Види сигарет Гламур: жовті, сині, рожеві

Про шкоду куріння відомо вже всім. Але, незважаючи на всі прикладені зусилля, боротьба з табакозависимостью, хоч і приносить відчутні результати, але ефективність її ще далека до абсолютної. Багато людей абсолютно не поспішають розлучитися із згубною пристрастю і продовжують диміти. На щастя, реклама тютюнових виробів в нашій країні вже давно заборонена.

Всю потрібну інформацію споживачеві доводиться дізнаватися, вивчаючи упаковку конкретного типу сигарет. Одним з найбільш популярних сортів представників тютюнового світу є сигарети Гламур, види міцності яких відрізняються багатим розмаїттям. Це жіночі сигарети, створені спеціально для успішних, витончених і самодостатніх дам.

Історія марки

Такі привабливі зовні, навіть ніжні по дизайну довгі сигаретки створює компанія Gallaher Liggett-Ducat. Але головним власником Гламуру вважається японська тютюнова корпорація JTI, яка поглинула Gallaher Liggett-Ducat 2006. Цей промисловий гігант є третім за масштабністю світовим виробником тютюнової продукції.

Вперше виробничі лінії англійської компанії Gallaher Liggett-Ducat заробили в 1998 році. На даний момент головний офіс виробництва розташований у Швейцарії (Женева).

Крім тютюнової промисловості, організація також поставляє на ринок продукти харчування. Свою лепту корпорація вносить і в розвиток фарміндустрії. Серед багатющого асортименту табакоизделий найбільш відомими, здобули світову славу, стали наступні види сигарет:

  • LD;
  • Петро I;
  • Camel;
  • Winston;
  • Sobranie;
  • Російський стиль.

Дані сигаретні марки мають у своїй лінійці і тонкі, дамські вироби. Але окремого бренду, який був спрямований виключно для представниць прекрасної статі, не було. Але 2005 рік ознаменувався виходом у продаж принципово нової лінійки тютюнових виробів.

Гламур – сигарети, створені виключно жінкам. Дамам, що відрізняється вишуканим тонким смаком. Спеціально для них провідні дизайнери розробили індивідуальний дизайн пачки. Він якраз такий, який не соромно продемонструвати на будь-якому званій вечері, романтичному побаченні і просто в кулуарах офісів.

Тріумф Гламуру

Дана марка моментально стала дуже популярної і за кількістю рівня продажів. Вона в перший же час побила всі існуючі рекорди. Причому компанія практично нічого не витратила за рекламу своєї продукції.

За проведеним дослідженням, популярність Гламуру пояснюється красивим і привабливим зовнішнім виглядом. Це той випадок, коли дизайн став визначальним фактором у виборі сигарет.

Сама сигаретна пачка досить зручна для носіння її в дамській сумочці, а довгі витончені сигарети чудово доповнюють і прикрашають жіночий вигляд, підкреслюючи красу кистей рук своєї власниці. До речі, спокусилися красивою упаковкою і які скуштували в перший раз ці сигарети, більшість жінок і далі продовжують курити саме цю марку.

Секрет криється і в сигаретному фільтрі виробів. Він також зазнав зміни і обзавівся додатковими захисними шарами. Смак у Гламуру досить м’який і делікатний. Велика частина нікотину і смол при палінні залишається на фільтрі. Популярність Гламуру падати не збирається, і на даний час ця продукція поставляється в більш ніж 20 країн.

Гламур в Росії

Тютюновий монстр JTI в нашій країні представлений одним з найбільших виробничих центрів з виготовлення тютюнових виробів. На території Росії успішно функціонують чотири великі фабрики, що знаходяться у володінні JTI.

Одним з найбільших російських заводів, що належать JTI, є знаменита фабрика Петро. Старовинний завод – це дітище австрійського магната Йозефа Гупмана. Спочатку фабрика називалася «завод Лаферм».

Лаферм став найпершим в Російській імперії великої виробничої майданчиком по випуску сигарет і цигарок. До його відкриття у Росію тютюн імпортувався з сусідніх країн. У 1999 році цей завод був викуплений японської тютюнової корпорацією.

