Скільки заряджається електронна сигарета

Сьогодні культура куріння електронних сигарет набирає все більшу популярність. В результаті цього виникають проблеми з вибором девайса. Існує безліч різних марок відрізняються за зовнішнім формам, ємності акумуляторів і простоті використання. Для того щоб відповісти на питання як заряджати електронну сигарету правильно, необхідно ознайомитися з основними типами.

Класифікація електронних сигарет

Електронні сигарети класифікуються курцями, в першу чергу, за зовнішньою формою. На даний момент існує три основних типи:

 • класичні;
 • бокс-мод;
 • ексклюзив.

Класична

Цей пристрій має форму палички, завдяки чому отримала назву «СТІК». Такий пристрій має невеликі розміри і конусоподібну форму. Зберігати таку цигарку зручно в кишені брюк або сорочки. Стіки поділяються на одноразові і багаторазові види.

Бокс-мод

Назва пристрою сталося від його форми. «Бокс» в перекладі з англійської означає коробка. І дійсно, батарейний відсік у цього виду «вейпа» нагадує невелику коробку. Порівняно невеликі розміри дозволяють девайсу зручно тримати в руці.

Ексклюзив

Категорія електронних девайсів з яскравим, виразним дизайном. У більшості випадків торгові марки виготовляють обмежену партію таких девайсів. Вони можуть бути виконані у вигляді сигар, курильних трубок і навіть музичних інструментів. Незважаючи на невелике поширення, ексклюзивні моделі електронних сигарет, користуються величезною популярністю.

Класифікація по функціоналу

Багато з тих, хто «в темі», можуть сказати про те, що головна відмінність e-сигарет не у формі, а саме у функціональності. Існує чотири основних класифікації.

 • набір для новачків;
 • батарейний мод;
 • мод з функцією термоконтроля;
 • механічний мод.

Набір для новачків

У цей набір можна віднести більшість приладів, що мають класичну форму. Їх основне призначення – допомога в позбавленні від шкідливої звички. У таких моделях відсутні різні додаткові функції, а все управління здійснюється за допомогою однієї кнопки. Зарядка для електронної сигарети такого типу займає близько декількох годин, а ємності батареї вистачає майже на добу.

Батарейний мод

Один з найпопулярніших видів електронних сигарет. Їх зовнішній вигляд повністю ідентичний бокс-модам. Такі моделі можуть бути оснащені різними додатковими функціями, серед яких кілька режимів польоту (змінюється сила тяги) і можливість встановлення необхідної потужності пристрою. Пристрій оснащений дисплеєм, на якому відображаються всі необхідні функції. Замість батареї в таких девайсах використовуються знімні акумулятори.

Моди з функцією термоконтроля

Грубо кажучи, це теж пристрій, що і батарейний мод, тільки, з одного додатковою функцією. Крім різного функціоналу для регулювання потужності, в цьому пристрої існує можливість зміни температури пари. Завдяки цьому, користувач може виставити найбільш відповідну температуру пари, а решта конфігурації налаштувань система підбирає автоматично. Використання цієї функції передбачає скорочення витрат заправної рідини та енергії акумуляторів.

За темою:  Рецепти рідоти для ширяння

Механічний мод

Рекомендується для покупки людям з великим стажем використання електронних сигарет. Такі пристрої не володіють ніякими захисними функціями. Неправильне використання, браковані додаткові елементи, занадто велика потужність можуть призвести до вибуху пристрою.

Класифікація по ємності акумулятора

Кожне з перерахованих вище пристроїв має свій унікальний акумулятор, який володіє певною ємністю. При виборі пристрою цей фактор відіграє важливу роль.

Якщо ви викурюєте більше однієї пачки сигарет на добу, то мінімального обсягу електронної сигарети вам вистачить лише на пів дня використання. Ємність акумулятора відіграє істотну роль у часі зарядки сигарети. Мінімальний об’єм батареї може бути повністю заряджений протягом двох годин. Коли акумулятор володіє більшою потужністю, цей час може займати до восьми годин. Для новачків існує спеціальна таблиця, звернувшись до якої, можна визначити необхідну потужність пристрою:

 • 220 маг прирівнюється до дванадцяти цигарок середньої міцності;
 • 350 маг прирівнюється до двадцяти цигарок середньої міцності;
 • 650 маг прирівнюється до тридцяти п’яти сигарет середньої міцності;
 • 900 мАЧ прирівнюється до п’ятдесяти цигарок середньої міцності;
 • 1100 мАЧ прирівнюється до шістдесяти цигарок середньої міцності.

При купівлі першої електронної сигарети необхідно враховувати той факт, що чим більше ємність акумулятора, тим триваліший час його зарядки. Крім цього, у кожного акумулятора є певний ресурс, який з кожним використанням знижується. Мало хто знає, але середній акумулятор електронної сигарети розрахований на п’ятсот циклів зарядки. Після того як пристрій виробило свій ресурс, його необхідно замінити. Кожному цінителю вейпа рекомендується мати кілька додаткових акумуляторів, щоб уникнути повної розрядки сигарети.

Контроль рівня заряду

Скільки заряджається електронна сигарета? Це питання цікавить кожного власника електронного девайса. У більшості випадків цю інформацію можна знайти в інструкції по застосуванню, що йде в комплекті разом сигаретою. Але, як правило, новачки купують девайси низької вартості, в комплектацію якої входить лише сама сигарета і зарядний пристрій.

