Як позбавитися від запаху сигарет від рук

Запах сигарет відноситься до категорії тих ароматів, які не завжди приємні людям. Цей аромат має настільки велику силу, що здатна вбиратися майже у всі поверхні. Не тільки одяг, але і шкіра і волосся курця просочує стійкий тютюновий запах. Для багатьох людей подібне явище може стати справжньою проблемою, коли їх робота пов’язана спілкуванням з людьми. Крім цього, нав’язливий запах може бути неприємний і самому курцеві. Саме для таких людей ми розповімо, як палити, щоб не було запаху тютюну на руках.

Про тютюновому димі

Коли людина знаходиться тільки на початку шляху до шкідливої залежності від сигарет, проміжок між перекурами становить досить велику кількість часу. Такі перерви можуть тривати кілька годин. За цей час запах, що в’їдаються в шкірні покриви, встигає випаруватися. Але більш часте вживання тютюнових виробів призводить до певних змін. Шкіра людини стає більш грубою, змінюється колір нігтьових пластин, а самі кінцівки покриваються дрібними зморшками. Що цікаво подібне може статися, навіть якщо людина просто тримає запалену сигарету в руках.

Але не варто думати про те, що подібні явища носять лише косметичний характер. Проникаючи через пори, шкідливі речовини потрапляють в судинну систему, де по кровотоку поширюються по кожній клітині організму. Тобто, для того щоб піддати себе шкідливого впливу тютюнового диму зовсім не обов’язково використовувати сигарети за призначенням.

Коли стає ясно, наскільки небезпечний для здоров’я подібний аромат, необхідно розглянути способи боротьби з ним. Всі нижчеперелічені способи прості у використанні і доступні кожній людині.

Мило – кращий антисептик

Для того щоб позбутися від запаху сигарет на руках, в першу чергу необхідно після кожного перекуру мити руки. Мило з ароматизованими добавками кращий засіб для нейтралізації будь-яких неприємних запахів. Здійснювати наголос саме на ту руку, якою ви тримаєте сигарету.

Знайте, що потрібно використовувати тільки холодну воду. Тепла вода або окріп, на жаль, не приносять користі необхідної. Також варто вмитися, щоб звести до мінімуму тютюновий запах, що в’їдаються в обличчя. Зазвичай від цього страждають люди, що мають густу бороду або вуса.

Вологі серветки

Використання мила — хороший спосіб не тільки позбутися від неприємного запаху від рук, але і продезінфікувати їх. Однак вдатися до його використання можна далеко не завжди. У тих випадках, коли ви перебуваєте на вулиці, відбити запах сигарет від рук допоможуть вологі серветки.

За темою:  Як правильно починати курити сигару

Багато людей знаходяться в постійних роз’їздах по місту і у зв’язку з цим влаштовують перекури буквально «на бігу». Якщо ви впізнаєте себе в подібній ситуації, то кращий вихід носити з собою невелику упаковку цього гігієнічного засобу. Вологі серветки, виготовлені з нетканих матеріалів, просочені спеціальним антибактеріальним складом, який не тільки успішно усуває сліди використання сигарет, але і зволожує шкірний покрив. Особливо добре допомагають ті вироби, які мають у своєму складі ароматичні добавки. Бажано використовувати відразу кілька серветок. Однією протираються руки, а інший особа.

Не потрібно економити і використовувати одну серветку, так як це може сприяти перенесенню мікробів з шкіри рук на обличчя.

У використання серветок є два визначених плюси:

  • зволоження шкіри;
  • доступність.

Подібні вироби зараз знаходяться на великій хвилі популярності. Дуже важливо купувати вироби тільки від перевірених виробників. Тільки в цьому випадку можна звести до мінімуму ризики, пов’язані з появою алергічних реакцій.

Антисептики

Ще один популярний продукт — це рідини-антисептики. Ці кошти знаходяться в широкій доступності, і придбати їх можна в аптеці, так і будь-якому магазині. Антисептики виготовляються в безлічі різних форм. На сьогоднішній день особливим попитом користуються:

  • спреї;
  • гелі;
  • лосьйони.

Всі ці продукти об’єднує один компонент, який знаходиться в складі – це спирт. Саме характерний запах спирту з легкістю усуває неприємний тютюновий аромат. Що примітно сам запах спирту вивітрюється буквально через кілька хвилин після використання.

Існують навіть спеціальні кошти, спрямовані саме на усунення тютюнового аромату. Подібні гігієнічні засоби діють набагато ефективніше аналогів, проте знайти місце, де вони продаються досить проблематично.

До мінусів таких продуктів можна віднести той факт, що регулярне їх використання призводить до огрубіння шкірних покривів. Вся справа в тому, що спирт вбирає вологу, а потім випаровується разом з нею. Це призводить до того, що шкіра рук постійно страждає від сухості.

