Найслабші сигарети

Самі легкі сигарети володіють м’яким смаком і легким присмаком. Це досягається завдяки тому факту, що в їх складі знижена концентрація певних компонентів. Про це говорить і маркування, нанесена на упаковку вироби. Маркетингова реклама більшості подібних виробів говорить про те, що подібні вироби мають чудовий смак, завдяки зниженню концентрації нікотину та смоли. Для цього, на фільтрі подібного виду виробів, що виготовляються спеціальні отвори. Вони служать для збільшення припливу кисню і зниження кількості отруйних речовин.

Мало хто знає, що для приготування цього виду сигарет, використовуються виробничі відходи листків тютюну.

У чому полягає легкість сигарет

Багато говорять про те, що використання подібних продуктів завдає менше шкоди організму. Але насправді все виглядає зовсім інакше. Марки легких сигарет були розроблені для того, щоб привернути інтерес до тютюну як можна більше. Саме мода на легкі сигарети призвела до того, що жіноча аудиторія курців збільшилася в кілька разів.

В сімдесят першому році минулого століття на огляд громадськості потрапили секретні документи однієї з корпорацій, що займається виробництвом тютюнових виробів. У цих документах сказано про те, що чекає керівництво компанії від групи дослідників, що займаються питанням популярності легких сигарет.

Саме питання прибутку турбує керівництво компанії, а не питання впливу їх продукції на організм людини.

Використання легких сигарет призводить до того, що курець мимоволі збільшує кількість споживаного продукту. Однак він тривалий час перебуває в невіданні, бо думає, що це пов’язано з процесом переходу на нову марку.

Міфи, пов’язані з легкими сигаретами

Про користь вживання тютюнової продукції зі зменшеною концентрацією шкідливих смол і нікотину складається безліч різних міфів. Найчастіше вони запущені самими виробниками для збільшення своєї аудиторії. Головний міф полягає в тому, що нібито перехід на використання подібної продукції позитивно впливає на стан здоров’я.

Також реклама говорить про те, що спеціальний фільтр знижує вплив отрути на організм. Використання самих назв «лайтс» і «суперлайтс» як би підштовхує покупця зупинити вибір на даній продукції. Крім того, подібні сигарети дійсно мають м’який смак, що робить їх об’єктом бажань підлітків. Використання тонких «паличок» стає знаком престижу.

За темою:  ТОП елітних сигарет в Росії

Але це лише верхівка айсберга. Незалежна група вчених провела дослідження шкоди від подібних виробів і прийшла до наступних висновків. По ідеї при переході з міцних тютюнових виробів на більш легкі, людина повинна знизити концентрацію шкідливих речовин в своєму організмі кілька разів. Однак цього не відбувається, а кількість отрут тільки збільшується. Цим питанням і вирішили вчені уми.

Як виявилося, при переході на дану продукцію збільшується споживання сигарет. Для того щоб отримати звичну дозу нікотину, людині доводиться викурювати не одну сигарету, а дві. Збільшується частота і тривалість затяжок. Причому всі ці процеси відбуваються на рівні підсвідомості, і людина не усвідомлює прямої загрози своєму здоров’ю.

При цьому знизити концентрацію шкідливих речовин не допомагає і особлива будова фільтра. Це відбувається в результаті того, що фільтр тютюнового виробу виготовляється з м’яких матеріалів. Навіть невелике фізичне тиск проводить до того, що вентиляційні отвори просто перекриваються. Також важливий той факт, що ці отвори розташовуються саме в тих місцях, де найчастіше перебувають пальці, що тримають сигарету.

Маркетинговий хід подібних компаній спрямований на привернення уваги до продукції певного типу людей. До цих людей належать:

 • жінки;
 • підлітки;
 • люди, які збираються кинути палити.

За даними англійських дослідників, що займаються питанням популярності тютюнових виробів, більше тридцяти відсотків курців воліють супер легкі сигарети. Переважна більшість цієї групи складається з людей старше тридцяти п’яти років, працівників розумової праці, підлітків і жінок. Ця група людей володіє досить високим рівнем достатку та освіти. За результатами проведених опитувань, до подібної продукції їх підштовхує саме слово «легкий».

