Як прибрати запах сигарет з рота швидко

Організм людини побудований таким чином, що він швидко адаптується до багатьох запахів. Неприємні запахи мають властивість через певний час просто не помічати нюхом. І запах з рота відноситься саме до цієї категорії. Ця проблема досить актуальна для категорії людей, залежних від тютюну.

Найчастіше запах сигарет стає причиною певних труднощів у стосунках з близькими людьми і є основою для появи комплексів. Перед тим як говорити про те, як позбавитися від запаху сигарет з рота, необхідно зупинитися на причини появи такого явища.

У більшості випадків курці навіть не помічають того факту, що доставляють певний дискомфорт оточуючим людям.

Причини неприємного запаху з рота

Вживання сигарет призводить до того, що в роті курця починають накопичуватися шкідливі речовини, утворені в результаті горіння сигарети. У складі цих речовин більше чотирьох тисяч хімічних сполук, більша частина з яких вважається шкідливими. Ці токсини просочують буквально наскрізь кожну клітинку організму, осідаючи на слизовій оболонці, мовою і зубної емалі. Це призводить до того, що слизова оболонка знаходиться в постійному подразненні через що утворилася сухості.

Постійне подразнення слизової стає причиною зміни кислотності виділеної слини. Функції організму перебудовуються під нові умови, в результаті чого утворюється таке захворювання, як дисбактеріоз ротової порожнини.

Саме з появою цього захворювання пов’язують появу характерного запаху з рота в курців. Крім цього, існує ймовірність появи таких хвороб, як:

  • гнійні запалення слизової оболонки;
  • карієс;
  • гінгівіт;
  • пародонтит.

І це лише мала частина негативних наслідків використання сигарет. За даними статистики, щодня вмирає близько чотирнадцяти тисяч людей з-за захворювань, першопричиною яких є вживання тютюну.

Але на щастя курців, сьогодні існує безліч способів для того, щоб позбавитися від запаху тютюну з рота. Але слід сказати заздалегідь, що всі кошти мають лише маскує характер. Їх використання призводить до того, що знищується сам запах, а не першопричина його появи. Для того щоб позбутися від запаху курива з рота повністю, необхідно відмовитися від вживання сигарет назавжди.

Чищення зубів

Існують три категорії людей:

  1. До першої можна віднести всіх тих, хто чистить зуби періодично або не чистить зовсім.
  2. До другої групи належать люди, що використовують щітку двічі в день, після того, як прокинулися і перед сном.
  3. До третьої групи можна зарахувати тих, хто здійснює цю важливу гігієнічну процедуру після кожного прийому їжі.
За темою:  Місця заборонені для куріння в Росії

Однак мало хто з курців знає, що перебуваючи в залежності від нікотину, використовувати цю процедуру потрібно відразу ж після кожного перекуру. Щітка повинна бути певного розміру, здатна діставати навіть віддалені ділянки. Крім того, вся процедура повинна займати не менше двох хвилин. Для очищення проміжків, які перебувають між зубами, можна використовувати спеціальну нитку. Тільки такий підхід рекомендують стоматологи для підтримки певного балансу в порожнині рота.

Крім зубів, також потребує очищення і поверхня мови. Для цього потрібно висунути язик якомога сильніше і провести по ньому щіткою. Більшість щіток виготовляються у відповідності з певною технологією, коли в конструкцію закладається кілька варіантів використання. Сторона зі щетиною використовується для чищення зубів, а протилежна для чищення язика. Але на жаль, про особливості даної мало хто знає. Для того щоб позбутися від нальоту, необхідно направляти щітку від кореня язика до його кінчика. Обидві сторони обробляються рівномірно, потім можна таким же чином обробити та щоки.

Жувальна гумка

Жуйка – одне з кращих засобів для боротьби з неприємним запахом з рота, використовується більш декількох десятків років. Використання різних платівок, подушок і кульок, сприяє активному виробленню слиновиділення. Слина змиває велику частину різних токсинів, що потрапляють в рот при вживанні сигарет. Також слина допомагає позбутися від більшості бактерій, які також відіграють величезну роль у появі неприємного запаху.

Використовувати жуйку потрібно відразу ж після куріння. Краще всього використовувати пластинки без вмісту цукру. Щоб посилити корисний ефект можна використовувати кілька пластинок за один раз. Застосовувати найкраще вироби, що мають у своєму складі фруктові аромати. Всупереч поширеній думці, м’ятні смаки лише посилюють неприємний запах.

Але завжди потрібно усвідомлювати, що у медалі є і друга сторона. До негативних наслідків вживання жуйки можна віднести її вплив на роботу шлунка. Замінити жуйку можна багатьма засобами, серед яких фруктові льодяники і антисептичні пастилки.

