Гіпноз від куріння: відео

Захоплення цигарками вже давно стало лихом світового масштабу. Ця найсильніша залежність повністю руйнує людське здоров’я, значно скорочуючи тривалість життя. На щастя, все більше сучасних людей починають шукати шляхи виходу з «тютюнової» життя. Електронні сигарети, нікотинові льодяники, пластирі, жувальні гумки, спреї, пігулки – видно все.

Але є ще одна віха в розроблених і успішно випробуваних методи боротьби з тютюновим захопленням. Це лікування куріння гіпнозом, спосіб досить незвичайний і маловідомий для більшості курців. Давайте дізнаємося про нього побільше, якими перевагами він володіє і чи всім підходить.

Нове – добре забуте старе

Цьому виду психотерапевтичного впливу на насправді, вже багато років. Вперше кинути палити за допомогою гіпнозу пропонувалося ще в 1900 році. Одну з перших гіпнотичних методик розробив лікар психіатр Трапезников.

Незважаючи на своє багаторічне існування область гіпнотерапії, хоч і представляє собою явний інтерес для вивчення, на ділі до кінця ще не досліджена.

На зорі свого існування гіпноз проти куріння не викликав особливого захоплення і не користувався популярністю. Інтерес до цього виду антитабачної терапії прокинувся зовсім недавно.

Суть процедури

Медиками вважається, що виробляється звичка палити в якості умовного рефлексу на регулярні подразники. Потреба в нікотині формується на рівні підсвідомості, залучаючи наявні психоемоційні зв’язку. Даний вироблений рефлекс надзвичайно сильний. Тому мало хто з курців здатна самостійно позбавитися від згубної звички.

Головною метою кваліфікованих психотерапевтів стає руйнування цих міцних зв’язків. Фахівці стверджують, що для досягнення необхідного ефекту достатньо всього пари сеансів. При цьому отримуваний ефект залишається з людиною надовго.

Методика гіпнотерапії впливає на підсвідомість пацієнта, формуючи у останнього потужну установку на огиду до куріння. Після успішних гипнотерапевтических сеансів у людини створюється асоціація куріння зі стійким огидою.

Принцип дії гіпнотерапії

При проведенні сеансів спеціаліст занурює пацієнта в якийсь транс. Перебуваючи в такому стані, людина повністю відкриває свою підсвідомість і сприймає будь-яку внушаемую інформацію. Під час гіпнотичного трансу людський мозок починає функціонувати трохи інакше, він повністю поглинає всі одержувані установки.

До речі, перед самим людиною за час сеансів гіпнозу можуть відкритися найдрібніші подробиці давно забутих епізодів часів ранньої молодості. Сугестивність і забезпечує кодування від куріння. Лікар перенастроює свідомість курця шляхом розміреного промовляння спеціальних фраз, які і формують нову установку особистості.

Лікарі-гипнологи по-різному впливають на людську підсвідомість. Все залежить від індивідуальних особливостей пацієнта. Вплив може бути наступним:

 1. М’яким. Установка дається в більш делікатному ключі. Базується гіпноз на навіюванні відрази до самого процесу куріння і смак сигарет.
 2. Інтенсивне (жорстке). В даному випадку пацієнту навіюється думка, що при продовженні куріння він буде відчувати болючі відчуття.

Для отримання гарантованого результату необхідно одна важлива умова. Воно полягає в наявності бажання кинути палити у самого пацієнта. Також людина має беззастережно довіряти лікарю, проведеного терапію гіпнозом.

Сеанси видеогипнозов

Іноді бувають ситуації, коли у місцевості, де проживає завзятий курець, немає справжнього фахівця-гипнолога. Існують і альтернативні способи розлучитися зі смертельним захопленням за допомогою гіпнозу. Це видеогипноз, який можна провести і в домашніх умовах.

Вартість відеокурсу гіпнотерапії від куріння набагато дешевше в порівнянні з роботою фахівця. Але, звичайно, за ефективністю робота з досвідченим гипнологом набагато вище, ніж самостійні спроби.

В інтернеті навіть існують сервери, що пропонують скачати безкоштовно гіпноз від куріння, відео якого, за словами авторів, ефективно допомагає розлучитися з сигаретами. Наприклад, відома авторська методика Сюзан Хепберн під назвою «Як розлучитися з курінням за годину».

Чи є користь

Щоправда, конкретної інформації про гипнологе і про її вже наявних роботах в мережі немає. Про роботу цього фахівця відомо лише з її власних слів. Звичайно, можна скачати відеоуроки «Як кинути палити», відео гіпнозу такого рівня не завдасть шкоди. Але й чекати хорошого результату не варто.

І вже тим більше не варто очікувати результату від широко поширених по інтернету різних безкоштовних видеогипнозов. Зі збільшенням інтересу до гіпнотерапії, що допомагає кинути палити, незмінно зростає і кількість ресурсів, які з розмахом поширюють даного рівня відео (деколи примітивного складу, більше схоже на дитячі страшилки).

Сеанси аудиогипноза

На відміну від видеогипноза, до розроблених курсів аудиогипнотерапии варто поставитися серйозно. Адже розроблені дані курси відомими в Росії і за кордоном професійними психотерапевтами. На думку користувачів, краще слухати гіпноз від куріння за розробленою авторською методикою двох психотерапевтів:

 1. Підлоги Маккени.
 2. Віктора Гужагина.

