Рецепти рідоти для ширяння

Електронні сигарети набирають популярність. Вийшли на прилавки магазинів у 2003 році, вони стрімко набрали популярність, як відносно нешкідлива альтернатива звичайним сигаретам. Полиці сучасних вейпшопов ломляться від достатку різних ароматичних сумішей для ширяння.

Але хто знає, що виробники додають в рідоти для сигарет. Досвідчені любителі насолодитися ароматним димом використовують власні рецепти для рідини для електронних сигарет. І готові поділитися з вами самими кращими.

Знайомство з рідиною

Перш ніж приступати до вивчення і освоєння рецептів самозамеса, слід дізнатися, з яких компонентів складається рідина для електронних сигарет. Рецепти рідоти для ширяння всі мають однакову структуру, куди обов’язково повинні входити такі речовини:

Пропіленгліколь (PG). Це з’єднання з приємним солодкуватим смаком грає роль зв’язуючого інших компонента. У завдання речовини входить забезпечення доставки ароматизаторів та нікотину в організм курця.

При купівлі пропіленгліколю обов’язково розгляньте маркування і дізнайтеся фірму-виробника. Н ризикуйте, купуючи не сертифіковану продукцію.

Гліцерин (VG). Речовина, за зовнішнім виглядом схожий з PG. Воно також виступає в ролі сполучного компонента. Але головне завдання гліцерину – забезпечити ароматного диму густоту, в’язкість і щільність.

Купуючи VG, дивіться на відсотковий рівень води в ньому. Для рідоти беріть гліцерин у складі якого знаходиться більше 20% води, в іншому випадку суміш вийде занадто густий.

Дистильована вода. Цей компонент потрібен для поліпшення смаку і розрідження рідоти. Воду слід використовувати в обов’язковому порядку за умови її відсутності в гліцерині. Якщо у суміші води буде недостатньо, вейпер при ширянні ризикує отримати сильне подразнення слизових тканин.

Нікотин. Це необов’язковий компонент для замісу. Нікотин являє собою досить відразливу по аромату і смаку рідина. Любителі ширяння зазвичай використовують концентрований нікотин «сотку» (з кількістю нікотину 100 мг/мл).

При самостійному виготовленні нікотинової рідини будьте обережні. Якщо це речовина потрапить на слизові тканини організму, воно викличе болісне печіння. Не забувайте, що чистий нікотин токсичний і отруйний.

Ароматизатори. Або «аромки», як з любов’ю називають ароматичні речовини любителі ширяння. Вони також не є обов’язковою умовою для створення першокласної рідоти, але з їх допомогою ширяння принесе більше задоволення. Деякі ароматизатори використовують для поліпшення властивостей рідини. Наприклад:

 • ароматизатор Bitter Wizard надає рідині гіркоту, притаманну при курінні трубки;
 • компонент MTS VapeWizard є стабілізатором смаку, цей ароматизатор посилює слабкі смакові відтінки і зменшує занадто різкі;
 • добавка Qhit вейперами використовується для створення ефекту «троат-хіт» (або «горловий удар», цей ефект схожий з відчуттям, схожим під час паління звичайних сигарет) у безникотиновой рідині.
За темою:  Як зробити електронну сигарету своїми руками

Перераховані вище компоненти можуть змішуватися в суміші в різній пропорції. Якщо рідота має високий відсоток PG, вона стає менш в’язкою, а нікотин краще стане всмоктуватися організмом. Якщо самозамес зробити з високим вмістом VG, то ширяння вийде солодким і м’яким, яке огортає вейпера запашної димовою завісою.

Вирушаємо за покупками

Перш ніж вивчати і виготовляти рецепт замісу рідини для електронних сигарет, слід озброїтися необхідними матеріалами. Що потрібно для виготовлення суміші для ширяння?