Антисептичні пастилки

До даної категорії продуктів можна сміливо віднести засіб «Антиполіцай». Цей освіжувач, створений на основі біологічно активних добавок, відмінно усуває неприємні запахи з ротової порожнини. Серед компонентів цього виробу необхідно виділити солодку, евкаліпт і гуміарабік. З допомогою цих компонентів досягається ефект усунення неприємних запахів, пом’якшується горло і очищаються органи дихання.

За темою:  Найслабші сигарети

Перебити запах сигарет з рота за допомогою цього засобу досить просто. Після кожного вживання тютюну необхідно використовувати одну пастилку. У магазинах і аптеках такий продукт продається у вигляді льодяників та спеціального спрея. Ефект свіжого дихання можна відчути буквально через кілька хвилин після прийому.

Природні ароматизатори

Цитруси

Саме плоди сімейства цитрусових мають здатність маскувати будь неприємний запах. Методика використання цитруса досить проста: після кожного перекуру досить з’їсти всього один шматочок фрукта для того, щоб відчути приємний і корисний ефект.

Імбир

Імбир корисний не тільки для імунітету, але і для видалення неприємних запахів. Вживати цей продукт можна в будь-якому доступному вигляді. Найкраще вживати після перекуру чай з додаванням перетертого імбирного кореня або імбирне варення.

Імбирний корінь можна вживати і просто так. Для цього він ріжеться на тонкі пластини. Зберігати пластинки потрібно в щільно закритій ємності. Таку ємність можна носити з собою, щоб використовувати імбир після кожного перекуру. Зверніть увагу, що користуватися подібними засобами можна тільки при відсутності хронічних захворювань ШКТ.

Чай

Про користь чаю можна написати кілька окремих статей. Якщо коротко говорити про користь для організму, то, насамперед, треба відзначити той факт, що його вживання вирішує проблеми, пов’язані з появою відчуття сухості у роті після вживання тютюну. Вживання чаю допомагає позбутися від шкідливих речовин, які осідають у ротовій порожнині після кожної затяжки.

Альтернативою може виступити мінеральна вода. Використання солодких напоїв з високим вмістом газу суворо забороняється. Цукор, що знаходиться в їх складі, сприяє розмноженню бактерій.

Горіхи

Горіхи краще зброю в боротьбі з неприємним запахом з рота. Можна використовувати абсолютно будь-які плоди, що відносяться до горіхового сімейства. Цей продукт не тільки знищує всі запахи, але і додає вашому диханню витончений і терпкий аромат. Крім того, вживання горіхів чинить позитивний вплив на стан судинної системи і серцевого м’яза.

Кавові зерна

Кавові зерна, як і сам ароматний напій, ще один відмінний спосіб позбутися від неприємних відчуттів у роті, пов’язаних з курінням. Для цього можна випити чашечку ароматного напою або потримати в роті пару зерен. Буквально через кілька хвилин мерзенний запах сигарет змінить тонкий кавовий аромат.

За темою:  Всі види сигарет: список назв

Спеції

З такого широкого вибору спецій необхідно виділити дві найбільш ароматні прянощі – це гвоздика і лавровий лист. Гвоздика ідеально справляється із знищенням запаху сигарет. У складі цієї рослини знаходиться певна речовина, завдяки якому, сама рослина истончает приємний аромат. Також ця речовина може використовуватися в медичних цілях. Вживаючи гвоздику можна зняти запалення на ґрунті карієсу і загоїти мікротріщини на слизовій оболонці. За допомогою цього засобу можна впливати на причину появи неприємного запаху.

При прийомі лаврового листа на організм також виявляється цілющу дію. З давніх пір лаврушка відома своїми дезодорують і антисептичними властивостями. Розжовування прянощі сприяє зняттю різних внутрішніх запалень. Але вживаючи засіб, потрібно утриматися від прийому їжі і рідини на двадцять хвилин.

Спрей

Існує безліч варіантів різних спреїв, які тимчасово блокують появу різних запахів з ротової порожнини. При виборі такого засобу необхідно виключити ті продукти, які мають у своєму складі спиртові компоненти. Краще всього допомагають вироби, що мають у своєму складі тинол. Саме цей компонент має функціями антисептичний і протизапальний засіб.

Використовувати спрей досить легко, так як більшість виробників оснащують свій продукт спеціальним дозатором. Крім спреїв, можна використовувати спеціальні розчини для полоскання.

Висновок

Знаючи як прибрати запах сигарет з рота швидко, необхідно пам’ятати про те, що використовувати такі кошти потрібно регулярно, після кожного перекуру. Однак це далеко не вихід із ситуації, коли гостро постає питання про стан здоров’я. Проблеми з порожниною рота, лише одна десята частина, того шкідливого впливу на організм, яке несе вживання сигарет.

MAXCACHE: 0.38MB/0.00070 sec