Молитва щоб кинути палити цигарки

Куріння – одна з шкідливих звичок, що руйнують здоров’я і значно скорочують тривалість життя. І вже досить багато людей замислюються про те, що пора б кинути курити. У боротьбі за здоров’я гарні всі засоби. Але часом навіть самих передових розробок, спрямованих на боротьбу з табакозависимостью, недостатньо.

Найголовніше, що необхідно в такому битві – наявність міцної волі і бажання розлучитися з нікотиновою залежністю. Але далеко не всі люди славляться впевненістю і безмежною вірою у власні сили. Що робити в цьому випадку? Віруючим християнам допомагає молитва, щоб кинути палити цигарки. Святі слова приносять людині необхідні сили і впевненість перемоги над залежністю.

Які молитви допомагають

Церковні підвалини відносять нікотинову залежність до гріховності. І священнослужителі переконані, що впоратися з гріхом здатна тільки щира молитва. Результат обов’язково буде досягнуто, особливо, якщо людина звертається до Святих з відкритим серцем.

Всі молитовні слова треба промовляти з щирою вірою в їх чудодійні слова і силою внутрішнього переконання.

Читати молитви і волати про благодать Святих можна як в стінах Храму, так і в звичній домашній обстановці. Сильна молитва від куріння допомагає зміцнити віру у власні сили, пробудити силу волі і побороти смертельну пристрасть. Деякі вважають, що спеціальних молитвослів’їв, спрямованих проти тютюнозалежності, не існує.

До кого ж тоді можна звернутися про допомогу? Служителі церкви радять молитися деяким певним Святим, які можуть допомогти в цій проблемі. Молитва проти куріння матиме успіх, якщо з нею звертатися до таких Святих, як:

 • Ангелу-Охоронителю;
 • Тихону Задонскому;
 • Іова Багатостраждального;
 • Святителю Іоанну Златоусту;
 • Преподобного Амвросія Оптинскому.

Допомога Ангела-Хранителя

У кожного є свій особистий Ангел-Охоронець, захисник, який завжди прийде на допомогу в будь-якій біді. Молитовні заклики, звернені до нього, краще читати щодня, особливо, якщо бажання позбутися від тютюнозалежності велике. Слова молитви звучать наступним чином:

«Ангеле мій Божий, Святий Зберігач, з небес мені Богом даний! Молю тя старанно – просвіти сина грішного та внеси світло в душу мою. Збережи ма, Ангеле Божий від усякого зла, так настави на діяння благочинное, до світла провідне. Направи мя, грішного, на світлий шлях та праведний. Амінь».

Прохання Тихону Задонскому

Святий при житті вже був обожнюваним і вельмишановним вчителем християнства, він займався активною православною пропагандою і присвячував себе вчительства і проповідування. Преподобний Тихон став справжнім прикладом поваги і обожнювання слова Божого, вражаючи всіх своєю незвичайною інтуїцією.

Навіть після закінчення земних років проповідника пресвятого Тихона не припинили почитати і вихваляти. Багатьом людям цей Святий допоміг позбутися згубних пристрастей і хвороб. Для призову його підтримки та допомоги необхідно прочитувати таку молитву:

«Тихон, преподобний Отець наш, вихваляємо і почитаємо тебе! Святитель і угодник Божий, подібно до Ангела небесного, з’явився ти на землю нашу. Надсилаю тобі, Святитель людський, всі думки мої благі. Ходатайствуй за мене (ім’я) перед лицем Божим, так проси у нього порятунку та заступництва.

Обдаруй ма мудрістю своєю, і вбережи від тяги греховской, та нездорової залежності. Помоли про мени перед Лицем Божим. Вбережи від зла насущного, шкоди диаволского. Просимо тебе за моє одужання тілесне та душевне. Даруй сил впоратися з напастю і забути про куріння проклятому. Амінь».

Відозва Іова Багатостраждального

Іов Багатостраждальний (його ще називають «бідним») – це шановний християнами богоугодний праведник, який проживав на землі за 2 000 років до н. е. В життя цього Святого довелося перенести чимало бід і негараздів, але він гідно виніс всі тяжкі випробування, дані йому Богом.

Його земна історія повчає бути співчутливими до знедолених, болючим і залежним людям. Щоб звернутися до Мученику про допомогу в боротьбі з табакозависимостью, слід прочитувати наступний молитвослов:

«Святий Божий наш угодниче, більш праведними Іове! Славним подвигом подвизався на земельці грішній, а на Небесах сприйняв правди вінець. Зважаючи на Лик твій славний, та образ Святий, денно і нощно шаную пам’ять твою. Прийми від ма моління уклінні, та донеси до Всемилостивого прохання моє створіння вимовлене.

Допоможи, Святий Іов мені побороти залежність тяжку, злісним димом овіяну, та дай сил протистояти підступам диавольским та злим нечистим. Визволи мене від бід та хворобы, спрямуй на шлях здоровий, та світлий. Славлю я тобі Йова, так надеюся на допомогу. Амінь».