 1. Основа. Вона складається з пропіленгліколю і гліцерину. У вейпшопах можна придбати як готову основу різних варіантів: класика 50х50, Velvet Cloud, базу, яка складається тільки з VG і Ice Blade з основою з PG. Або підкупити компоненти окремо.
 2. Нікотин. Вейперы додають його в рідину для підвищення міцності. При повній відсутності нікотину (0 мг) суміш не подарує парителю ефект накуривания. Якщо є бажання отримати задоволення порівнянне з викурювання міцних сигарет, сотку слід додавати в кількості від 24 мг.
 3. Дистильована вода. Можна придбати в аптеках або автомобільних крамницях.
 4. Ароматичні добавки. Тут є де розгулятися фантазії – вибір ароматизаторів величезний. Але от самому намагатися створити ароматичні речовини все-таки не варто, це дуже складний процес. Простіше придбати готові.
 5. Посуд. Чим більше, тим краще. Озброїтеся безліччю мірних скляних скляночек обсягом у 30 або 10 мл (баночки можна використовувати під вже спустошених жижек). Також будуть потрібні піпетки і мірні стаканчики.

Усі потрібні компоненти і пристосування легко знайти, вони недорогі і доступні. Тепер пора приступити до вивчення інструкції по замісу, щоб отримати безпечний, унікальний і ароматний самозамес для ширяння.

Інструктаж для вейперов

Як слід грамотно використовувати рецепт рідини для електронних сигарет і замішувати суміш? Принцип процесу самостійного замісу рідини однаковий. Шляхом зміни кількості тих або інших добавок вейперы домагаються створення унікальних авторських рецептур. Отже, починаємо.

Крок 1. Виготовлення бази (нульовки)

У побуті вейперов «нулівка» – це звичайна проста суміш з води, гліцерину та пропіленгліколю. В принципі, можна парити і чисту базову основу, але особливого ефекту і смаку не вийде. За класикою змішують VG і PG в рівних пропорціях, але співвідношення можна скорегувати.

За темою:  Як кинути курити за допомогою електронної сигарети

Класичний варіант виглядає наступним чином. Для отримання 100 мл бази в мірному стаканчику змішуємо 5 мл дистильованої води і по 48 мл гліцерину та пропіленгліколю. Потім суміш ретельно розмішуємо і наполягаємо.

Крок 2. Додавання нікотину

А ось розрахувати ідеальний відсоток нікотинової добавки набагато складніше. Нікотин визначає фортеця рідоти. Додавати його слід тільки в настояну суміш, але не в тільки що приготовану. Щоб зрозуміти, як розраховувати пропорцію нікотину, скористайтеся наступним прикладом:

Нам необхідно зробити суміш з нікотиновою фортецею 12мг/мл Розраховуємо:

 1. Беремо стандартну сотку. В 100 мл нікотинового концентрату міститься 10 000 мг нікотину (100 мл х 100 мг/мл = 10 000).
 2. Ділимо отримане кількість нікотину на необхідну міцність і отримуємо обсяг готової суміші (10 000 мг : 12 мг/мл = близько 850 мл). Отримуємо 850 мл готової суміші.
 3. Вираховуємо обсяг нульовки (бази). Для цього віднімаємо від обсягу готової суміші 100 мл Обсяг бази виходить рівним 750 мл. Це кількість і потрібно для власноручного виготовлення замісу.

Виходячи з переваг вейпера, рідину для куріння електронних сигарет можна зробити різної по фортеці. Для зручності рекомендується використовувати наступну таблицю:

Фортеця нікотину Обсяг нікотину (в мл) Вміст нікотину (у %)
1 0,1 1
3 0,3 3
6 0,6 6
9 0,9 9

При виготовленні нікотинового замісу знайте, що таку рідину слід ховати від відкритих променів сонця. На світлі нікотинова суміш окислюється і псує весь смак.

Крок 3. Включення ароматизаторів

З допомогою ароматизаторів вейперы і створюють неповторні і унікальні авторські суміші для ширяння. Деякі ароматичні добавки дають відчуття паління звичайних сигарет, дозволяючи курцям поступово і безболісно перейти на ширяння.

