Скільки коштує найдешевша електронна сигарета

Електронні сигарети (чи моди), як альтернатива звичайному куріння стрімко виходить у фаворити серед люблячих подиміти. Люди все частіше віддають перевагу ці гаджети звичайним сигаретам. Причина поголовного поваги модам цілком зрозуміла – адже деякі фахівці в один голос стверджують, що електронна сигарета в деяких моментах безпечніше звичайних.

Відсутність шкідливого диму і неприємного запаху виводять вейпинг (так називається процес електронного куріння) на перші місця в рейтингу популярності і дозволяє курцеві віддаватися улюбленому захопленню навіть у людних місцях. Все більше курців переходять на вейпинг. Але вигідна така «гра свічок» з фінансового питання, скільки коштує електронна сигарета?

Як складається вартість гаджета

На ціну новомодної електронної сигарети впливає кілька факторів. Щоб вдало купити відповідний гаджет, слід знати ці нюанси. Отже:

Потужність пристрою

Від цього фактора залежить, яке опір в процесі роботи випарника мод здатний обслужити. Вартість гаджета залежить від потужності пристрою:

  1. Невисока потужність. Такі моди генерують зовсім мало пара, їх вартість еквівалентна хорошою звичайної (класичної) сигареті і варіюється в межах починаючи з 1 500 рублів.
  2. Висока потужність. Ці прилади виробляють дуже багато ширяння і навіть можуть використовуватися в якості електронних кальянів. Але, ці гаджети і набагато дорожче – їх ціна починається з 3 000 рублів.

Кількість режимів випаровування

На вартість гаджета для вейпинга впливає і те, скільки режимів випаровування пристрій підтримує. Припустимо, вбудований режим контролю за температурним режимом істотно підвищує вартість самої ЕС.

Режимом контролю за температурою оснащуються одні з найдорожчих електронних сигарет високої потужності.

Наявність акумулятора

Переважна більшість модів пропонується до продажу без акумуляторів, що позначається на вартості (ціна значно зменшується). Але акумулятор необхідний для вейпинга, тому його доведеться купувати в будь-якому випадку. У середньому акумулюючий пристрій, підходить під мод, коштує в межах 700-800 рублів.

  • потужні моделі сигарет розраховані на живлення відразу від 2-3 акумуляторів;моди малої потужності живляться від одного акумулятора пристрою.
  • якщо акумуляторна батарея вбудована в корпус гаджета, його вартість збільшується. В цьому разі ціна складається з урахуванням ціни самого мода і акумулюючого приладу.
За темою:  Кращі смаки рідин для електронних сигарет

Клиромайзер (або атомайзер)

Пристрій, без якого не обходиться жодне електронний пристрій для куріння. Складається клиромайзер з наступних елементів:

  1. Бак для заливання рідини, призначеної для ширяння. Чим більше об’єм, тим рідше вейперу доводиться займатися заправкою гаджета.
  2. Нагрівальний елемент (або випарник). З його допомогою рідина перетворюється в пар.
  3. Мундштук – пристосування, що дозволяє «електронного курцеві» здійснювати затягування в процесі польоту.

Ціна атомайзери складається з ємності бака під рідини і якості застосовуваних у збірці матеріалів. Оригінальні сигарети коштують набагато дорожче їх клонів-аналогів. Також на вартість мода впливає класифікація (рівень) складання всього приладу (клиромайзера). Хороший клиромайзер з зарядкою може коштувати близько 3 000 рублів.

Гаджети, випущені під марками відомих брендів, коштують набагато дорожче, але і славляться відмінною якістю. Такі моди не іржавіють, не течуть і не розбовтуються в процесі експлуатації.

Але до ціни клиромайзера також слід додати і змінні картриджі (з їх допомогою відбувається випаровування аромажидкости). Терміни роботи одного випарника розраховані максимум на 3-4 тижні. А їх вартість варіюється в межах 250-350 рублів.

Випарник

Це спеціальна спіраль, яка випаровує рідина для гаджета. Спіралька перетворює аромажидкость в пар у процесі нагрівання до заданого температурного режиму. Від температури, до якої нагрівається спіралька і залежить концентрація і фортеця выпариваемого нікотину.

Існують моделі, у яких можна змінювати спіраль самостійно, в інших простіше скористатися змінним, купленим замінником. Тут розкид цін дуже великий. Випарник в вейпинг-крамницях можна придбати як за 150-200 рублів, так і викласти за нього вище 1 000 рублів.

