ТОП елітних сигарет в Росії

Коли-то на тлі тютюну та люльки куріння сигарет вважалося модним і вишуканим захопленням. Але час йде, а ось мода часом не змінюється. Хоч і всім відомо, що куріння – заняття небезпечне і згубний для здоров’я, кількість курців меншою не стає. Тютюнова залежність залишається головним світовим злом.

А які ви курите сигарети? Є впевненість в тому, що це якісні вироби, виготовлені по вищим стандартам та технологіям? Ви впевнені, що ваші улюблені продукти входять в ТОП елітних сигарет? Адже неякісний тютюн ще більше погіршує здоров’я, якщо курити, то тільки високоякісні вироби.

Трохи тютюнової історії

Тріумфальний хід тютюну по планеті почалося з відкриття звичайного і нічим не примітного бур’яну. Першими стали жувати листя рослини індіанці. Вони ж навчилися обертати сушене листя листочки і раскуривать самокрутки.

Після завоювання всіх континентів і отримання загального схвалення тютюнова продукція стала предметом розкоші.

Мануфактури зайнялися виготовленням дорогою, ексклюзивної тютюнової продукції. Зростала конкуренція, що впливало на появу все нових і нових сигаретних сортів. Потрібно було дивувати і зацікавлювати покупців, представляючи їм різноманітну продукцію.

Сучасний світ активно бореться з згубною залежністю. Деякі курці перейшли на більш безпечний курильний гаджет – електронні сигарети. Але залишається частина людей, не змінюють звичних пристрастей і саме їм можна порадити найкращі сигарети в світі.

ТОП сигарет в Росії

Завзятим любителям подиміти буде цікаво дізнатися, які найдорожчі сигарети в Росії і в світі. Познайомтеся з рейтингом сигаретних виробників, створеним за відгуками споживачів, думок маркетологів і показаннями відсотків продажів даного виду продукції.

Всім відоме Marlboro

Хто не пам’ятає ковбоя, заклично закуривающего сигаретку? Легендарний ролик представляв черговий бренд компанії Philip Morris. Саме завдяки їй світ познайомився з Мальборо, який дуже швидко став найвідомішим сигаретним брендом у світі.

Спочатку Marlboro була задумана для курців представниць прекрасної статі. Саме для жінок (щоб приховати сліди помади) призначалася знаменита червона смужка на фільтрі.

Але, з другої половини минулого століття Мальборо змінює «орієнтацію» і в руки знамениті сигарети беруть вже чоловіки. Змінюється і зовнішній вигляд упаковки – тепер там красується мужній ковбой на баскому скакуні. Саме з моменту, коли бренд став «чоловічим», Мальборо набирає стрімкі обороти популярності, залишаючи за собою всіх іменитих конкурентів.

До цього часу ця марка не втрачає оберти популярності і залишається найбільш затребуваною. Виробники випускають найкращі сигарети, відповідають всім запитам любителів тютюну.

Таємничий Winston

Відомий бренд сигарет з’явився на світ у 1955 році в Північній Кароліні і спочатку називався Winston-Salem. Потім права на виробництво сигарет викупила потужна тютюнова індустріальна компанія RJ ReynoldsTobacco.

Завдяки грамотному маркетингового підходу ця марка вже через 10 років стала найпопулярнішою в США. Не відмовили їй в любові і російські курці. Одним з головних таємниць такого швидкого зростання популярності стала якість сигарет.

Виробники тримають в таємниці формулу тютюну, використовуваного для виготовлення сигарет Вінстон. Цей секрет був запозичений у аборигенів Бразилії та Нікарагуа.

Багаторівневий технологічний процес і унікальний тютюн подарували Винстону його унікальний, дивно делікатний і насичений смак. До особливостей сигарет цього бренду відносять їх повільне горіння. Це дозволило курцям довгий час насолоджуватися ароматом і унікальними смаковими якостями.

У Росії це одна із самих популярних марок сигарет. Різновидів Winston більш ніж достатньо. Серед багатого розмаїття смакових поєднань, фортеці і концентрації смоли будь споживач знайде власний ідеальний сорт.