Цей вид продукції за рахунок зниження кількості смол легше сприймається організмом. Дим цієї тютюнової продукції не такий різкий, як у міцних аналогів. Крім того, легкі сигарети значно менше подразнюють слизову оболонку гортані. Дуже часто при виробництві подібні сигарети додаються ароматизовані суміші. І саме додавання цих компонентів робить продукт популярним для молоді.

За темою:  Скільки нікотин виходить з організму

Тютюновим компаніям досить вигідний масовий перехід на подібні вироби. Собівартість їх виробництва значно скорочена. А їх ціна трохи перевищує ціни на більш міцні аналоги. В результаті продажу таких продуктів, корпорації отримують подвійну прибуток, а самі курці думають про те, що шкода від їх використання значно нижче.

Зовсім недавно в Америці були проведені дослідження, метою яких було виявлення факторів, що впливають на появу онкологічних захворювань. В результаті цих досліджень було науково доведено, що використання тонких сигарет створює сприятливі умови для появи такого захворювання, як аденокарцинома.

Це захворювання отримує розвиток завдяки тому факту, що курець, використовує продукцію з тонкою формою, здійснює більш глибокі вдихи, тим самим посилюючи дію шкідливих речовин на дихальні органи.

Виходячи з усього перерахованого вище, випливає висновок, що навіть самі слабкі сигарети мають певний вплив на організм. Воно полягає в наступному:

 1. Реклама подібної продукції націлена на людей, яких не приваблює паління або людей, які збираються зав’язати зі шкідливою звичкою.
 2. Подібна продукція завдає більшої шкоди організму, ніж міцні аналоги.
 3. Залежність від легких сигарет набагато сильніше, ніж від стандартних виробів.
 4. Ризик розвитку онкологічного захворювання збільшується в кілька разів.

Популярні легкі сигарети

Існує певний принцип, за яким створюється дизайн упаковки тютюнових виробів. Так, велика кількість синіх кольорів у використовуваному дизайні говорить про те, що продукт володіє певною легкістю. Велика кількість сріблястих тонів, властиво надлегким тютюновим виробам, а білих — экстралегким. Зображення фруктів і яскрава колірна гамма говорить про те, що в сигаретах присутні спеціальні ароматизовані добавки.

Список легких сигарет від світових виробників включає в себе такі популярні бренди, як: Marlboro, Parliament, Winston і L&M. У складі цих виробів концентрація нікотину не перевищує одного міліграма на одну сигарету. Деякі з марок використовують спеціальні фільтри, здатні охолоджувати утворюється дим. У більшості випадків кожний із видів даної продукції націлений на жіночу аудиторію курців.

За темою:  Лікування кашлю курця

Самі легкі сигарети для чоловіків

Цей вид тютюнової продукції легко пізнаваний. У дизайні упаковки присутня велика кількість синіх відтінків. З усіх представлених на тютюновому ринку виробів, особливою популярністю користуються наступні бренди:

 • Marlboro;
 • Camel;
 • L&M;
 • Kent;
 • Aliance;
 • Lucky Strike.

Кожен із цих брендів приблизно відповідає один одному за такими показниками, як вміст смоли та нікотину. У більшості випадків легкість виробу досягається спеціальною конструкцією фільтра.

Важливо знати

Багато люди пишаються тим, що «не ведуться» на віяння моди і хитрощі різних маркетингових кампаній. Однак використовуючи тонкі сигарети, вони самостійно заганяють себе в пастку. Які сигарети самі легкі, тонкі та нешкідливі, насправді не важливо. Одне лише вживання цієї продукції завдає величезної шкоди здоров’ю.

Пропаганда того, що використання подібної продукції завдає менше шкоди організму, насправді лише спосіб змусити курця викласти більше грошей за улюблений наркотик. Саме тому важливо, при вирішенні відмови від вживання тютюну, не знижувати міцність виробу, а кількість його споживання. Тільки тоді можна буде сказати про те, що людина знаходиться на вірному шляху до одужання.

Сьогодні існує безліч різних методів для того, щоб позбутися від пристрасті до сигарет. Тільки методом проб і помилок можна знайти той, який підійде саме вам.

MAXCACHE: 0.38MB/0.00480 sec