Види сигарет Гламур

За основу дизайну сигарет цієї марки дизайнери використовували певну асоціацію виду тютюнового виробу з її фортецею. У Росії найбільше поширення отримали чотири типи цих привабливих і витончених сігареток:

Glamour Amber (№1)

Або жовті сигарети Гламур, відрізняються нейтральним смаком. Ці види є найбільш легкими у всій «гламурної» серії. Зміст нікотинових смол коливається в межах 1 мг. Сигарети Гламур Амбер в золотистої пачці є одними з найбільш улюблених і популярних у жінок.

Glamour Azure (№3)

Цей вид тютюнових виробів пропонується в упаковці лазурного, дуже ніжного, манливого морським бризом забарвлення. Сині сигарети Гламур середні по фортеці. Вони призначені для жінок, які звикли палити сигарети з вмістом нікотину 3 мг і насолоджуватися ніжним, але досить насиченим смаком.

Glamour White (№5)

Сигарети, розміщені в рожеві упаковки, вже підходять жінкам, що цінують міцний, ароматний присмак тютюну. Вміст пачки кольору пахучою бузку, є найбільш міцними серед своїх сестер. Зміст нікотинових смол в них вкладається в 5 мг.

Glamour Menthol Superslims

А ось ментолові сигарети вважається надлегкими в лінійці Гламуру. З назви стає зрозумілим, що ці легкі тютюнові смаки не для всіх, а лише для тих дам, які обожнюють відчувати легкий ментоловий холодок при палінні. Цю марку багато називають романтичною, знаходячи її схожість в злегка прохолодною і таємничої романтиці першої зустрічі.

Гламур ментоловий випускається у пачках з ніжно-бузковими, бірюзовими і зеленуватими відтінками.

Сам дизайн всіх видів «гламурних» сигарет схожий. Різняться вони лише за кольоровим рішенням упаковок. Це дозволяє жінкам без праці вгадувати свої улюблені сигарети і не помилятися при покупці. За весь свій час існування Гламуру на тютюновому ринку, дизайн упаковок кілька разів змінювався, стаючи все більш привабливим і незвичайною красою.

Важлива рекомендація

Кожній жінці, яка є любителькою ароматного тютюнового диму, слід знати, що навіть надлегкі марки сигарет містять у своєму складі смоли і нікотин. Саме ці сполуки надзвичайно шкідливі для здоров’я. Єдина різниця між легкими і міцними видами сигаретних виробів – це співвідношення концентрації в них нікотинових добавок і смолистих з’єднань. За своєю міццю всі тютюнові вироби класифікуються наступним чином:

  1. Міцні. Вміст шкідливих речовин у них починається від 3 мг. Розпізнати їх можна за кольоровим рішенням пачок. В основному найміцніша тютюнова продукція пакується в упаковки чорного і яскраво-червоного кольору.
  2. Середні. Концентрація шкідливих речовин в такій тютюнової продукції становить 1,2—3 мг. А колірне рішення частіше дотримується в синіх і блакитних відтінках.
  3. Легені. З вмістом нікотину і смол в 0,6—1 мг. Такі сигарети, як правило, упаковані в пачки сріблястих кольорів.
  4. Суперлегкі. Випускаються в продаж в упаковках білого забарвлення. Концентрація шкідливих сполук у даному типі тютюнової продукції варіюється до 0,5 мг.

Цінова політика

Це ще один великий плюс у цій лінійці дамських сигарет. Та вагомий аргумент, особливо знаючи, скільки коштують сигарети Гламур і цінову політику інших тютюнових виробів, вважаються жіночими. В середньому ціна одного сигаретної упаковки укладається в 80-110 рублів. Вона практично ідентична у всіх російських регіонах.

Додаючи сюди чудовий дизайн, незвичайно м’який смак, приємний аромат, можна відповідально заявити, що Гламур насправді кращі дамські сигарети. Але, вибираючи для себе той чи інший вид курильних виробів, не слід забувати про шкоду, яку завдає куріння. Про проблеми з легенями, тиском і загальним самопочуттям.

Тому, перш ніж запасатися привабливими сигаретками, ще раз зважте усі «за» і «проти». І сподіваємося, що кращим вибором стане життя без куріння, без кашлю, сірості шкіри і тьмяності волосся. Не варто приносити в жертву сумнівною привабливості та екстравагантності власне здоров’я.

За темою:  Як зробити сигарету з чаю і папери

MAXCACHE: 0.38MB/0.00722 sec