Пропорції самозамеса для електронних сигарет

Самозамес рідоти – один з невід’ємних атрибутів життя досвідченого «вайпера». Здавалося б, що подібна практика не повинна одержати великої популярності, коли прилавки магазинів в буквальному сенсі забиті різними видами готової продукції. Але все далеко не так просто, тому кожен новачок повинен бути ознайомлений з цією темою.

Трохи про термінологію

Кожного разу, відвідуючи сайти з оглядами на той чи інший продукт, що відноситься до індустрії, пов’язаної з електронними сигаретами і рідинами новачки відчувають труднощі з розумінням термінів. Поняття VG, PG і TX можуть призвести кого завгодно в подив. Ці терміни найбільш часто зустрічаються на сайтах, присвячених рецептами приготування заправок для парилень».

Давайте розберемо, що означає кожен термін. Для позначення компонентів, що перебувають у складі заправки, використовуються скорочення від американських назв. Два основних компонента це PG(пропіленгліколь) і VG(гліцерин). У більшості випадків два цих компонента невід’ємна база для створення рідини.

Варто відразу сказати, що існує рідина для електронних сигарет без пропіленгліколю. Крім того, допускається приготування заправки без застосування гліцерину. Крім PG і VG, для створення основи використовується дистильована вода (AD). Також в основу більшості рецептів входить додавання медичного нікотину (Nic).

Ще два поняття, які обов’язково необхідно знати новачкам, це:

  1. AG – розчин на основі води і гліцерину. Пропорції такого розчину складають приблизно дев’яносто відсотків гліцерину на десять відсотків дистильованої води.
  2. TX – ефект, який намагаються досягти багато початківці курці. У буквальному перекладі з англійської означає «удар по горлу».

Зазвичай створення самозамеса переслідує мети скорочення фінансових витрат на придбання готових рідин. Крім цього при використанні правильних рецептів, можна отримати якість продукту, багато в чому перевершує магазинні вироби. Використовуючи самозамес можна збільшити міцність і кількість пара, а також отримати смаки, які необхідні саме вам.

Для приготування основи створюється суміш дистильованої води, нікотину та пропіленгліколю. Значно рідше використовують розчини на основі води і гліцерину. Така суміш володіє прозорістю і не має будь-яких запахів. Дуже важливо вміти відрізняти основу від бази.

За темою:  Чи можна кинути палити за допомогою електронної сигарети: відгуки

На відміну від основи, база — це розчин, який можна використовувати для паління. Подібна суміш виготовляється із застосуванням нікотину, так і без. Ароматизатор – компонент у складі рідини, який надає їй колір і смакові якості. Від кольору «аромки» залежить не тільки колір отриманої рідини, але і її фортеця.

Що таке самозамес

Правильний самозамес — це процес створення заправки для «вайпа» з певних компонентів. У більшості випадків для створення рідоти використовуються ароматизатори і готові бази. В основі кожної бази лежить певний відсоток нікотину.

Варто сказати про те, що робота по створенню бази досить небезпечна для організму, так як концентрація нікотину у виробі може досягати високих значень.

Перед тим як відповісти на питання, як зробити самозамес рідини для електронних сигарет, необхідно поговорити про необхідних компонентах. Для створення бази потрібні:

  • пропіленгліколь;
  • дистильована вода;
  • гліцерин.

Три компоненти змішують у визначених пропорціях, про яких буде сказано пізніше. На момент створення бази головне питання додавати нікотин чи ні. Після того як база готова, в неї додається ароматизатор. Для цього використовуються спеціальні харчові добавки, виготовлені на основі пропіленгліколю.

Процес замозамеса

Для приготування смачної заправки до електронної сигарети, необхідна наявність спеціальних інструментів. Потрібно заздалегідь подбати про наявність мірних ваг і ємностей для зберігання компонентів. Крім того, потрібно заздалегідь продумати які ароматизатори вам знадобляться під час процесу приготування.

Часта помилка новачків при створенні рідини полягає в тому, що флакон з готовим продуктом заповнюється до країв. Багато хто не думають про те, що кількість ароматизотора може бути занадто великим і рідину необхідно буде розбавити базою. Але коли флакон повний, додати базу просто не вийде.

Дуже важко сказати і про необхідну кількість «аромок» для створення рідоти. Все залежить від конкретного рецепту, виробника ароми і бажаного смаку. Досвідчені «вейперы» рекомендують поступове додавання ароматизаторів в базу. Поступове збільшення концентрації допоможе не пропустити бажаний результат. У більшості рецептів частка ароматизатора в готовому продукті становить близько десяти відсотків.

