замкнутися електричну ланцюг. У замкнутому стані вона подає струм на спеціальну спіраль, змочену рідиною. Нагрівання спіралі і утворює той самий пар, який вдихає людина, використовуючи пристрій. Як тільки курець закінчує затяжку, датчик відключається, а ланцюг переривається.

Інструкція по використанню

На відміну від багаторазових сигарет, в одноразових вейпах використовується картомайзер. У цьому пристрої відсутній внутрішній бочонок з рідиною, замість нього використовується синтепон, який просочений спеціальною сумішшю. Після того як сигарета повністю використовується, зберігати її безглуздо. Подібні вироби не передбачають дозаправку або заміни картриджа.

Даний пристрій буде працювати, тільки до того моменту, як не закінчиться батарея. У зв’язку з цим багатьох цікавить, як зарядити одноразову електронну сигарету. Потрібно сказати, що зробити це неможливо. Виробник розраховує конструкцію таким чином, що рідина і заряд батареї закінчуються одночасно. Після цього реанімувати пристрій вже неможливо.

За темою:  Як зробити електронну сигарету своїми руками

Придбавши одноразову електронну сигарету, перед тим як приступити до використання, потрібно всього лише розпакувати. Виріб продається у вже готовому для використання вигляді, і не вимагає від користувача певної підготовки. Використовувати е-цигарку можна в будь-якому місці, так як пара випаровується через всього лише пару секунд.

На закінчення хотілося б сказати про те, що, незважаючи на те, що подібні вироби позиціонуються як більш безпечний продукт, шкода від їх використання є. Використовуючи подібний продукт, ви лише підміняєте одну залежність на іншу. Також велика ймовірність зривів і рецидивів, пов’язана з відсутністю в гаджеті заряду або заправки. Плануючи кинути палити, краще використовувати інші методи терапії, а не підміну шкідливої звички її аналогами.

MAXCACHE: 0.38MB/0.00711 sec