Скільки нікотину в електронній сигареті

Електронна сигарета – один з кращих способів кинути палити і найкраща з існуючих альтернатив тютюнової продукції. У процесі використання е-сигарети утворюється пара. На відміну від тютюнового диму в цьому парі немає шкідливих хімічних сполук і отруйних речовин. Про те, наскільки шкідливі звичайні сигарети, написано безліч наукових трактів і доповідей. Перехід на використання ЕС робить процес куріння менш шкідливим. Єдине, що відштовхує курців від такого переходу — це питання, чи є нікотин в електронній сигареті.

Для початку потрібно згадати про те, що існують рідини для заправки електронної сигарети як з нікотином, так і без нього. Нікотин, який застосовується в таких заправках, не є отруйною речовиною, що викликає розвиток онкологічних захворювань. Але потрібно розуміти, що навіть такий нікотин може стати причиною розвитку певних проблем з роботою внутрішніх органів. Знати скільки нікотину в електронній сигареті потрібно для того, щоб не отримати передозування даного речовини.

Піднімаючи тему про ступінь впливу вживання електронних сигарет, потрібно зосередити свою увагу саме на рідинах для заправки вироби. Ці рідини можуть мати у своєму складі різні харчові ароматичні добавки. Особливою популярністю користуються наступні добавки:

  • фруктові;
  • популярні напої та солодощі;
  • тютюнові.

В тютюнових жижах застосовується нікотин, який пройшов кілька етапів очищення і фільтрації. Фортеця заправки визначається за кількістю нікотину в її складі.

Фортеця заправки

Кількість нікотину в рідини для електронних сигарет відіграє вирішальну роль для кожної людини, який вирішив перейти на використання подібних пристроїв. З залежністю від вживання сигарет боротися досить важко. Протягом довгих років при використанні тютюну, у людини утворюється своєрідна тяга до нікотину.

Процес позбавлення від такої звички за допомогою вейпа, полягає в тому, що «парильщик» поступово знижує вміст нікотину в рідини до нуля.

Сьогодні існує шість різних категорій фортеці заправок для електронних сигарет:

  1. Дуже міцні. Кількість нікотину в такій «рідині становить більше тридцяти міліграмів на один мілілітр. Подібна суміш користується популярністю у тих, хто має сильну нікотинову залежність. Крім цього, така концентрація нікотину використовується при виготовленні рідини іменованої самозамесом.
  2. Міцні. Двадцять чотири міліграма на один мілілітр, що приблизно дорівнює сигарет, що містить у собі близько одного міліграма нікотину. Використання подібних сумішей переважно для людей, які викурюють протягом доби кілька пачок сигарет.
  3. Середні. Вісімнадцять міліграм нікотину на один мілілітр рідини. Справжня «золота» середина рівня фортеці. Використовується курцями, які вживають трохи більше однієї пачки за добу.
  4. Легені. У цій рідині на один мілілітр суміші припадає близько дванадцяти міліграмів нікотину. Подібний варіант кращий для людей, що вживають тонкі сигарети, в яких кількість нікотину складає половину від міліграма. Легкі суміші ідеальні для людей, які люблять не сам процес, а специфічний смак сигарет.
  5. Екстра легкі — 6 мг/мл Подібна фортеця ідеальна для тих людей, яким залишилося зробити лише кілька кроків для того, щоб повністю відмовитися від своєї залежності.
  6. Без нікотину. Подібні рідини абсолютно нешкідливі для організму. Дані суміші використовуються людьми, які мають «механічну» залежність або просто намагаються урізноманітнити смакові відчуття від процесу куріння.

Грунтуючись на представлених вище категоріях, кожен курець без праці знайде найбільш підходящу фортеця заправки для ЕС.

Як вибрати «свою» фортецю

Твердо вирішивши боротися з сигаретами, потрібно підібрати правильну рідина. Досить важливо, щоб вміст нікотину в рідини для електронних сигарет було аналогічно використовуваної тютюнової продукції. Крім цього, рідина повинна бути приємна на смак і не викликати алергічних реакцій. Для підбору заправки існують певні критерії.

В першу чергу – це пристрасть до сигарет і кількість щоденно викурених сигарет. Якщо ця норма складала всього лише кілька тютюнових виробів, то перейти на «нульовку» не складе праці. В крайньому випадку, можна використовувати екстра легкі заправки.

Коли кількість уживаних тютюнових виробів обчислюється кількома пачками, то краще всього звернути свою увагу на міцні рідини. Використовуючи цю категорію заправної рідини, ви не відчуєте дискомфорту, пов’язаного з нестачею нікотину в організмі. Протягом кількох місяців можна спробувати знизити фортеця рідини і перейти на більш легкий варіант.

Також потрібно брати в розрахунки і манеру куріння. Кожна людина відрізняється індивідуальністю, і це відбивається в кожному його вчинку. Багато хто з курців люблять розтягувати задоволення і робити з однієї глибокої затягуванні. Таким людям підходять рідини, що володіють середньою міцністю. Любителям коротких і неглибоких затяжок краще всього звернути свій погляд на рідини підвищеної міцності, так як вони найбільш підходять їх способу куріння.

Багато хто з «парильників» використовують вейп протягом всього дня, буквально не випускаючи його з рук. Якщо це про вас, то краще всього використовувати безникотиновую заправку або рідини экстралегкой фортеці.

За темою:  Різновиди електронних сигарет

MAXCACHE: 0.38MB/0.01092 sec