Таблетки від кашлю курця: недорогі, але ефективні

Більшість людей, які живуть з табакозависимостью, часто відчувають численні неприємні симптоми даного способу життя. До найбільш яскраво виявляється ускладнень від куріння є кашльовий синдром. Цей знаменитий «кашель курця», який мучить людину, не даючи йому спокійно жити.

Пік кашльового синдрому, спровокованого курінням, зазвичай припадає на ранковий час і починається він після першої викуреної сигарети. Винуватцями надокучливого і задушливого кашлю стають смоли, у великій кількості осідають в бронхах людини. Можна провести лікування кашлю курця медикаментами або хоча б значно знизити напади?

Звичайна простуда і бронхіт курця

Тютюновий дим складається з величезної кількості канцерогенних сполук, які мають здатність накопичуватися в людському тілі. Першою під удар потрапляє бронхолегенева система. Смоли, сажа, кіптява в процес тривалого куріння щільно осідають на органи дихання, заважаючи і купируя їх нормальне функціонування.

Залежні від цигарок люди, як правило, знають про можливі наслідки своєї пристрасті, але не звертають ніякої уваги на застереження, сподіваючись, що їх пронесе». І не підозрюють що з’явилося покашлювання – перший тривожний дзвінок починаються проблем.

Якийсь час війчастий епітелій, який вистилає слизову поверхню бронхів, справляється з завданням по очищенню дихальних органів від потрапляння туди сторонніх частинок. Але його сили не безмежні і вже через 2-3 роки (а то й раніше) війчастий епітелій перестає нормально функціонувати.

Чим довше і активніше людина курить, тим більше осідає на очисному епітелії сажі і смол, тим швидше розвивається хронічний кашель. Курця починають атакувати болісні кашлевые напади. Вони сухі, саднящие і раздирающие горло. Скапливаемая слиз ще більше погіршує загальну картину, ускладнюючи очисні процеси.

Після нічного відпочинку, коли тіло перебуває в горизонтальному положенні, слизу накопичується в дуже великій кількості. Що і призводить до ранкового кашлю. Щоб не сплутати кашльовий синдром, спричинений тривалим курінням від звичайної застуди, слід знати його відмінні ознаки. Кашльовий синдром курця володіє наступними характерними особливостями:

  1. Супроводжується сильними одышками.
  2. Ніколи не спостерігається підвищення температури.
  3. Розвивається частіше вранці або після викурювання сигарети.
  4. У процес відкашлювання можуть виникнути головний біль, людина відразу стомлюється і слабне.
  5. Після відкашлювання курець зазначає виникнення больового синдрому в реберно-грудинной області.
  6. Має нападоподібний характер, він задушливий, сухий, роздирає горло. Харкотиння або не з’являється зовсім, або спостерігається в мізерній кількості.

Якщо відмовитися від куріння і назавжди розлучитися з сигаретами, кашльовий синдром йде, але поступово. Повне очищення легень спостерігається через 9-12 місяців з моменту останньої сигарети. Кашель курця – явище небезпечне він може призвести до розвитку спазму легенів і найсильнішим м’язовим напруженням. Навіть відзначалися випадки перелому ребер.

Крім типового сухого кашлю, в окремих випадках, при курінні відзначається і розвиток кашльового синдрому вологого типу. Отхаркиваемая мокротиння у даному випадку має неприємним запахом, вона брудно-сірого або коричневого кольору.

Починати інтенсивну терапію при кашлі курця слід негайно. Допомогти з вибором відповідного лікарського засобу зможе кваліфікований лікар.

Недорогі, але ефективні таблетки від кашлю курця

Які саме засоби підійдуть, в кожному окремому випадку вирішує лікар. Але ми можемо дати коротку характеристику медикаментозних препаратів, які здатні знижувати і купірувати частоту кашлевих нападів. Отже, які недорогі, але ефективні ліки від кашлю курця існують.

Назва Склад Ефект Як приймати
Бронхоген БАД (біологічно активна добавка), з великим вмістом пептидів купірування сильного кашлю, зниження частоти нападів, усунення бронхоспазмов протягом місяця по 1-2 таблетки двічі на добу
Флуімуціл головне активна речовина – ацетилцистеїн входить в відхаркувальні засоби для курців муколитического напрямки, зменшує в’язкість мокротиння та сприяє її висновку одна таблетка (600 мг) розчинена в склянці води одноразово, курс лікування-5-10 діб
Мукалтин корінь алтея стимулювання секреторики бронхіального епітелію, посилення вироблення слизу, полегшення її виведення одна пігулка тричі на добу натщесерце
Биркалиптол комбінований рослинний препарат у вигляді сиропу, похідне морфіну муколитик, має відхаркувальну ефектом протикашльову дії з антисептичний впливом сироп від кашлю курця приймається натщесерце в кількості столової ложки 3-6 разів на день
Геделикс екстракт-витяжка листя плюща розріджує в’язке мокротиння і забезпечує її швидке виведення, усуває спазми, відновлює нормальне дихання столова ложка 2-3 рази щодоби
Доктор Мом рослинний сироп кореня солодки, оману, солодки, куркуми і ряду інших відхаркувальних трав розслаблює мускулатуру бронхолегеневих органів, знижує інтенсивність спазму бронхів, сприяє швидкому виведенню слизу скопилася по 2-3 чайні ложки три рази на день
Эвкабал сироп від кашлю на основі екстракту чебрецю і подорожника володіє потужною протизапальною та відхаркувальною дією 1-2 столові ложки тричі на добу
Коделак трава термопсису, корінь солодки, кодеїн яскраво виражений протикашельний ефект, швидко очищає дихальні шляхи від слизу і купірує напади кашлевые по одній пігулці 3 рази щодоби
Эндоклин рослинний вітамінно-мінеральний комплекс, призначений для курців ефективно очищає бронхи від слизу, знімає біль при кашлі, купируя сильні напади, зменшує задишку дозування залежить від кількості викурених сигарет, слід ретельно ознайомитися з інструкцією

Корисні рекомендації

Щоб придбати ефективний препарат від кашлю курця, варто навідатися в будь-яку сусідню аптеку. Всі вони продаються у вільному відпустці. Але краще все-таки пройти попередню консультацію у лікаря-пульмонолога, який крім протикашльових препаратів розробить більш повну схему терапії.

Головною умовою лікування кашлю курця стає повна відмова від шкідливої звички.

Як тільки отруйні речовини припинять надходити в організм людини, кашльовий синдром почне поступово відступати. Він не пройде моментально, але стане істотно м’якше. Додаткова медикаментозна терапія допоможе скоротити час прояву залишкових відкашлюванні.

За темою:  Скільки нікотин виходить з організму

MAXCACHE: 0.38MB/0.00477 sec