Багато ароматизаторів, що додаються у жижу для сигарет, працюють над розкриттям всіх смакових відчуттів довгий час. Тому заміси, виготовлені за складною рецептурою, вейперы наполягають більше 10-15 діб. Більш прості можна парити відразу після приготування.

Всі ароматизатори, що використовуються для приготування рідини для ширяння, поділяються на такі види:

 • солодкі;
 • ягідні;
 • коловые;
 • тютюнові;
 • молочні;
 • кавові;
 • ванільні;
 • фруктові;
 • карамельні;
 • зі смаком морозива.

Не переборщуйте з додавання аромок! Якщо ви початківець творець рідоти для ширяння, починайте виготовляти суміші всього з 2-3 крапель ароматизатора. По мірі необхідності смак можна збільшувати. Тут працює принцип: краще недолити, ніж перелити.

Не забувайте і про гармонійному поєднанні різних ароматизаторів. Кавовий і коловый смак не дуже добре поєднуються з іншими аромками. Їх краще використовувати в нічиєї окремо.

За темою:  Кращі смаки рідин для електронних сигарет

«Золоті рецепти з комори вейперов

Новачкам краще приступати до створення рідоти з простих рецептів, з часом, освоюючи мистецтво створення рідоти, можна поступово переходити до більш складній рецептурі.

Вейперы професіонали порівнюють власноруч виготовлені вейп-заміси з мистецтвом створення витонченого парфуму. Всього один зайвий або відсутній грам речовини псує самозамес.

До вершин таланту приходять через тернистий шлях проб і помилок. Рецептів рідоти безліч і сказати, який з них найкращий неможливо. Кожен смак сприймається дуже індивідуально. Ласкаво просимо на чарівну кухню вейп-ароматів. Вибирайте рецепт:

Назва База Ароматизатори Час настоювання
Проста рецептура
Ванільний мікс 7,65 мл:

гліцерин: 6,15 мг;

пропіленгліколь: 1,50 мг

2,35 мл:

Peach: 0.6 мл;

Caramel: 0.15 мл;

Nectarine: 0.15 мл;

Cheesecake: 0.1 мл;

Vanilla Custard: 0.9 мл;

Bavarian Cream: 0.45 мл

5 діб
Шоколадна карамель 8,4 мл:

гліцерин: 6,40 мг;

пропіленгліколь: 2,014 мг

1,6 мл:

Caramel: 0,7 мл;

Vanilla Custard: 0,6 мл;

Clear DoubleChocolate: 0,3 мл

4-5 днів
М’ятний бриз 8,75 мл:

гліцерин: 6,60 мл;

пропіленгліколь: 2,15 мл

1,25 мл:

Honeydew: 0.8 мл;

Bubblegum: 0.4 мл;

Peppermint: 0.05 мл

3-4 діб
Рецептура середньої складності
Вершково-фруктовий рай 7,85 мл:

гліцерин: 7,85 мл;

пропіленгліколь: немає

11,15 мл:

Key Lime: 0.3 мл;

Ethyl Maltol: 0.5 мл;

Raspberry: 0.15 мл;

Vanilla Swirl: 0.2 мл;

Whipped Cream: 2 мл;

Orange Mandarin: 8 мл

2 тижні
Ягідні вершки 8,2 мл:

гліцерин: 7,2 мл;

пропіленгліколь: 1 мл

1,8 мл:

Meringue: 0.15 мл;

Malted Milk: 0.15 мл;

Sweet Cream: 0.2 мл;

Strawberry (Ripe): 0,7 мл;

Raspberry (Sweet): 0.1 мл;

Strawberry AndCream: 0,4 мл;

Sweetener (Sucralose): 0.1 мл

20 днів

Нікотин у всі наведені рецепти додають за смаком. Самостійно створити чарівну ароматну рідину дуже легко. Починайте освоювати прості рецепти і поступово переходите на складні.

Головне – ретельно дотримуватися рекомендовані пропорції і не захоплюватися нікотином і ароматизаторами. Експериментуйте і створюйте авторський аромат. Чарівного ширяння!

MAXCACHE: 0.39MB/0.00668 sec