День відмови від куріння 31 травня

Залежність від вживання цигарок – одна з найпопулярніших шкідливих звичок на сьогоднішній день. Незважаючи на всю небезпеку цього заняття, кількість курців з кожним днем невпинно зростає. Проведені дослідження ВООЗ показали, що курці схильні до таких захворювань, як астматичний бронхіт, ішемія та рак легенів. За даними цих досліджень було виявлено, що кожні десять секунд, від наслідків вживання сигарет помирає одна людина. Саме тому в цивілізованих країнах щорічно влаштовується акція — всесвітній день відмови від куріння, закликає кожну людину боротися зі своєю залежністю.

Дата проведення

Ця акція проводиться двічі протягом року. 31 травня-день відмови від куріння, який проводиться за участю Всесвітньої Організації охорони Здоров’я. Саме ця організація провела свою першу антитютюнову компанію в тисяча дев’ятсот вісімдесят восьмому році. Наступна акція проводиться кожен третій четвер в листопаді. Цей день іменується як Міжнародний день відмови від куріння.

Ця акція, спрямована проти вживання тютюну, була затверджена Американським суспільством онкології в сімдесят сьомому році минулого століття.

Мета акції

У ці дні проводяться заходи, метою яких є зниження зростання популярності тютюнової продукції. Пропаганда боротьби з нікотиновою хворобою охоплює все більшу кількість різних сфер і прошарків населення. Для цього в акції беруть участь медичні фахівці, які проводять роз’яснювальні лекції про користь відмови від вживання сигарет. Крім цього, виступають різні вчені, розповідаючи про те, який вплив має тютюн на організм людини. Користь відмови від вживання сигарет полягає в наступному:

  • збільшення тонусу;
  • поліпшення здоров’я;
  • зниження холестерину в кровоносній системі;
  • нормалізація репродуктивних функцій;
  • збільшення шансів на здорове потомство.

Крім цього, відмова від тютюну покращує зір, так як закоркована судинна система в очному яблуці відновлює свої функції. Крім цього, відмова від паління знижує ризик появи імпотенції і покращує «якість» і життєздатність сперматозоїдів.

За темою:  Як очистити легені курця в домашніх умовах

Також відбуваються позитивні зміни і в зовнішньому вигляді людини. Без тютюну шкірні покриви постійно насичуються киснем, що робить їх більш свіжими і підтягнутими. Відмова від куріння допомагає приховати прояви судинного малюнка на шкірі обличчя.

Важливо розуміти, що при відмові від сигарет, рівень імунітету підвищується в кілька разів, це сприяє швидкому загоєнню подряпин і ран. Дуже важливо, що подібні заходи допомагають повернути нюх та чутливість смаку. Без сигарет навіть найпростіша їжа може стати вишуканим блюдом з чудовим ароматом.

Позбавлення від згубної пристрасті змінює і психологічний портрет людини. Він стає більш оптимістичний. З’являються ознаки впевненості та поваги до самого себе, так як пересилити себе і подолати залежність здатний далеко не кожен.

Варто зазначити, що відмова від паління знижує не тільки фінансові витрати, але і збільшує працездатність. У зв’язку з цим можна говорити про те, що некурящі люди мають прихильність керівництва.

Акція, проведена 31 травня всесвітній день без тютюну, намагається донести до залежних ці прості істини. Для того щоб змінити свій спосіб життя, соціальне становище і стан здоров’я, дуже важливо відмовитися від шкідливих звичок. На жаль, самостійно впоратися з подібною хворобою може далеко не кожен. За даними ВООЗ, лише у двадцяти відсотків курців, з усіх бажаючих відмовитися від тютюну, виходить це зробити.

Багато із залежних не справляються з таким випробуванням і просто здаються. Більшість з них повертається до використання сигарет протягом першого тижня з моменту спроби кинути палити.

День відмови від куріння

Кожному курцеві корисно знати, коли день боротьби з тютюнопалінням. У цей день можна отримати консультації різних фахівців, які допоможуть вам у вирішенні проблеми. З допомогою лікарської допомоги можна знизити потребу в нікотині в перші дні відмови.

За темою:  Відновлюються легкі після відмови від куріння

Синдром відміни, що супроводжує спроби позбутися від залежності, стає причиною сильного занепаду сил, дратівливості і появи неприємних симптомів. У ці дні, людині потрібна підтримка близьких людей і правильний стимул. Беручи участь в подібних акціях, можна знайти однодумців, з якими можна спробувати боротися із захворюванням спільними зусиллями.

Подібні заходи вкрай важливі, оскільки дозволяють подумати про своє здоров’я та про шкоду, яку завдає йому дим тютюнових виробів. Прийнявши участь у подібному заході, можна змінити своє життя на краще і дізнатися про те, що таке свобода від нікотинової залежності.

MAXCACHE: 0.38MB/0.00626 sec