Унікальний Mild Seven

Ця марка більше відома в західних країнах, хоча і в Росії вона знаходиться не на останньому місці за популярністю. Титул «найкращі у світі» дані сигарети отримали завдяки дослідженням тютюнової фірми Japan-TobaccoInc. Японські виробники довели формулу тютюну в Майдл Севен до досконалості.

Так само, як і Мальборо сигаретний фільтр Mild Seven має активоване вугілля, що робить курильний процес безпечніше.

Можна сказати, що ці сигарети – невід’ємна частина жителів Японії. Маленький острівець є найбільшим споживачем Майдл Севен – на частку японців приходить близько 48% всіх сигарет цієї марки. У Росії можна побачити у продажу три різновиди Mild:

 1. Класика.
 2. Полегшений.
 3. Надлегкий.

Хвилюючий Camel

Жаркий і звабливий, як таємничі піски Африки, сигарети з всім відомої жовтої пачки з верблюдом, на ділі представляють собою власну розробку американських тютюнових виробників. Правда, тютюн, використовуваний у виготовленні Кемел, привозиться з Туреччини.

До особливостей Кэмела крім легендарного дизайну пачки, відноситься повільне тління сигарети (так само як і у Вінстона).

Також відмінною рисою даної марки є підвищена концентрація нікотину і смол (якщо порівнювати Кемел з іншими брендами сигарет). Мабуть тому, що ця марка була по достоїнству оцінена російськими чоловіками. Camel в минулому столітті кілька десятиліть поспіль міцно утримував позиції по продажах і завоював звання «кращих».

Основним конкурентом Кэмела є легендарна Мальборо. Протягом багатьох десятиліть сигарети з верблюдом зберігали незмінним свою головну відмітну рису – наявність у них прославленого, найдобірнішого турецького тютюну. Сучасний виробник Кемел – японська Tobacco International докладає всі зусилля, щоб зберегти старовинні традиції і не втратити статус «ікони тютюнового стилю».

Інноваційні L&M PhilipMorris

Філіп Морріс вже давно прославилися, як найпопулярніші сигарети в Росії. Їх широке виробництво почалося в 50-их роках минулого століття і до цього часу даний бренд є еталоном поєднання доступності та якості. Ця тютюнова марка славиться величезною різноманітністю різновидів тютюнових виробів і може задовольнити будь-який смак споживача.

У чому популярність моделі базується на застосуванні інноваційних технологій, застосовуваних у виготовленні сигарет. Зокрема це стосується певних умов фільтрації смоли, що входить до складу тютюнових виробів. Філіп Морріс першим застосував у технології виробництва білий фільтр.

На даний момент ці сигарети займають четверте місце за рівнем світових продажів. Пік популярності припав на 2010 рік, в цей час, за даними маркетингових досліджень було куплено більше мільярда одиниць продукції. У Росії Філіп Морріс так само успішним, завдяки наступним перевагам цієї марки:

 • великим асортиментом;
 • інноваційної технології фільтрації тютюнового диму;
 • вишуканим ароматом і унікальним смаковим якостям;
 • використання смол, що пройшли потрійний рівень фільтрування.

Бренд не збирається втрачати свої завойовані позиції. Щорічно до уваги споживачів представляється все нові і нові аромати цієї і так прекрасною і багатої колекції.

Елітний Pall Mall

Ще в кінці XIX століття вже тоді відома у світі тютюнова компанія Butler&Butler почала випуск «люксових» сигарет, призначених для елітного суспільства. Незабаром усі права на виробництво даної сигаретної марки викупила знаменита American Tobacco.

Тютюновий гігант постійно удосконалював власне виробництво, покращуючи і розширюючи смакові лінійки. Застосовуючи в технологічних процесах самі нові та досконалі методи тютюнової обробки.

Пел Мелл можна віднести до родоначальникам унікальних елітних сигарет king-size, чия довжина дорівнювала близько 90 мм.

