Провезення електронних сигарет у літаку

У зв’язку з набранням чинності антитютюнового закону і прийняття низки жорстких обмежень, тютюнопаління звичайних сигарет було заборонено в місцях громадського користування. До даних районів відносять аеровокзали, а також салони літаків. Палити там забороняється.

А що робити з електронними курильними парогенераторами? Вони користуються великою популярністю і поки ще дозволені до використання. Завзяті парильники задаються питанням, а чи можна провозити електронні сигарети в літаку, зокрема, змінні картриджі з аромажидкостью.

Що робити мандрівникам

Завзяті парильники, часто здійснюють перельоти на далекі і близькі відстані, стурбовані, як здійснити перевезення електронних сигарет в літаку. Чи Не доведеться залишити улюблений гаджет за порогом аеропорту? Популярність даного девайса росте просто в геометричній прогресії.

За даними статистики, вже п’ята частина завзятих курців плавно перейшла на користування електронним парогенератором.

Природно, вирушаючи у подорож, парильники не хочуть розлучатися з частинкою свого іміджу і вирішують перевозити електронну сигарету в літаку. А як? Здавати в якості багажу або можна взяти з собою ручний поклажею?

Поспішаємо заспокоїти любителів ширяння, що, так як ЕС відноситься до електронних пристроїв, ніякого діє за законом заборони на провезення даного пристрою в аеробуси не існує. Так що відповіддю на питання, чи можна брати електронну сигарету в літак стає однозначне «так, можна».

Діючі регламенти

Але, слід згадати і діючі, встановлені законодавством регламенти на провезення рідин в літаках. Ця постанова стосується і картриджів, заповнених аромажижей. Що свідчить регламент:

  1. Ручною поклажею можна перевозити будь-які ємності з рідиною в обсязі до 100 мл однієї одиниці.
  2. Загальна кількість рідини, яку може взяти з собою авиапутешественник ручною поклажею, не повинно перевищувати одного літра.

Тобто провозити електронну сигарету в літаку в ручній поклажі можна лише за умови, що додається до гаджету обсяг картриджа не перевищує встановлені регламентом 100 мл Пам’ятайте, що в даному випадку, парогенератор слід упакувати в щільний, прозорий пакет.

Але ця умова стосується лише російських авіаперевізників. У представників авіакомпаній інших країн діють свої встановлені закони. Тому при придбанні квитка на рейс, заздалегідь уточніть, як вчинити з електронною сигаретою.

Кількість провозяться ЕС

Розібравшись з об’ємом аромажидкости, поговоримо і про кількість провозяться електронних сигарет. Пам’ятайте, що все має бути в розумних межах. Інакше доведеться зіткнутися з зацікавленістю митних служб і взагалі залишитися в аеропорту, доводячи, що це не контрабанда, а предмети особистого використання.

Отже, щоб пройти митницю без труднощів і перешкод, досвідчені вейперы-мандрівники рекомендують брати з собою не більше 6-9 електронних сигарет. В іншому (кращому випадку, доведеться сплачувати великі податки на ввезення продукції, а в гіршому доводити свою непричетність до контрабандної діяльності.

Особливі нюанси

Давайте згадаємо, як працює електронний курильний гаджет. Парогенератор приходить в дію за допомогою акумулятора або батарей. За чинним регламентом авіаперевізників провезення батарейок (особливо літієвих) методом багажу суворо забороняється. Тому кращим виходом із ситуації буде взяти парогенератор з собою в салон, у вигляді ручної поклажі, не забувши уточнити про можливі нюанси провезення даного пристрою.

Можна використовувати ЕС на борту лайнера

Офіційного забороняє постанови від влади Росії на користування електронними сигаретами на борту літака не існує. Ця заборона може бути накладено силами того чи іншого авіаперевізника.

Багато арабські країни суворо забороняють використовувати електронні сигарети на бортах своїх аеробусів.

Накладають табу на ширяння девайсів і більшість російських авіакомпаній. Причина криється в можливому порушенні правил техніки безпеки, коли одночасно будуть диміти, випускаючи пахучі клуби диму відразу кілька людей.

Працівниками авіаслужби було зроблено цікаве спостереження: 100 курильних гаджетів в процесі польоту і продукування насиченого пара датчик диму спрацював лише в єдиному випадку. Це пояснюється відсутністю в парі задимлення і своєрідного запаху горіння.

На даний момент існують авіакомпанії, керівництво яких пішло назустріч завзятим парильникам і дозволяє використовувати ЕС на борту лайнерів. Такий толерантністю славиться, наприклад, ірландський авіаперевізник Ryanair. На бортах його рейсів можна не тільки парити в своє задоволення, але і придбати курильний аксесуар у бортпровідника.

У будь-якому випадку, перш ніж пакувати свою улюблену електронну сигарету, настійно рекомендуємо отримати всю інформацію з приводу провезення гаджета вже на етапі придбання квитка. Передбачливість допоможе уникнути багатьох неприємних моментів і перетворити переліт в спокійне і цікаве заняття. Вдалого польоту!

За темою:  Чи можна кинути палити за допомогою електронної сигарети: відгуки

MAXCACHE: 0.38MB/0.00366 sec