Кожна з моделей електронних сигарет володіє спеціальним індикатором. Цей індикатор є показником рівня батареї. В девайсах нижньої цінової категорії індикатор вбудований в кнопку включення пристрою. Коли він починає блимати, то тим самим подає сигнал про те, що рівень заряду наближається до нулю. У більш просунутих моделях інформація про кількість заряду виводиться на екран.

За темою:  Одноразові електронні сигарети без нікотину

Скільки потрібно заряджати електронну сигарету, можна визначити за допомогою зарядного пристрою. При його підключенні до мережі світлодіод починає моргати. Це моргання повідомляє про те, що пристрій заряджається. Після того, як акумулятор буде заряджено, світлодіод буде горіти рівним світлом. Ще однією ознакою того, що прилад потребує зарядці, є мала кількість пари, що виробляється.

Як правильно заряджати

Перед тим як розглянути правильний процес заряду електронного пристрою, необхідно сказати про різновиди зарядних пристроїв. Такі пристрої можуть мати круглу форму і накручуватися на батарейний блок електронної сигарети. Такою зарядкою оснащуються бюджетні моделі, що випускаються китайським ринком. Девайси середнього сегмента ринку, володіють спеціальним Micro-USB входом, що дозволяє використовувати прилад під час процесу заряду.

Нові електронні прилади заряджаються на заводі виробнику лише наполовину. Перед тим як зарядити куплений набір, необхідно витратити весь залишковий заряд. Часовий проміжок першого заряду батареї повинен перевищувати рекомендоване час на кілька годин. Здійснивши це просте дію можна домогтися значного збільшення часу використання надалі.

Для повноцінного терміну роботи акумуляторів, рекомендується здійснювати повні цикли зарядки та розрядки батареї.

Як зрозуміти, що електронна сигарета зарядилася? Багато пристроїв мають спеціальним табло, де інформація про кількість заряду видається на дисплеї. Якщо його немає, то дізнатися це можна лише по індикатору на зарядному пристрої.

Перша зарядка електронної сигарети досить важливий аспект. Перед тим, як до нього приступити, необхідно ознайомитися з наступними правилами:

 1. Під час першої зарядки, необхідно дочекатися повного заряду акумулятора. Інформація про це доступна на екрані пристрою або індикаторі на самому зарядному пристрої.
 2. Після того як відбудеться перший повний розряд батареї, необхідно почекати ще кілька годин.
 3. Розряд акумулятора можна визначити за індикатором, розташованої на пристрої. Коли в пристрої рівень заряду знижується до певного мінімуму — індикатор починає моргати, при повній розрядці — пристрій вимикається.

Правильно виконаний перший заряд акумулятора – запорука його стабільної роботи.

Що ще потрібно враховувати

Багато користувачів різних електронних девайсів здійснюють поширену помилку, залишають пристрій на зарядці протягом всієї ночі. Фахівці рекомендують утриматися від цих дій, так як вони ведуть до того, що прилад виходить з ладу набагато швидше.

Заряджати пристрій необхідно рівно до того моменту, поки не з’явиться застережливий сигнал. Постійна зарядка батареї призводить до того, що акумулятори перестають тримати рівень заряду. Негативний вплив надає і навколишнє середовище. Вживання електронної сигарети при низьких температурах або дощу може позначитися на працездатності пристрою.

За темою:  Чи можна парити аптечний гліцерин

В прикладеній до девайсу інструкції є цікавий момент. При тривалих перервах у використання приладу, краще всього відключити батарейний блок від атомайзери.

Як зарядити електронну сигарету без зарядного пристрою

Майже кожного володаря електронної сигарети цікавить питання, чи можна заряджати електронну сигарету від розетки? Звичайно, використання цього методу можливе, проте застосовувати його слід тільки при наявності «оригінального» зарядного пристрою. Використання телефонних або планшетних зарядних пристроїв здатне вивести девайс з ладу. Це відбувається в результаті того, що кожне зарядний пристрій електронних девайсів володіє своїми характеристиками. Вони можуть відрізнятися за такими ознаками, як вольтаж і сила напруги.

Володарі просунутих електронних сигарет можуть заряджати свій пристрій від powerbank. Використання такого зарядного пристрою зможе врятувати від таких ситуацій, коли індикатор заряду батареї наближається до нуля, а власник сигарети знаходиться далеко від розетки.

Зарядити електронку без зарядки можна, маючи спеціальний зарядний пристрій для знімних акумуляторів. Для цього досить лише дістати їх і вставити у пристрій. Електронні сигарети зі знімними акумуляторами — ідеальне рішення для тривалих поїздок і перельотів.

Існує ще один «кустарний» метод відповіді на питання, як зарядити електронну сигарету без зарядки. Для виконання цього процесу виготовляється саморобна зарядка з підручних засобів. Для створення такого блоку знадобляться: три звичайні батарейки і резистор з опором до п’яти ОМ. Необхідно з’єднати всі елементи послідовно і після цього підключити пристрій. Використання такої конструкції зазвичай викликано тим, що «оригінальний» адаптер зламаний, але необхідно пам’ятати, що тривале використання саморобних зарядок значно скорочує експлуатаційний термін батареї.

Електронна сигарета – складний технічний пристрій, звертатися з яким слід керуючись інструкцією по застосуванню. Недотримання зазначених у ній рекомендацій може викликати передчасні порушення у роботі пристрою.

MAXCACHE: 0.39MB/0.00635 sec