Інноваційний спосіб набивання тютюнової крихтою надали сигарет неповторну делікатність і дивовижну м’якість. Цей продукт завжди відрізнявся відмінною якістю. А логотип компанії з легендарним гербом став одним із найвідоміших у всьому світі.

Вишуканий Parliament

Відмінні сигарети лінійки преміум-класу по праву займають п’яте місце в рейтингу найпопулярніших сигарет Росії. Дані тютюнові вироби виробляють з 1930 року. Головним постачальником і виробників Парламенту є відомий тютюновий гігант Philip Morris. В чому особливість даного бренду?

 1. Володіють підвищеними смаковими якостями.
 2. Сигарети відрізняються впізнаваним і вишуканим ароматом.
 3. Мають унікальний фільтр-мундштук, який захищає зуби курця від фарбування їх у жовтий відтінок. Інноваційне пристосування також охолоджує тютюновий дим, даруючи йому неповторну м’якість.

Парламент відноситься до класу міцних тютюнових виробів. Але інноваційні технології дозволили добитися сигарет цієї марки вязковатым та м’яким і делікатним смаком. Основна цільова аудиторія, для якого і були призначені дані вироби – заможні люди, які прагнуть підкреслити успішність і статус.

Бездоганний Dunhill

Вже більше ста років сигарети цієї марки не сходять з прилавків тютюнових лавок. Бренд славиться своєю прихильністю до класичних традицій і дотримується бездоганності смаку. Компанія-виробник сигарет – легендарна British American Tobacco не відходить від старовинних традицій і донині.

Кращими тютюновими виробами такої марки по праву названо сигарети Dunhill King Size. Завдяки високоякісному тютюну, класичному за своїм змістом, без зайвих ароматизаторів і добавок, сигарети дарують користувачам справжній смак старовинного тютюну, овіяного чудовим сильним ароматом.

З кінця 2008 дизайн пачки вдосконалився. Система RELOC дозволяє зберігати первозданний тютюновий аромат завдяки щільному закриванню пачки.

Ароматні Lucky Strike

Саме своїм неповторним смаком сигарети цієї марки здобули собі величезну популярність. Це справжній символ палить Америки. Майже двісті років Лаки Страйк радують своїх споживачів унікальним ароматом і неповторними смаковими якостями.

Цей бренд був визнаний кращим серед всіх американських сигарет. Тютюн для виробництва Лаки проходить високотехнологічну обжарку, що дарує йому особливий вишукування і знамениту невибагливість.

Свій звичний дизайн в білому кольорі з червоним колом посередині, бренд отримав в середині минулого століття (раніше забарвлення пачки був зеленим). Марка користується популярністю більш ніж у 100 країнах, включаючи і Росію. Це справжня гордість тютюнового миру США.

Доступний Red&White PhilipMorris

Ця нова марка порівняно зі своїми старовинними тютюновими побратимами. Вона побачила світ всього кілька років тому. Але з дивовижною швидкістю здобула собі велике коло шанувальників. Що приваблює в цих сигаретах?

 1. Доступна ціна.
 2. Відмінна якість.
 3. Привабливий дизайн упаковки.

Орієнтиром тютюнової компанії, що займається випуском Ред/Вайт, став середній клас споживачів. Відмінні за смаковими якостями і якості сигарети особливо популярні в Європі і Туреччині. Знайшли вони свого шанувальника і в Росії.

Що порадити курцеві

Ми не будемо в черговий раз розповідати про те, який непоправний шкоди для організму завдає куріння сигарет. Процес вибору найбільш безпечних продуктів тютюнової індустрії, питання, швидше, риторичне. Сигарети шкідливі все, і навіть з інноваційними фільтрами.

Неважливо, що саме ви курите – легкі сигарети або ментолові, організм в будь-якому випадку отримає ударну дозу нікотину. Але все-таки при виборі сигаретних виробів варто орієнтуватися на відсоток вмісту в них смол і нікотинової добавки. І віддати перевагу самому нешкідливого на тлі величезного і жорстокого курильного світу.

Будьте розумні і подумайте, а чи варто палити взагалі?

За темою:  Користь нікотину для організму людини

MAXCACHE: 0.39MB/0.00721 sec