Відмінність сигарети від електронної сигарети

Електронні сигарети – одне з сучасних явищ, яке отримало широку популярність у громадськості. У зв’язку з цим цікаво дізнатися, чим відрізняється електронна сигарета від звичайної. Давайте розглянемо ці два продукти, їх схожість і відмінності і спробуємо знайти відповідь на питання, яке з виробів менш шкідливо для організму.

Різниця ЕС і звичайних сигарет

Отже, в першу чергу давайте розглянемо обидва ці вироби. Електронна сигарета — це прилад, що імітує процес вживання тютюну, де замість тютюнового диму використовується пар.

Стандартна сигарета – це паперовий циліндр, усередині якого знаходиться тютюн. Але це далеко не єдина відмінність від електронної сигарети.

Електронний прилад імітує процес використання більш звичних тютюнових виробів. Він виготовляється в різних формах і модифікаціях. Існують вейпы повністю копіюють дизайн стандартної сигарети. Але в більшості випадків популярністю користуються так звані бокс-моди, які не мають ніякої схожості з тютюновим аналогом.

В основі конструкції е-сиги лежить генератор пари, забезпечений спеціальною спіраллю. Ця спіраль при подачі на неї струму, що нагріває рідину, яка перетворюється в пар. В основі рідини лежить очищений нікотин, ароматизовані добавки, гліцерин і пропіленгліколь.

Деякі заправки для ЕС не містять у собі нікотин, тому їх вживання вважається повністю безпечним для здоров’я.

На відміну від них, звичайні тютюнові вироби мають циліндричною формою, оснащені спеціальним фільтром і заповнені подрібненою тютюновим листям. Призначення фільтру в такому продукті – зниження концентрації шкідливих речовин, що потрапляють в організм курця. Звичайна сигарета і електронна сигарета різниця полягає в тому, що в ЕС, відсутній процес горіння, що запобігає потраплянню в організм шкідливих хімічних сполук і отруйних речовин.

Крім цього, пожеж, пов’язаних з горінням вейпов, зареєстровано значно менше. Також ці прилади можуть використовуватися в тих місцях, де вживання тютюнової продукції заборонено законом. Ніхто не перешкоджає використанню электронок на території вокзалів, аеропортів та торгових центів. Також вейперу немає необхідності носити з собою запальнички, сірники і мініатюрні попільнички. Єдина складність, пов’язана з використанням такої техніки, це постійна підзарядка і заміна витратних матеріалів.

За темою:  Як зробити електронну сигарету своїми руками

Ще один аргумент на користь використання е-сиг це те, що їх вживання не забруднює навколишнє середовище і не надає так званого ефекту пасивного курця. Знаючи, чим відрізняється звичайна сигарета від електронної сигарети, давайте розглянемо плюси і мінуси останньої.

Плюси і мінуси електронних сигарет

До плюсів такої продукції можна віднести той факт, що більше половини людей, які переходять на використання вейпа з метою кинути палити, успішно позбулися шкідливої звички. Для цих цілей використовується методика плавного зниження рівня фортеці заправки до рідин, що не містять у собі нікотину. Крім цього, до плюсів використання е-сиг можна віднести наступні фактори:

  • відсутність шкідливих речовин, що утворюються в результаті горіння;
  • невисока вартість витратних матеріалів;
  • вейп можна використовувати в місцях, де вживання стандартних сигарет заборонено.

Крім цього, до очевидних плюсів можна віднести той факт, що курець не залишає після себе сміття у вигляді попелу, недопалків і зім’ятих пачок. Тільки уявіть, скільки одягу людина псує тим, що зірвався угольок пропалює дірку. Подібна ситуація у випадку з електронікою просто неможлива.

Сьогодні багато засобів масової інформації говорять про шкоду використання електронних «курилок». Безсумнівно, шкоди організму курця є, але він не зрівняється з тим впливом на організм, яке має тютюновий виріб.

До мінусів е-сиг можна віднести те, що психологічна звичка куріння у людини все ж залишається. Постійна потреба тримати щось у руці призводить до того, що людина починає приділяти нової «іграшки» весь вільний час. Цьому сприяє і той факт, що підсвідомо він не сприймає подібне виріб, як щось шкідливе для організму.

Використовуючи вейп, пам’ятайте, що хоч його вживання і не заборонено, але може стати причиною подразнення людей, які знаходяться поруч з вами. Мало кому сподобаються хмари пари, в яких нічого не видно.

За темою:  Можна електронні сигарети продавати неповнолітнім

MAXCACHE: 0.38MB/0.00396 sec