Для вимірювання компонентів можна використовувати як спеціальну піпетку, так і звичайний медичний шприц. Дуже важливо дотримувати точність при вимірі доз компонентів. Не варто округлювати значення, так як це може вплинути на смакові якості отриманого продукту.

За темою:  Кращі рідини для електронних сигарет: ТОП

Дуже багато новачки задають питання про кількість пара, одержуваного в результаті використання електронних сигарет. Відповідь на це питання міститься не тільки в інгредієнтах, що використовуються для створення рідоти, але і в пропорціях, а також у використовуваному девайсі.

За пароутворення відповідає такий компонент, як гліцерин. Чим більше його вміст у готовому продукті, тим густіше і насиченою виходить пар. Однак підвищення вмісту цього компонента призводить до зниження смакових якостей продукту. Крім того, гліцерин викликає зневоднення організму. Після куріння таких жиж, людина відчуває почуття спраги. Для того щоб нейтралізувати подібний ефект, зі збільшенням дози гліцерину потрібно збільшувати кількість води.

Щоб отримати як можна більше смакових відчуттів від використання електронної сигарети, потрібно використовувати певні бази. Одна з таких баз називається Traditional. Для її виготовлення використовуються оптимальні пропорції кожного інгредієнта.

Пропорції

Саме час поговорити про таке поняття, як пропорції самозамеса для електронних сигарет. Склад рідини повинен підбиратися на основі необхідних якостях продукту. Дуже важливо при приготуванні враховувати всі властивості кожної з складових.

М’якість смаку надає гліцерин, цей же продукт відповідає за освіту і густину пари, а також в’язкість готової рідини. Пропіленгліколь – «сушить» пар, збільшує «удар по горлу» і додає рідини смак. Нікотин використовується для додачі фортеці. Існує безліч варіантів для приготування самозамеса, однак для новачків будуть цікаві три основних:

  1. Traditional — оптимальна база за всіма параметрами. Для її створення використовується п’ятдесят відсотків пропіленгліколю, сорок відсотків гліцерину і десять відсотків дистильованої води.
  2. Ice Blade — ця база має досить сильний удар по горлу» і смачний, але слабкий пар. Для її створення використовується дев’яносто п’ять відсотків пропилегликоля і п’ять відсотків води.
  3. Velvet cloud — база, що має насичений пар, але слабку передачу смаку. Подібну рідину використовують люди з наявністю індивідуальної непереносимості пропіленгліколю. Для її створення використовується вісімдесят відсотків гліцерину і двадцять відсотків води.
За темою:  Провезення електронних сигарет у літаку

Ще один нюанс пов’язаний з використанням ароматизаторів. Даний продукт повинен мати в своїй основі пропіленгліколь. Використання будь-яких інших ароматизаторів, крім харчових, може стати причиною різних ускладнень для органів дихання і всього організму в цілому.

Як багато могли помітити з даної статті, дистильована вода є невід’ємним компонентом для приготування будь-якої бази. Її головне призначення – зниження в’язкості заправки і зниження температури кипіння готового продукту. Використання замінників може призвести до того, що смак заправки зіпсується в кілька разів.

Потрібна настоянка замозамеса

Дуже важливе питання у моментах приготування рідини для електронної сигарети. Перед тим як робити самозамес для електронних сигарет, потрібно ознайомитися з видами ароматизаторів. Питання настоянки отриманої рідини залежить саме від виробників даного компонента. Деякі ароматизатори можна додати в базу і через кілька хвилин використовувати готовий продукт. Для інших потрібно настоянка протягом декількох діб, щоб рідина вийшла потрібної концентрації. Детальніше про цей нюанс можна дізнатися на сайті виробника.

Що краще фабричний виріб або самозамес

На це запитання кожен має відповісти сам. Якщо вас влаштовує смак готових рідин і їх цінова категорія, то не потрібно створювати собі додаткових труднощів. Однак якщо вас цікавить сам процес створення і отримання цікавих і незвичайних смаків, ласкаво просимо в світ рецептів приготування заправок для електронних сигарет.

Дуже важливо, що необхідно з обережністю ставитися до рідин, виготовленим в домашніх умовах. Не варто купувати подібні продукти у невідомих вам людей. Сказати які рецепти і наскільки якісні компоненти лежать в основі подібних жиж, дуже складно. Вживання подібних продуктів може завдати шкоди вам і вашому здоров’ю.

MAXCACHE: 0.38MB/0.00849 sec