Як сигарети впливають на потенцію

Табакозависимость згубно впливає на роботу всіх внутрішніх органів і систем тіла. Зокрема, куріння дуже шкодить здоров’ю чоловіків, а саме його репродуктивної системи. Мова йде про потенції. За одностайним твердженням медиків, куріння і потенція міцно взаємопов’язані. Формування еректильної дисфункції дуже неблагополучно позначається на житті чоловіків будь-якого віку.

На жаль, рідко хто замислюється, з чим пов’язана втрата лібідо і чоловічої сили. Фахівці вже давно б’ють тривогу з приводу збільшення проблем, пов’язаних з чоловічим здоров’ям. Як куріння впливає на потенцію у чоловіків, які процеси відбуваються в організмі, які викликають такі сумні наслідки?

Як сигарети впливають на потенцію

Руйнівна дія тютюнопаління відзначається далеко не відразу. Формування неприємних проблем безпосередньо залежить від тривалості курильного стажу. Якщо скористатися середніми показниками, можна зафіксувати, що найбільш часто з подібним видом порушень до уролога чоловіки-курці приходять у віці 40-50 років.

Медики відзначають різке «омолодження» еректильної дисфункції. Це пов’язано з раннім початком куріння.

Безпосередніми винуватцями падіння лібідо стає стійкі порушення артеріального кровотоку в тазової області чоловіки. Щоб не втрачати об’єктивність, варто вивчити більш детально склад тютюнового диму, який протягом довгих років атакує організм.

Більш 70 канцерогенів з величезної кількості отруйних сполук безпосередньо впливають на якість і здоров’я кровоносної системи. З-за тривалого куріння дрібні кровоносні судини, розташовані в цій області, починають стискатися, втрачаючи тонус і еластичність.

Це веде до серйозного порушення кровотоку та зменшує надходження до органів репродуктивної системи для нормального функціонування об’єму крові. Сумним підсумком стає розвиток статевої слабкості. Для порівняння вивчите дані, отримані лікарями після багаторічних досліджень. Доведено, що:

 1. Чоловік, щодоби викурює близько однієї сигаретної пачки, на 58-60% частіше стикається з імпотенцією в порівнянні з некурящим людиною.
 2. А близько 25% курців різного віку вже мали проблеми в моменти інтимної близькості.
 3. Серед загальної кількості некурящих чоловіків з проблемами потенції стикаються близько 10%.
 4. Курцям на 40% частіше медики діагностують різні прояви еректильної дисфункції.
 5. У 90% випадків головною причиною чоловічої імпотенції є тривалий стаж споживання тютюнової продукції.

Спираючись на висновки численних медисследований і статистичних даних, лікарі встановили, що куріння і потенція у чоловіків тісно взаємопов’язані. Але яким чином?

Сигарети і чоловіча сила

Наївні ті курці, які вважають, що крім нікотину і різних смол у сигареті нічого більше не міститься, а самим небезпечним речовиною при курінні стає нікотинова добавка. Величезна кількість отруйних канцерогенів, які роками накопичуються в організмі курця рано чи пізно поставлять хрест на здоров’я.

Ретельно ознайомившись з цим складом тютюнового диму, можна припустити, що саме деякі канцерогени діють на чоловіка. Слабке виправдання курців з приводу використання поліпшених фільтрів, які підвищують безпеку димлення, вченими не підтверджується.

Навіть найкращим фільтром при курінні утримується близько 25-30% всіх шкідливих речовин. Інші отрути вільно проникають в організм.

На здоров’я репродуктивної системи негативно позначаються саме ті речовини, які мають здатність безперешкодно минути будь-фільтр. Опинившись в організмі, вони приступають до свого руйнівному впливу:

Нікотин. Відноситься до наркотиків легкого впливу. Саме він дарує курцеві відчуття розслабленості, ейфорії і хорошого настрою. Але такий ефект дуже нетривкий, постійно вимагає нової дози. Нікотинова добавка згубно позначається на функціонуванні:

 • дихальної;
 • гормональної;
 • сечовивідної;
 • серцево-судинної;
 • репродуктивній системі.

Свинець і кадмієві з’єднання. Ці речовини є важкими металами, вони вкрай негативно відгукуються на функціонуванні нирок. Саме ці добавки викликають підвищену крихкість судин і допомагають активно вимивати корисні для здоров’я кальцій. Свинець швидко поширюється з кровотоком по всіх внутрішніх систем, облягаючи клітинні тканини.