Головна мета аудиосеансов – створення альтернативи класичного гіпнозу, який доступний не кожному. Унікальні аудіопрограми, судячи з відгуків, дійсно мають ефект в плані вироблення у пацієнтів відрази до сигарет.

Методика Підлоги Маккени

Відомий в певних колах гіпнотерапевт американського походження Підлогу Маккена свою авторську методику гіпнотерапії сформував на базі ідеї, що людина і куріння тісно пов’язані. Аудиогипноз Маккени відрізняється наступними особливостями:

 • застосування методу візуалізації;
 • спеціальні дихальні техніки;
 • використання специфіки гіпнотичною індукції;
 • активація в процесі сеансу певних мозкових ділянок пацієнта.

Аудиогипноз ґрунтується на зануренні пацієнта в якийсь транс, під час якого відбувається активація певних мозкових ділянок. До речі, гіпнотична індукція, активно застосовується гипнологом, успішно використовується в НЛП.

Нейролінгвістичне програмування (або НЛП) – галузь практичної психології, що дає можливість людині зрозуміти, як улаштовано його внутрішній світогляд. НЛП включає здатність моделювання людської свідомості і програмування поведінкових реакцій.

Під час сеансу курець отримує установку на підсвідомому рівні. Вона формує у людини відчуття повної свободи від наявної залежності. Також передбачений і закріплює отриманий ефект комплекс вправ. Автор методики рекомендує щодня проводити сеанси аудиогипноза протягом трьох тижнів.

Методика Віктора Гужагина

Гужагин – відомий лікар-психіатр, який володіє більш ніж тридцятирічним стажем роботи в області Еріксоновського і класичного гіпнозу. Методики професора розроблені і також для боротьби з алкозалежністю. Курси аудиогипноза в більшості випадків дають успішний, позитивний результат.

Авторські розробки спеціаліста засновані на щоденному прослуховуванні аудиосеансов, записаних самим професором. Тривалість курсу впливів не визначена фахівцем і залежить від індивідуальних особливостей самої особистості.

В середньому тривалість кожного цілющого аудиоцикла від Гужагина займає близько місяця. При цьому людина зобов’язаний неухильно виконувати всі лікарські рекомендації, озвучені в запису.

Перші 14 діб пацієнту слід щоденно прослуховувати по одному аудиосеансу. Потім робиться тижневий відпочинок і прослуховування поновлюється. Сеанси слід проводити до отримання курцем позитивного результату.

Корисні рекомендації

На думку колишніх сигаретоманов, які з допомогою гіпнотерапії успішно позбулися своєї смертельної звички, спробувати такі методики слід. Але щоб отримати гарантований позитивний результат, до сеансів слід підготуватися. А саме:

 1. Проводити заходи в розслабленому і спокійному стані, зручно розташувавшись на дивані.
 2. Якщо проводиться робота в домашніх умовах, простежте, щоб під час прослуховування записів ніхто не заважав і не відволікав.
 3. Забезпечте собі при проведенні самостійних сеансів приглушеним освітленням і приберіть на час з поля зору відволікаючі фактори. Сеанси повинні проводитися у повній самоті.

В середньому тривалість однієї процедури класичного гіпнозу, проведеного фахівцем, укладається у 30-40 хвилин. Багато людей в процесі гіпнотерапії відчувають наплив блаженства, відчуття «польоту в м’яких хмаринках» або «занурення в обволікаючу воду». В цілому людина отримує досить комфортні відчуття.

Після виходу з трансу у деяких пацієнтів відзначається відчуття легкого запаморочення, неуважності або загальмованості. Тому не рекомендується відразу залишати кабінет гипнолога, а побути там після закінчення процедури ще 10-15 хвилин, щоб повністю прийти в норму.

Сеанси гіпнозу, спрямовані на боротьбу з табакозависимостью, не позбавляють пацієнтів від синдрому відміни.

Слід підготуватися до того, що всі неприємності у вигляді дратівливості, стрибків настрою, безсоння та мігрені з більшою часткою імовірності будуть відвідувати людини в процесі розставання з сигаретами. Тому крім проведення гипносеансов, слід взяти на озброєння і додаткові медикаменти, знімають абстиненцію.

Статистика ефективності

Звичайно, багатьох цікавить, яка ймовірність успішності курсів гіпнотерапії. Адже вартість даних процедур не маленька. За отриманими статистичними даними, ефективність класичних сеансів гіпнотерапії варіюється в межах 30-60%.

Не забувайте, що на світі існують особи, які взагалі не піддаються ніяким видам гіпнозу. Тому таким особистостям доведеться підібрати для себе інші способи боротьби із згубною звичкою. І насторожитеся, якщо практикуючий фахівець гарантовано обіцяє вам 90% успіху.

Кваліфіковані та досвідчені психотерапевти завжди попереджають про те, що гипнокодирование спрацьовує далеко не завжди. Це стосується і тривалості самого початкового ефекту. Тому найкращим підходом до даних заходів стане прийняття їх, як попередній, початковий крок у непростій боротьбі з тютюновою залежністю.

За темою:  День відмови від куріння 31 травня

MAXCACHE: 0.38MB/0.00869 sec