Прохання Святителю Іоанну Златоусту

Іоанн Златоуст прославився багаторічної і успішної богословською діяльністю. Після довгих і палких років служіння Богу, богослов був зведений у ранг архієпископів. За життя він створив величезну кількість найцінніших робіт по Християнських богослужінь.

Молитви-прохання, спрямовані на адресу Святителя вважаються одними з найбільш ефективних і успішних. Найбільш часто православні звертаються за допомогою до цього Святого в наступних справах:

 1. Про здоров’я близьких.
 2. Про допомогу в різних починаннях.
 3. Про спокій і душевний заспокоєнні.
 4. Про скерування на шлях істинний дітей і родичів.

Така молитва від куріння, читати самому курцеві її, до речі, необов’язково, вважається однією з найефективніших. Найбільший результат вийде, якщо хто-небудь з близьких родичів помолиться за палить перед Святителем і попросить Іоана Златоуста направити залежного на шлях істинний. Допоможуть в боротьбі з табакозависимостью наступні молитовні мови:

«Звертаюся до Святителю Іоанну Златоусту! Не лишай слугу твого допомоги небесної, та поможи позбутися від малодушності, та власних мук. Спрямуй розум на шлях славний і пречистий. Зніми скам’яніле бездушність. Грішний я по плоті, грішний тягарем і пристрастю гріховним.

Допомоги прошу тя, Святитель наш так Заступник. Зійшли мені благодать свою, та прийди на допомогу в боротьбі з хворобой заразливою. Вкажи шлях праведний, так поможи звільнити ма залежно від диавольской. Проханням молю тя в Царстві твоєму. Амінь».

Прохання Преподобного Амвросія Оптинскому

До цього Святого найчастіше звертаються за допомогою саме курці, які бажають розлучитися зі смертельною залежністю. Амвросій Оптинський прославився своєю силою ще за життя на землі. Він проповідував шкоду куріння та пияцтва, закликав людей направити всі сили на подолання дратівливості, яке охоплює людини при боротьбі з табакозависимостью.

Відомий випадок, коли до Святого прийшов за допомогою звичайна людина по імені Олексій Московський, завзятий і багаторічний курець. Він не міг розлучитися з сигаретами з-за слабкості власного характеру. Амвросій Оптинський порадив курцеві зробити наступне:

 • сходити на сповідь і покаятися у всіх абсолютно гріхах, який мирянин встиг зробити протягом життя;
 • причаститися;
 • щодня прочитувати Євангеліє або кожен раз, коли виникне бажання закурити, відбивати 33 великих поклони.

Як свідчить переказ, отримавши таку відповідь від Святого, Московський Алексій виконав усі умови. Коли курець спробував знову закурити, він упав навзнак, уражений страшною головним болем. З тих пір Алексій кинув палити, так як навіть одна згадка про тютюн викликало у мирянина напад нудоти. Молитва Амвросія Оптинського від куріння звучить наступним чином:

«Преподобе отче, заступник наш Амвросие, ти дерзновенен перед Всевишнім нашим. Так умоли Владику Господа, нехай він подасть мені знак, обдарує допомогою свою могучаю для боротьби з нечистою пристрастю, та згубним возжеланием.

Господи! Проханням до Святагу Угодника твому, Амвросію Преподобному, молю тя про захист всевишньої. Дай сил мені в боротьбі за здоров’я та помисли чисті. Так відбіжить від мене, раба твого, зла пристрасть тютюнова, в дали далекі, туди, звідки вона прийшла, з утроби пеклова та вмістища проклятого. Хай буде так! Амінь».

Важливі рекомендації

Перед тим, як читати слова молитви, необхідно забезпечити собі тихе і відокремлене містечко. Пам’ятайте, що спілкуючись зі Святими, ніхто не повинен заважати. Молитвослів’я слід прочитувати з абсолютною вірою в їх силу і щирим переконанням у дієвості.

Також для найбільшої ефективності, озброїтеся наступними правилами, яких слід дотримуватися кожен раз при читанні молитовного звернення:

 • читайте молитву не поспішаючи і не поспішаючи, старанно промовляючи слова і вникаючи в їх суть;
 • не відволікайтеся ні на що під час промовляння священних слів;
 • всі молитви краще прочитувати, стоячи на колінах;
 • протягом молитвослів’я повністю зосередьтеся на поставленої перед собою мети;
 • молитвослов краще тримати в лівій долоні, а правою осіняти себе хресним знаменом;
 • по закінченню молитви треба перехрестити себе тричі і звернутися до Господа з проханням про допомогу в боротьбі з курінням.

Знайте, що прочитання молитов не повинна бути одноразовою акцією. Звертатися за допомогою до Святих слід щодня по 3-4 рази в добу, а також кожного разу, як тільки відчуєте бажання закурити. Найкраще завчити молитовні слова напам’ять і починати з даної молитви кожен день.

Якщо в процесі розставання з сигаретами, колишній курець буде відчувати нездужання і симптоми абстиненції, читати молитву слід ще наполегливіше і частіше. Пам’ятайте, ніж щирою буде власна віра в себе і допомогу праведників, тим швидше настане довгоочікувана свобода від тютюнової залежності.

За темою:  Як кинути палити і не палити зовсім

MAXCACHE: 0.38MB/0.00814 sec