Рідина для вейпинга

Від наповнювача, який в процесі куріння випарює вейпер, залежить запах нікотину, його смак і концентрація. Рідини, використовувані вейперами для ширяння, поділяються на два види. Від видової конфігурації залежить і вартість рідини:

  1. Ціна одного балон наповнювача преміум-класу укладається в 500-2 000 рублів.
  2. Найдешевший балончик (об’ємом 10 мл) обійдеться вейперу в 50-150 рублів.
За темою:  Як заправити електронну сигарету рідиною: відео

За спостереженнями досвідчених вейперов одного балончика з аромажидкостью вистачає приблизно на 5-6 діб. Так витрачається середньостатистичні балони об’ємом 10 мл при розміреному курінні.

На думку фахівців, економити на рідких добавок для вейпинга не варто. Адже саме від якості наповнювача залежить все отримуване задоволення і тривалість експлуатації самого гаджета.

Як здешевити вартість

Щоб дізнатися, скільки коштує найдешевша електронна сигарета, варто звернути увагу на одноразовий гаджет. Такі моди вважаються самими недорогими і обійдуться починаючому вейперу в межах 600 рублів. Саме початківцю, тому, що досвідчені фахівці ширяння віддають перевагу більш дорогі пристрої з можливістю заміни важливих комплектуючих.

Самі недорогі, одноразові моделі рекомендовані для новачків. Їх вартість здатна знизитися на рівень нижче 500 рублів. Ціна залежить від торгової марки виробника, режиму температури і частоти випаровування.

Після того, як новачок повністю засвоїть процес використання електронної сигарети і розбереться в її складових, в подальшому вартість обслуговування гаджета можна істотно знизити. Рідина легко замішується самостійно, і навіть винаходяться нові, авторські рецепти.

Заощадити можна і на змінних випарниках. Професійні користувачі модів замість покупки нових пристроїв, просто набувають додатковий атомайзер і намотують новий саморобний дротяний випарник. Для цих цілей використовують канталовую, титанову і нікелеву дроту.

Якщо причин економити немає

Є на світі люди, які вважають, що заощаджувати на ділі, що приносить справжнє задоволення і насолоду, немає необхідності. У цьому випадку, слід дізнатися, скільки коштує хороша електронна сигарета. Сучасний світ вейпинга і додаткових аксесуарів до ширяння відрізняється величезним розмаїттям.

Російські вейперы у своїй переважній більшості віддають перевагу електронним сигарет марки EGO.

Популярний в Росії бренд обійдеться (залежно від заявленої потужності акумулятора і встановленої комплектації складання) в 3 000-4 000 рублів. А ось більш просунуті, модифіковані розробки EGO-T зі змінними зарядними приладдям і картриджами стоять уже близько 5 000-6 000 рублів.

За темою:  Шкідливий гліцерин для організму

Ринок аксесуарів для новомодного гаджета і самих ЕС настільки великий і різноманітний, що викликає у обивателя-новачка закономірну думка. А може палити прості сигарети набагато економічніше? Але, включивши математичний талант, з’ясовуємо, що на ділі це не зовсім так.

Що вигідніше: куріння або ширяння

Найпростіші арифметичні розрахунки однозначно свідчать на користь вигідності в економічному плані використання електронних сигарет. Повністю пристосування для ширяння (в середньому) обійдеться вейперу в ціну, еквівалентну у 10-12 пачок звичайних сигарет (до речі, їх вартість постійно зростає). У середньому курець викурюють за добу 1-1,5 пачки сигарет.

Хороший і грамотно підібраний набір для вейпинга буде радувати власника набагато довше. Звичайно, якщо любитель ширяння не фанатик і не буде постійно намагатися спробувати все більш дорогу рідина для ширяння або докуповувати такі симпатичні, але абсолютно не потрібні аксесуари.

За розрахунками, придбання приладу для куріння електронних сигарет окупається вже через 2-3 місяці.

При виборі мода враховуйте, що вартість одного і того ж набору може значно відрізнятися в різних регіонах РФ. Простіше зробити порівняльний аналіз і підібрати собі первинний прилад в інтернеті. В середньому, за спостереженнями досвідчених вейперов, щоб оцінити всю красу електронних сигарет, вистачає близько 2 000 рублів.

А ось судити про вигоди і переваги за допомогою одноразового набору рублів за 300-400 не варто. Не завжди дешевизна і економія виправдовує себе. Адже якісний і хороший прилад ніколи не буде коштувати копійки. Але, в будь-якому випадку, вибір залишається за вами. Удачі!

MAXCACHE: 0.38MB/0.00655 sec