Заважає куріння росту м’язів

Чи впливає куріння на ріст м’язів людини? Тема про те, як куріння впливає на організм людини, що постійно піднімається засобами масової інформації. Незважаючи на антитютюнові закони, статистика ВООЗ свідчить про те, що популярність тютюнових виробів постійно зростає. Сигарети користуються популярністю не тільки у чоловіків, але і у жінок і навіть підлітків. За даними фахівців Росія знаходиться в списку лідерів зі споживання тютюнової продукції. Незважаючи на такі шокуючі дані, у боротьбі зі шкідливою звичкою не можна опускати руки.

Як сигарети впливають на ріст м’язів

Вживання нікотину не тільки змінює легкі, вбиває нейрони головного мозку, перебудовує кровоносну систему, але й гальмує дію в організмі багатьох корисних речовин. Одні з таких речовин, це гормони, які відповідають за розвиток людського організму і його функціональність. Використовуючи сигарети в ранньому віці, людина свідомо уповільнює розвиток свого тіла. Таким чином, куріння впливає на ріст м’язів підлітків, так що їх ріст і розвиток можуть повністю зупинитися.

Всього пару років тому американськими вченими був виявлений цікавий факт про те, що використання сигарет впливає на засвоєння протеїну. Крім цього, любителі тютюнового диму мають деякі проблеми з синтезом корисних речовин в організмі. Саме тому, на питання, чи впливає куріння на зростання м’язів, можна дати позитивну відповідь. Вживання сигарет перешкоджають розвитку м’язових тканин.

Коли людина знаходиться в залежності від тютюну протягом довгого часу, змінюється обмін речовин на клітинному рівні організму стає складніше переробляти білки і амінокислоти.

Також потрібно згадати і про те, що нікотин стає причиною появи кисневого голодування внутрішніх органів. Його вплив на легені призводить до того, що стінки цього органу перестають вбирати повітря. На цьому тлі змінюється обсяг дихальних органів і з’являється задишка.

З задишкою стикається кожен курець, здійснюючи фізичні навантаження або тренуючись в залі. Фізична активність сприяє підвищенню рівня вуглекислого газу в складі крові. Це призводить до того, що процес доставки кисню до внутрішніх органів не може. Від куріння страждають такі органи:

  • серце;
  • центральна нервова система;
  • органи дихання;
  • мозок;
  • органи шлунково-кишкового тракту.

Пригноблена нервова система під дією нікотину змінює характер людини. Він стає більш дратівливим і нервовим. Проблеми зі сном стають причиною швидкої стомлюваності і слабкості на цьому тлі.

Вплив сигарет

Давайте подивимося, заважає куріння зростанню м’язів і чим це зумовлено. Використання тютюнової продукції призводить до того, що організм скорочує синтез гормону мелатоніну. Цей гормон відповідає за сон і відпочинок. Його недолік в організмі стає причиною появи безсоння і слабкості. Поява подібних проблем ніяк не сприяє активному способу життя.

Тютюн змінює концентрацію крові, роблячи її гущі. З цієї причини більшість з живильних речовин майже не надходить до внутрішніх органів. Сповільнюється метаболізм, синтез протеїнів, які несуть пряму відповідальність за зростання м’язової тканини.

Звичайно, одна сигарета не здатна завдати катастрофічних наслідків, але ми розглядаємо саме регулярне вживання нікотину. Для того щоб бути здоровим і підтягнутим дуже важливо вчасно відмовитися від згубної пристрасті. Тільки тоді можна буде говорити про розвиток людського тіла.

Часто курців цікавить питання, чи можна якось вплинути на зростання м’язів, вживаючи сигарети. За фактом некурящі люди не відчувають подібних проблем. Але так як нікотин змінює психологію людини, йому стає досить важко боротися з залежністю. При подібних проблемах фітнес інструктори рекомендують збільшувати кількість тестостерону в організмі, пройшовши вітамінну терапію і змінивши раціон.

Для того, щоб збільшити рівень тестостерону, потрібно дотримуватися дієти і харчуватися певними продуктами. До корисних продуктів можна віднести сир, курячу грудку, яловичину і банани. Ці продукти містять в собі всі необхідні речовини, які потрібні для збільшення м’язової маси. Крім дієти, необхідно здійснювати фізичні вправи, що сприяють викиду тестостерону в кров.

Вітаміни корисні для організму у вигляді продуктів харчування з багатим вмістом цих речовин, так і у вигляді лікарських препаратів. Ці речовини допомагають знизити вплив тютюнових виробів на серцевий м’яз і судинну систему.

Збільшення м’язової маси надзвичайно трудомісткий процес. Вживання сигарет може не тільки скоротити зростання м’язової тканини, але і повністю зупинити його. Проблеми з органами дихання, роздратована нервова система і швидка стомлюваність призводять до того, що людина просто не в змозі здійснювати тривалі навантаження. Бажаючи зайнятися своїм тілом, збільшити м’язову масу і рельєф, потрібно в обов’язковому порядку відмовитися від вживання сигарет.

За темою:  Куріння на ранніх термінах вагітності

MAXCACHE: 0.37MB/0.00385 sec