Природні ароматизатори

Давайте розберемо, що таке природні ароматизатори і як позбавитися від запаху сигарет від рук з їх допомогою. Ця методика підходить лише тим людям, які полюбляють викурити цигарку в спокійній обстановці, сидячи на кухні або балконі. Коли подібні перекури не носять регулярний характер, позбутися від запаху тютюну на шкірних покривах можна за допомогою шкірки будь-якого цитрусового плоду. Саме з допомогою свіжої шкірки можна боротися не тільки з неприємними запахами від рук, але і навіть в кімнатах. Вся справа в тому, що шкірка плодів цитрусового сімейства містить у своєму складі певні компоненти, що мають схожість з ефірним маслом.

Ці компоненти мають не тільки дезинфікуючим дією, але і властивістю антисептика. Також сік з цих фруктів відмінно впливає на стан шкірних покривів. Подібні інгредієнти часто застосовуються в домашніх умовах для створення косметичних масок. Їх використання зволожує шкірні покриви і сприятливо впливає на їх колір. Крім того, регулярне використання лимонної шкірки дозволяє зміцнити нігтьові пластини. Також позбутися від неприємного запаху можна розтерши в руках шматочок імбирного кореня.

Кава – наше все

Напевно, серед читачів, є справжні шанувальники цього благородного напою. Кавові зерна можуть скласти сильну конкуренцію тютюнового диму в плані «в’їдливі». Але мало хто скаже, що подібний аромат є неприємним. Для того щоб відбити запах сигарет від рук, достатньо трохи потерти зерна або кавову гущу в руках. Через кілька миттєвостей неприємний запах зникне. На руках залишиться лише тонкий аромат кавових зерен.

Подібна міра відмінно підійде будь-якій дівчині, так як кава не тільки має здатність знищувати неприємні аромати, але й може стати відмінним косметичним засобом. Дуже часто кавова гуща використовується як скраб для шкірних покривів.

Недолік такого методу полягає в тому, що після його використання руки набувають характерний коричневий відтінок. Але миття рук з милом легко вирішить цю «проблему».

Оцет

Оцет використовується поряд з різними ароматизаторами не тільки для видалення неприємних запахів з шкіри, але і в квартирі. Застосовувати оцтову есенцію можна і при пранні речей, просочених неприємними ароматами. Звичайний столовий продукт здатний не тільки нейтралізувати викликає огиду аромат, але і знищити безліч мікробів.

Оцет, виготовлений на основі натуральних компонентів, діє на шкіру значно м’якше, ніж столове виріб. Крім того, після його використання залишаються тонкі аромати фруктів, які не викликають роздратування. Використовуючи подібні продукти можна «вбити» кілька цілей. По-перше, знищити неприємний запах, а по-друге, наситити шкірні покриви антиоксидантами і вітамінами.

Крім цього, використання цього засобу і носить косметичний характер. Завдяки складу продукту, шкіра одержує всі необхідні їй мікроелементи, що надає їй свіжий вигляд і еластичність.

Важливо пам’ятати, що це продукт відноситься до категорії подразників. Після його використання обов’язково слід ополоснути руки водою.

Мундштук

Коли людина використовує міцні сигарети, його шкіра і одяг просочується сильним тютюновим запахом. Як прибрати запах сигарет з рук в подібній ситуації, сказати досить складно, так як подібні вироби володіють особливою «в’їдливістю».

Однієї з заходів для боротьби з неприємним ароматом може стати таке просте виріб, як мундштук. Його використання було досить популярно в часи сигарет без фільтра. Багато курців замовляли мундштуки у майстрів різьби по дереву, щоб їх «трубка» відрізнялася від інших.

За своєю формою виріб нагадує довгу трубку, в яку вставляють тютюновий виріб. За фактом, це виріб виконує функції сигаретного фільтру. Використання мундштука дозволяє знизити концентрацію шкідливих сполук, що потрапляють в організм, так як їх велика частина осідає на внутрішніх стінках. Крім того, людина не стосується пальцями запаленої сигарети, що величезною мірою знижує ймовірність появи неприємного запаху.

Купити мундштук досить просто, так як вони продаються в багатьох спеціалізованих магазинах. Дуже важливо, щоб модель була оснащена охолоджувачем, в іншому випадку покупка буде позбавлена сенсу. Знайти відповідне виріб можна і в інтернеті. В «мережі» досить велика кількість сайтів, які здійснюють не тільки продаж, але і доставку різних пристосувань для куріння.

Для того, щоб вибрати якісний продукт, необхідно звернути увагу на наявність таких функцій, як охолодження, фільтрація і ізоляція шкідливих речовин. На сьогоднішній день всіма необхідними характеристиками володіє мундштук Nic Out.

Кажучи про способи позбавлення від неприємного запаху сигарет з шкірних покривів, необхідно особливо відзначити той факт, що більшість з вищеописаних методів носять лише косметичний характер. Наслідки, до яких призводить вживання сигарет досить жахливі, і впоратися з ними самостійно дуже проблематично.

Кращим радою можна вважати розмова про те, щоб остаточно зав’язати з цією шкідливою звичкою. Тільки в цьому випадку ви зможете позбутися від неприємного аромату сигарет у вашому житті. Сьогодні існує безліч різних методик для людей, які відчувають залежність від сигарет. Шлях до одужання ви повинні вибрати самостійно.

MAXCACHE: 0.38MB/0.00551 sec