Метан. Отруйний газ, який при безпосередньому його вдиханні, провокує сильне отруєння, у складі сигарет виявляє руйнівний вплив на серцеву систему. Мішенню метан вибирає і функціонування репродуктивних органів, приводячи до стійких порушень потенції.

Фенол. Отруйна сполука формує сильне подразнення слизових тканин. Це головний винуватець появи у курця онкологічних процесів і патології стравоходу, горла і трахеї. Позбавлений сил і здоров’я, мучаемый задишкою та тривалим кашлем, чоловік просто стає нездатним на повноцінну близькість.

Додають негативних наслідків ізопрен, ацетальдегід, чадний газ, миш’як, нитробензолы, формальдегід і комплекс сильних радіоактивних сполук. Яким може бути вплив куріння на потенцію за умови знаходження в організмі подібних речовин? Убивчим.

Розглядаємо процес у технічному плані

Щоб точно зрозуміти, чи впливає куріння на потенцію у чоловіків, потрібно володіти картиною повністю. А саме, як відбувається процес втручання тютюнового диму на стан репродуктивної системи. Розглянемо детальніше:

 1. Нікотин і різні смоли, що входять до складу сигарети, провокують стійке спазмування судин. Курець зі стажем частенько має діагноз атеросклероз і страждає підвищеною ламкістю і закупоркою сосудиков. Дане захворювання безпосередньо позначається на рівні сексуального життя, особливо якщо згадати, що кровоносні судини статевих органів набагато ніжніше і чутливіші, ніж в інших відділах тіла.
 2. Куріння негативно позначається на роботі серцево-судинної системи. Вже давно встановлено та доведено, що ризик розвитку інфарктів і ішемій у осіб, які страждають табакозависимостью, у багато разів вище. Вуглецева окис, що входить в складне тютюнового диму, блокує нормальне постачання киснем внутрішніх систем. Стійке і тривале кисневе голодування сумно висловлюється на стані всіх життєво важливих систем, і репродуктивної в тому числі.
 3. Застій процесів кровопостачання, що відбувається в органах малого тазу у чоловіка, створюють проблеми не тільки з потенцією, але і рабою сечовидільної системи. А саме загрожує розвитком запалення передміхурової залози, яке швидко переростає в аденому простати. Цей стан тільки посилює і без того вже наявні проблеми в потенції.

Куріння прямо позначається на рівні тестостерону – головного чоловічого гормону. Всі згубні процеси, що відбувається в організмі через куріння, негативно впливають і на вироблення тестостерону. Підсумком стає зниження лібідо і статевого потягу, що ґрунтовно губить сексуальну активність і здорову інтимне життя.

Що робити

Природно, перше, що необхідно порадити – назавжди розлучитися з шкідливою звичкою. До речі, за бажанням, можна провести незвичайний експеримент. Киньте палити хоча б тимчасово, годин на 8-9. А потім порівняйте відчуття від інтиму, який пройшов при палінні і без впливу сигарети. Це допоможе визначитися, яким шляхом йти до відновлення чоловічого здоров’я.

Відновлення потенції після відмови від паління може тривати протягом деякого часу. Все залежить від стажу куріння і загального фізичного здоров’я людини.

Вже через 25-30 діб «чистої» життя, без присутності сигарети, чоловік вже зможе зробити відповідні висновки і зрозуміти, що куріння насправді безпосередньо впливає на потенцію. Колишні курці відзначають, що вже через 2 тижні з моменту відмови від сигарет у них:

 1. Поліпшується якість ерекції.
 2. Відзначається збільшення потенції.
 3. Стабілізується час сім’явиверження.
 4. Підвищується лібідо, зростає бажання.
 5. Досягається відчуття повноцінного оргазму.
 6. Подовжується середня тривалість статевого акту.

Щоб повністю відновить втрачені з-за куріння чоловічі сили, потрібно близько 2-3 місяці. За цей час організм повністю перебудовується на здоровий спосіб життя, де немає місця куріння. А з відновленням судинного тонусу, покращується загальне фізичне і психічне самопочуття.

За темою:  Як болять легені: симптоми

MAXCACHE: 0.38MB/0.00458 sec