Марки ментолових сигарет: назви

Ментолові сигарети – причина постійних суперечок про шкоду і користь їх вживання. Багато людей, що використовують подібний формат тютюнових виробів говорять про те, що з їх використанням зникає задишка, кашель стає більш вологим і зникає неприємний запах з рота. Їхні опоненти говорять про те, що вживання ментолу призводить до порушень серцевої активності та імпотенції.

Історія появи ментолових сигарет

Ментол – особлива речовина, що має як натуральна, так і хімічне походження. Ментол рослинного походження, що добувається з ефіру м’ятних масел, а хімічний ментол синтезують у спеціальних лабораторіях.

Першою тютюновою компанією, яка стала додавати цей компонент у свою продукцію, стала «Браун і Вільямсон». Саме цей виробник випустив у тисяча дев’ятсот двадцять сьомому році популярну марку Kool. Дана марка випускається і по сей день, і займає почесне місце в рейтингах найпопулярніших тютюнових виробів. Для виробництва такої продукції використовується спеціальний хімічний склад, щоб надати тютюну освіжаючі властивості.

Сьогодні, при виробництві ароматизованих тютюнових виробів багато компаній йдуть на певні хитрощі. Так, для виробництва ментолових сигарет, хімічним складом просочують не сам тютюн, а лише папір, в яку він загорнутий. В останні п’ять років тютюновий ринок був затоплений новим продуктом – сигарети з ментоловою капсулою. Такі цигарки мають смак звичайного тютюну, але якщо розчавити капсулу, заховану в фільтрі, смак моментально змінюється.

Тонкі сигарети з ментолом продаються в спеціальних упаковках, які легко впізнати. У дизайні використовуються пачки вставки і смуги зелених відтінків, а до назви бренду додається приставка Menthol.

Шкода ментолових сигарет

Багато з людей, що схильні до цієї шкідливої звички, нечасто виявляють турботу про своє організмі. Для таких людей перехід з міцного тютюну на вироби з ароматизованими добавками виробляє певні позитивні враження.

За темою:  Болгарські сигарети в СРСР

До позитивних моментів можна віднести наступні фактори:

  • знижується споживання нікотину;
  • зникає задишка;
  • пропадає поганий запах з ротової порожнини.

Насправді всі ці фактори залишаються і в якійсь мірі навіть збільшуються. Справа в тому, що ментол володіє властивістю «місцевої анестезії». Холод, що поширюється по легенях, надає певний вплив на цей орган. В результаті цього впливу всі руйнівні процеси в організмі просто маскуються.

Також важливо, що вживання легких тютюнових виробів насправді не знижує концентрацію шкідливих речовин, що потрапляють в організм. Переходячи на цей вид цигарок, курець мимоволі збільшує добову норму споживання у декілька разів.

По ідеї зниження фортеці тютюнової продукції результат турботи виробника про здоров’я свого покупця. Але насправді, фірми, що займаються реалізацією такої продукції, отримують від цих виробів більше вигоди. Виробництво легких сигарет вигідніше в кілька разів, так як зменшуються витрати на основні інгредієнти. Вартість самої продукції на відміну від витрат зростає. Також з переходом на більш легкі вироби, споживач починає купувати більше товару, для того щоб отримати звичну дозу нікотину. Всі ці фактори призводять до того, що при зниженні виробничих обертів, компанія залишається у великому плюсі.

Подібна продукція також служить для залучення нової аудиторії. Ароматичні добавки приховують тяжкість тютюнового диму, що робить вироби привабливими для жіночої аудиторії і підлітків. Але, за даними досліджень цього питання, з’ясувалося, що вживання сигарет з ароматичними добавками веде до розвитку більш сильну залежність, ніж використання стандартних сигарет.

Марки ментолових сигарет

Виробництвом такої продукції займаються майже всі відомі світові бренди. Назви сигарет з ментолом містять приставку Menthol або Ice. На території Російської Федерації подібна продукція не отримала особливого поширення. За даними останніх опитувань, тютюнові вироби з ароматичними добавками використовують лише п’ять відсотків курців. Умовно таку продукцію можна розділити на дві категорії:

  • стандартні сигарети;
  • тонкі сигарети.
За темою:  Як позбавитися від запаху сигарет від рук

Стандартні сигарети з ментолом, марки

Davidoff Menthol Lights. Розповсюдженням даної лінії продуктів займається німецький виробник. Фортеця продукції становить шість десятих нікотину і сім міліграмів смоли на один виріб.

Marlboro Menthol. Виробництво тютюнової продукції розташована у Швейцарії. В одній сигареті міститься вісім десятих відсотка нікотину і дванадцять міліграм смоли.

Kent Convertibles. Сигарети Кент з ментолом відрізняються від аналогів наявністю спеціальної капсули у фільтрі. Продукт можна використовувати як звичайне тютюновий виріб, але при роздавлюванні капсули, він набуває сильний ментоловий присмак. На одну одиницю вироби припадає чотири міліграма, смоли і три десяті частки нікотину.

Parliament Menthol Silver. Справжні сигарети класу преміум, що виготовляються в Сполучених Штатах Америки. Для зниження концентрації шкідливих речовин кожна сигарета оснащується спеціальним фільтром з добавками вугілля. Крім цього в конструкції фільтра використовується спеціальна система для охолодження диму.

Lucky Strike Green. Ця тютюнова продукція є справжнім символом американської культури. З її історією пов’язано дуже багато різних легенд і міфів. Ці сигарети з ментолом з кнопкою на відміну від своїх аналогів мають приставку Green, а не Menthol. Їх фортеця становить сім міліграмів смоли і сім десятих грама нікотину.

Тонкі сигарети з ментолом, марки

Pall Mall Super slims Menthol. Даний бренд один з найпопулярніших і відомих у всьому світі. В одній ментоловою сигареті міститься сім міліграмів смоли і шість десятих відсотка нікотину.

Kiss Menthol. Продукт, націлений виключно на жіночу аудиторію курців. Упаковка виготовлена в приємних зелених тонах. Сам продукт має м’який ментоловий смак. У складі однієї «палички» п’ять міліграмів смоли і половина відсотка нікотину.

Esse mentol. Продукт корейської компанії T&G. Володіє міцністю, складовою шість міліграм смоли і шість десятих міліграма нікотину.

За темою:  Що буде якщо палити чай

Winston Superslims Menthol. Торгова марка, що випускається в Північній Кароліні. Виробництво цього бренду налічує більше ста років багатої історії. Winston Superslims Menthol містить у собі п’ять міліграмів смоли і половину мг нікотину.

Vogue Superslims Menthol. Справжній твір мистецтва у сфері тютюнової продукції. Слоган цього бренду говорить: «Легкі як пір’їна…» і це дійсно правда. В одному виробі міститься сім міліграмів смоли і сім десятих частки нікотину.

Висновок

Залежність від куріння – неймовірно тяжка хвороба. Багато фахівців в області наркології говорять про те, що тютюнопаління може бути прирівняне до деяких видів наркоманії. Фахівці вважають, що курці з десятирічним стажем і більше, мають дуже маленький шанс позбутися згубної пристрасті. За даними статистики, лише сорок відсотків курців відмовляються від вживання сигарет раз і назавжди.

Важливо знати той факт, що з аудиторії курців, які використовують сигарети з ароматизованими добавками, змогли позбутися своєї пристрасті лише тридцять відсотків. Основну аудиторію даної продукції становить молодь і представниці жіночої статі.

MAXCACHE: 0.38MB/0.00146 sec