Самі легкі сигарети для дівчат

Легкі сигарети – одне з відгалужень тютюнового виробництва, для їх виготовлення використовується дещо інша технологія, що полягає в зниженні концентрації всіх компонентів. У більшості випадків випускаються тонкі сигарети зі смаками різних фруктів і м’яти. Ці добавки надають тютюну м’якості, а саме куріння стає більш приємним процесом.

За поширеному міфу серед курців можна стверджувати, що куріння легких тютюнових виробів набагато безпечніше, ніж використання міцних аналогів. Насправді це далеко не так. Всі шкідливі речовини, концентрація яких знижується при виготовленні, впливають на організм в тій же мірі, що і при вживанні стандартних виробів. Також при переході з звичайних сигарет на більш легені, курець мимоволі збільшує денну норму споживання.

У чому легкість тонких сигарет

Тютюновий дим нараховує в собі близько чотирьох тисяч різних хімічних компонентів. У складі цих компонентів близько двохсот сполук шкідливих токсинів, а тридцять з них — справжня отрута для організму. Особливо небезпечні два головних компонента: нікотин і смола. Сьогодні існує спеціальне агентство, яке займається контролем рівня вмісту цих речовин у готовій продукції.

Фортеця готової продукції вимірюється спеціальним приладом. Цей прилад щомиті здійснює затяжку сигарети дорівнює тридцяти п’яти мілілітрів диму. Протяжність такого тесту становить близько двох хвилин. Після цього виробляються розрахунки змісту утворених речовин і продукції присвоюється фортеця.

Міцні сигарети містять до двадцяти міліграмів смол, легкі близько семи.

Фактори, що впливають на міцність

Тонкі сигарети для дівчат відрізняються будовою фільтра. На фільтрі тонких виробів присутній спеціальний шар, виготовлений з абсорбентів. Крім того, у таких фільтрах застосовуються спеціальні вентиляційні отвори. Їх призначення — додатковий приплив повітря, що значно знижує концентрацію токсинів, споживаних організмом.

В результаті цього, можна з упевненістю сказати про те, що чим сильніше перфорація фільтра, тим легше сигарети. Але важливий нюанс полягає в тому, що фільтр виготовляється з м’яких матеріалів. З-за цього він легко мнеться, і вентиляційні потоки звужуються. Це змушує людину прикладати більше зусиль на затяжку, що веде до збільшення споживаних шкідливих речовин.

Багато виробників таких продуктів, як смачні сигарети для дівчат, кажуть, що у їх продукції «полегшений дим». Для досягнення подібного ефекту використовуються спеціальні ароматизовані добавки. Завдання цих добавок знизити роздратування гортані при попаданні в організм нікотину.

За темою:  Штраф за куріння в під'їзді житлового будинку

Незважаючи на очевидну користь зниження концентрації шкідливих речовин та зміненому будові фільтра, легкі сигарети завдають сильний шкоди організму. Багато люди, переходячи на тонку продукцію, починають збільшувати добову норму споживання.

Ароматизовані добавки в комбінації з нікотином та смолами створюють набагато більше шкідливих сполук, ніж стандартні аналоги.

Жіночі сигарети, марки

Сьогодні на ринку представлені різні жіночі сигарети, марки яких представлені в різних формах і розмірах. Серед них ви може знайти тонкі, супертонкі, легкі, екстра легкі і навіть люкс різновиди. Дев’яносто відсотків цієї продукції володіє спеціальним пористим фільтром, в якому містяться спеціальні добавки. Жіночі сигарети мають більш витонченим дизайном упаковки і відразу ж «кидаються в очі».

Давайте розглянемо найпопулярніші тонкі жіночі сигарети, марки і ароматичні добавки, які використовуються для їх виготовлення:

 1. Vogue. Даний бренд націлений виключно на жіночу половину курців. Всі різновиди, представлені виробником, відносяться до категорії супер тонких виробів. Залежно від міцності змінюється і колірний дизайн, в якому виконана упаковка. Довжина сигарети становить десять сантиметрів, а її діаметр дорівнює чотирьом з половиною міліметрів. Для їх створення використовуються спеціальні добавки, що дозволяють пом’якшити дим і скрасити післясмак.
 2. Glamour. Цей продукт має власний неповторний смак і унікальний дизайн упаковки. На сьогоднішній день популярні три різновиди відрізняються міцністю. Рівень вмісту нікотину коливається між показниками одна десята і одна п’ята частка від міліграма. Вміст смол в одній одиниці виробу становить близько п’яти міліграмів. Також випускаються виробником і сигарети з ароматизованими добавками. Головна відмінність від конкурентів полягає в тому, що у фільтрі є спеціальна капсула, якщо її розбити, сигарета придбає ментоловий присмак.
 3. Capri. Дамські сигарети, які мають супертонких форму. Вони представлені в трьох варіантах Capri Azzurro, Capri Rosso і Capri Bianko. Вміст нікотину в цьому виробі становить від однієї десятої від міліграма до шести десятих часток. Кількість смоли становить близько одного відсотка.
 4. Muratti. Це справжній тютюн класу люкс. Жіночий варіант виробів має формат супертонких сигарет, в яких ідеально поєднуються смак і міцність тютюну. Дизайн упаковки, розробив відомий італійський художник. Для класифікації по фортеці, використовуються кольори дорогоцінних металів. Вироби, упаковка яких має золотистим забарвленням — найміцніші. Крім цього, існує срібляста (середня фортеця) і перламутрова (найлегша) забарвлення.
 5. LD. Виробник цього бренду до виготовлення жіночих тютюнових виробів підійшов з великою відповідальністю. Сигарети, представлені в цій лінійці, відрізняються як за смаковими якостями, так і за рецептом виготовлення. Крім того, упаковка має спеціальну форму і відкривається на зразок віяла. На сьогоднішній день випускається всього два варіанти жіночих сигарет LD Violet і LD Pink, обидві марки виготовляються в грануфлекс формі.
 6. Virginia. Досить полегшене тютюновий виріб, випускаються в різних формах. Даний бренд пропонує своїй аудиторії сигарети, виготовлені в тонкій, супер тонкої, легкої і супер легкій формі. Кожен з виробів має певною кількістю смол і нікотину.
 7. Kiss. Одна з цих візитних карток від цього бренду, це різноманітність ароматизованих добавок. На сьогоднішній день цей бренд багатий ментоловими, фруктовими і ягідними смаками. Вироби випускаються в двох формах, міні і супер тонкі. Зміст смоли в продукті становить близько п’яти міліграмів. На одну сигарету припадає близько половини відсотка нікотину. Довжина грануфлекс форми становить десять сантиметрів, форма міні має довжину рівну майже п’яти сантиметрам.
 8. Style. Цей бренд представлений на ринку в трьох видах: Style Rose, Style Blue і Style Aroma. Найміцніший з них містить близько п’яти міліграмів смоли і половину відсотка нікотину.
 9. Next. Це бренд виготовляє вироби для жіночої аудиторії у трьох видах: Violet, Rose, Menthol. Тютюновий продукт представлений у формі тонких сигарет міцністю близько 5 міліграм.
 10. Esse. Самі легкі сигарети для дівчат, які виробляються корейським тютюновим будинком. Упаковка має запам’ятовуються дизайн, на яку нанесені спеціальні голограми.
За темою:  Що буде якщо палити чай

Перехід з міцних сигарет на легкі досить складний. Дуже важливо в цей момент постаратися дотримуватися норму і регулювати кількість викуреного. Такі незручності можуть спостерігатися протягом першого тижня переходу. Потім організм звикає до зниженою дозуванні і відчуття дискомфорту пропадає.

Вплив куріння на жіночий організм

Неважливо яку форму продукту ви вживаєте, це можуть бути як міцні сигарети, так і більш легкі аналоги, куріння завдає істотної шкоди жіночому здоров’ю. Чадний газ, смоли і отрути розтікаються по організму з кожною новою затяжкою.

Дуже важливо відмовитися від шкідливої звички дівчатам, які готуються стати матерями. Вживання тютюну під час вагітності надає величезний шкоду на стан ембріона, знижує кількість кисню і корисних елементів в його організмі. Вживання тютюнової продукції може стати причиною розвитку таких ускладнень:

 • викидень;
 • зміщення плаценти;
 • затримка розвитку плода;
 • поява різних патологій;
 • недобір ваги.

Навіть якщо ці фактори не проявилися в момент вагітності, ускладнення можуть з’явитися в майбутньому. Діти курців схильні до таких захворювань, як астма, ожиріння та проблем з роботою серцевого м’яза. Крім того, можливі і появи відхилень психічного характеру.

Величезні ризики пов’язані з синдромом раптової смерті у немовлят. За даними статистики, у дітей, мати яких курила на пізніх термінах вагітності, вірогідність розвитку цього синдрому підвищується в кілька разів.

Особливу важливість має відмова від шкідливих звичок на час годування немовляти. Вживання тютюну в цей період призводить до того, що дитина отримує частину шкідливих продуктів разом з материнським молоком. Ці токсини здатні викликати неспокійна поведінка, проблеми зі сном, збільшення серцевого ритму і навіть диспепсію.

Тяга до вживання тютюну передається дитині від батьків. За статистикою близько сімдесяти відсотків дітей у курящих батьків, також отримають цю залежність.

За темою:  Як зробити сигарету з чаю і папери

Висновок

Будь-які види тонких сигарет і більш міцні, за концентрації нікотину завдають величезної шкоди вашому здоров’ю та здоров’ю оточуючих. Не важливо, яку форму і концентрацію шкідливих речовин має тютюновий продукт, його вживання в будь-якому випадку позначиться на стані внутрішніх органів.

MAXCACHE: 0.38MB/0.00723 sec