Найкращі сигарети в Росії

На території Росії поширено більше сотні різних торгових марок тютюнових виробів, кожна з яких володіє своїми певними якостями. Які сигарети найкращі, питання, яке часто ставить людину в безвихідь. Адже кожен вибирає сигарети, грунтуючись тільки на своєму смаку. Вони можуть мати різну форму, смак і ціну. Крім цього, вибрати той чи інший бренд часто нав’язують ЗМІ.

Дослідження в області тютюнопаління виявили один цікавий факт: далеко не кожен популярний продукт володіє необхідною якістю і приємним смаком.

Популярні сигарети

Для того щоб вибрати найбільш якісні сигарети в Росії, для початку потрібно визначитися з ціновим сегментом продукту. Існує чотири основні цінові категорії:

 1. Преміум – ціна однієї пачки сигарет варіюється від вісімдесяти рублів і вище.
 2. Медіум – ціна однієї пачки сигарет варіюється від шістдесяти рублів до вісімдесяти.
 3. Економ — ціна однієї пачки сигарет варіюється від сорока до шістдесяти рублів.
 4. Лоу – ціна однієї пачки сигарет варіюється від двадцяти до сорока рублів.

Перед тим як вирішити які сигарети краще курити, необхідно розглянути найбільш яскравих представників в своїй ціновій категорії. Про це мова піде далі.

Сигарети класу преміум

Parliament

Торговий дім Philip Morris дав назву свого продукту для того, щоб домогтися статусу національної символіки. Дизайн упаковки цих сигарет яскраве тому підтвердження. Дані тютюнові вироби представлені в семи певних видах. Кожен з цих видів проходить різну стадію фільтрації і містить певну кількість нікотину. Один з недоліків бренду — вкрай завищена ціна.

Kent

Ще один популярний американський продукт в Росії. Виробництвом цього бренду займається компанія British American Tobacco. На сьогоднішній день виробництво налічує більше п’ятнадцяти різновидів сигарет, що випускаються під однією торговою маркою. Компанія щорічно намагається урізноманітнити свою колекцію, забираючи продукти, які втратили попит і замінюючи їх новими рішеннями.

Dunhill

Даний продукт також випускається американською тютюновою компанією. Унікальність даної марки полягає в тому, що кожна лінія продукту випускається в певній категорії. Колір упаковки відповідає фортеці продукту. Найбільшою міцністю володіють сигарети мають темні кольори упаковки. Якість продукту і різноманітність асортименту дають цій торговій марці повне право очолювати верхній сегмент тютюнового ринку.

Vogue

Перший випуск даної торгової марки був цілеспрямований на жіночу аудиторію курців. Саме ці цілі переслідувалися при розробці дизайну упаковки і форми тютюнових виробів. Спочатку це марка здобула популярність завдяки тому, що в тютюнову суміш додавалися фруктові ароматизатори. На сьогоднішній день, на ринку представлено більше десяти видів цих сигарет, які володіють «надлегкої» фортецею.

За темою:  Є нікотин в електронній сигареті

Marlboro

Найкращі сигарети в Росії і в усьому світі за результатами багатьох досліджень. Дана торгова марка має величезну популярність завдяки якісним компонентів і досить сильної фортеці.

Сигарети медіум класу

Winston

Один з найбільш відомих у всьому світі представник медіум класу. Сьогодні, даний продукт, випускається більше ніж в двадцяти різних формах. Існують тонкі, надтонкі і навіть ультратонкі типи цигарок від даного виробника. Міцність такого продукту може становити від одного міліграма до десяти.

Chesterfield

Американська торговельна марка від «Liggett & Myers» має свій неповторний і унікальний смак. Смак цих сигарет легко розпізнається досвідченими курцями. Під цим брендом випускається всього шість категорій продукту, що розрізняються фортецею складу.

Сигарети класу економ

Bond

Існує цікава теорія про те, що дана марка присвячена бельгійському монарху, королю Альберту. Сьогодні у всьому світі представлено всього три різновиди даного бренду. Вважається що Bond одна з найміцніших тютюнових марок. Співвідношення ціни та якості в цьому модельному ряді практично ідеальне.

L&M

Багато курців називають цю марку «привітом з дев’яностих», адже в ті роки ці тютюнові вироби були цілим символом епохи. Досить просто назвати дві літери і в голові малюється образ ковбоя в синіх джинсах з реклами. Сьогодні торговий ряд представлений шістьма сортами, серед яких є сорти з ароматизаторами.

Rotmanans

Завдяки своєму чудовому якості, цей сорт міг би зарахований до сигарет преміум класу. Однак даний продукт, завдяки своїй ціновій категорії, займає середню нішу тютюнового ринку. Сьогодні проводиться два сорти сигарет фортецею десять і сім міліграмів.

West

Сигарети високої якості від німецького виробника. Завдяки правильно проведеної маркетингової кампанії, ці сигарети в дев’яності роки викликали величезний фурор. Існує п’ять видів продукту, які відрізняються міцністю свого складу.

Максим

Вітчизняний виробник не прагне захопити верхній сегмент ринку. Попит на ці сигарети досить невеликий, проте вони володіють всіма необхідними якостями. Величезна різноманітність смаків і сортів, дозволяє даної торгової марки впевнено почувати себе у своїй ніші.

LD

Ця марка проводиться також вітчизняним виробником. Сигарети отримали широке поширення на території всього СНД. На Російському ринку можна зустріти три основних сорти продукту:

 • міцні – 12 міліграмів нікотину;
 • середні – 9 міліграм нікотину;
 • легкі – 6 міліграм нікотину.
За темою:  До яких наслідків може призвести куріння тютюну

Крім цього, існує ще кілька сортів у цьому продуктовому ряді, однак вони не так сильно поширені.

Петро 1

Торгова марка «Петро 1» випускається всього в двох сортах, міцне і легке. Незважаючи на те, що сигарети випускають у Росії, всі необхідні компоненти доставляються закордонними постачальниками. Для виготовлення даного виду тютюну використовується американська технологія.

Glamour

Дана торгова марка має спрямованість на жіночу аудиторію. Саме тому Glamour володіє м’яким смаком і більшість сортів наповнене ароматизаторами.

Next

Даний сорт тютюну володіє дивовижним терпким смаком, який досягається спеціальним складом сигарет. Даний модельний ряд налічує п’ять найменувань. Неодноразово на адресу виробника цієї торгової марки надходили скарги про недотриманні необхідних вимог безпеки при їх виробництві.

Ява Золота

Один з яскравих представників російських сигарет, який на початку дев’яностих років почав проводиться російською філією British American Tobacco. Торгова марка намагається догодити кожній аудиторії, тому серед сортів «Золотий Яви» можна знайти як «чисто жіночі» сигарети, так і чоловічі.

Сигарети класу лоу

Alliance

Виробництво тютюнових виробів розташоване в трьох країнах. Росія, Україна і Білорусь виготовляють цей бренд, використовуючи в основі оригінальні американські рецепти. Грамотний підхід до виробництва і контроль над якістю продукту призвели ці сигарети до досить великої популярності.

More

Ідеальні сигарети співвідношення ціни і якості. More володіє м’яким смаком, а для виготовлення фільтра використовуються лазерні технології. На сьогоднішній день, дана марка представлена шістьма сортами, що розрізняються по фортеці.

Найкращі сигарети в Росії

Для того щоб визначити найкращі сигарети в Росії, дослідники провели опитування, який тютюновий продукт вживають курці. Бренди представлені в послідовному порядку:

 • Winston;
 • L&M;
 • Kent;
 • Bond;
 • Marlboro;
 • Aliance;
 • Ява золота;
 • Sobranie;
 • Davidoff;
 • Оптіма.

За даними дослідників, торговельну марку Winston віддають перевагу близько дванадцяти відсотків курців в Росії. За світовими показниками, цей відсоток значно вищий.

Бренди отримали мале поширення

Camel

Навряд чи знайдеться людина серед курців, який ніколи не чув про цей бренд. Цікавий дизайн з логотипом у вигляді верблюда, був найбільш упізнаваним символом дев’яностих. Ці сигарети виготовляються американською компанією з використанням тютюну від турецьких виробників. На ринку можна зустріти близько семи видів цієї торгової марки.

Sobranie

Єдині англійські сигарети, що потрапили в цей список. Унікальність даного бренду полягає в тому, що на даний момент випускається тільки один вид цієї торгової марки. Ціна на даний виріб досить висока, адже Sobranie позиціонується як продукт екстракласу.

За темою:  Сигарети підвищують або знижують тиск

Davidoff

Даний бренд по всьому світу має асоціацію з багатством та якістю класу люкс. Спочатку даний бренд виготовлявся в Німеччині, однак потім компанії довелося продати права на торговельну марку. Для виготовлення сигарет використовується тютюн самих елітних сортів. Виробництво налічує більше десятка видів, об’єднаних під однією товарною маркою. Тютюнова упаковка не раз ставала лауреатом різних премій і удостоювалася нагород в області дизайну.

Lucky Strike

Дана торгова марка бере свою історію з середини дев’ятнадцятого століття. Сьогодні цей продукт представлений у дев’яти різних видах. Кожен з цих видів має своїм неповторним смаком і фортецею. На жаль, для російського ринку, на сьогоднішній день випускається всього два варіанти:

 • Lucky Strike. Original Red;
 • Lucky Strike. Original Silver.

Оптима

Такий продукт як «Оптима», є своєрідною пробою американського виробника заповнити нижній сегмент тютюнового ринку. Фортеця цього продукту підійде далеко не кожному курцеві, а гіркий присмак може відбити бажання палити на довгий час. Продукт виробляється в трьох категоріях, які мають відмінності лише у фортеці вироби.

Російський стиль

Цей продукт виробляється японської компанією Japan Tobacco International більше двадцяти років. За цей час компанія підняла виробництво на досить високий рівень, що дозволяє говорити про те, що якість продукту, безсумнівно, перевищує його цінову категорію. Продукт випускається в чотирьох основних видах, кожний з яких володіє своїм неповторним смаком.

Союз-Аполлон

Один з останніх відгомонів радянської епохи — це сигарети «Союз-Аполлон». Історія бренду бере свій початок з тисяча дев’ятсот сімдесят п’ятого року. За цей час даний бренд змінив декілька власників і на сьогоднішній день представлений у п’яти видах. Продукт володіє середньою міцністю і мало популярний на території Росії.

Кожен з перелічених видів тютюнової продукції має свого споживача і отримав певне поширення. Сказати який з них краще, досить складно, адже кожен визначає це поняття, грунтуючись виключно на своїх відчуттях і пристрастях.

MAXCACHE: 0.39MB/0.00743 sec