Що таке Цитизин: від чого таблетки

Цитизин – це медикамент, з допомогою якого коригуються патології, що розвиваються на фоні вживання тютюну. Дане ліки виготовляється у вигляді: спеціальної плівки, яку потрібно наклеювати на ясна, пластирів і таблеток в спеціальній оболонці. Що таке цитизин, і як діє цей засіб, буде розглянуто нижче.

Фармакологія

Цитизин що це за речовина, що найкраще скаже інструкція по застосуванню. Відповідно до цього додатку, медикамент володіє наступними діями:

  • холіноміметичні;
  • гіпертензивні;
  • аналептичні.

Вживання ліків сприяє стимуляції порушення певних рецепторів в нервовій системі. Це посилює роботу нирок і печінки, що дозволяє вивести шкідливі токсини. Вживання Цитизину може стати причиною підвищення артеріального тиску.

Застосування таких препаратів, як Цитизин або Табекс Цитизин сприяє лікування нікотинової залежності, так як при комбінуванні тютюну і ліки, смак тютюнових виробів кардинально змінюється. Це допомагає не тільки усунути нікотинову прихильність, але і сприяє зниженню хворобливих симптомів під час синдрому відміни.

Важливо те, що робота медикаменту аналогічна дії нікотину. Вживання таблеток допомагає зменшити щоденну норму споживання сигарет, а в подальшому повністю відмовитися від їх вживання. Крім цього, вживання Цитизину сприяє зниженню сили абстинентного синдрому.

Показання і способи застосування

Для того щоб зрозуміти, як діє Табекс і Цитизин, необхідно випробувати їх дію на собі. Дані медикаменти рекомендуються до використання людям, які страждають від надмірного вживання тютюнової продукції. Ці препарати допомагають не тільки знизити кількість вживаних сигарет, але і повністю відмовитися від їх вживання. Дуже важливо, що подібні речовини значною формі знижують хворобливі симптоми, що супроводжують відмову від куріння.

Пластир

Використовувати пластир від нікотинової залежності досить складно. Дуже важливо правильно розташувати його на тілі. Фахівці рекомендують використовувати пластирі на тих ділянках шкірного покриву, де відсутні волосся і механічний вплив. Найкраще для цієї мети підійде внутрішня сторона передпліччя.

За темою:  Що відбувається, коли кидаєш курити

Перед тим як клеїти пластир на передпліччі, його необхідно обробити спиртом або чистою водою. Тільки після цього можна розкрити упаковку, зняти захисний шар і докласти ліки. Завдяки наявності спеціальної липкої поверхні, встановити пластир не складе праці.

Дуже важливо, щоб ділянка шкіри, на який встановлено пластир, надійно захищався від попадання вологи.

Другий пластир з упаковки слід встановити аналогічно першому на симетричній ділянці тіла. У більшості випадків, для того щоб спостерігати корисний ефект, достатньо встановити лише двох пластирів.

Тривалість позитивних ефектів від використання подібних засобів, що спостерігається протягом декількох днів. Все це час пластир повинен бути наклеєний на шкіру. Курс лікування складається з трьох тижнів безперервного використання ліків. Кожні три дні пластир треба знімати, а потім наклеювати новий. Проміжок між зняттям старого і наклеюванням нового пластиру повинен становити близько трьох годин. Цей час можна приділити гігієнічних процедур.

Таблетки

Таблетки Цитизин — це потужний засіб для зниження нікотинової залежності. Схема прийому зазвичай використовується наступна. Перші кілька днів потрібно використовувати по одній таблетці з періодичністю дорівнює двом годинам. У ці дні дуже важливо знизити кількість вживаних сигарет. По закінченні трьох днів схема трохи змінюється. Протягом десяти днів приймається одна таблетка з проміжком у два з половиною години. Після того як курс прийому складе два тижні потрібно знову змінити схему.

З чотирнадцятого дня – кожні три години потрібно приймати таблетку. На вісімнадцятий день проміжок між прийомами повинен становити не менше п’яти годин. На четвертий тиждень прийому добова доза препарату повинна становити не більше двох таблеток.
Дуже важливо, що відмовитися від куріння залежний повинен в першу тиждень проходження курсу.

Плівки

Терапія нікотинової залежності за допомогою плівки Цитизин, виглядає наступним чином. Перші п’ять днів з моменту початку курсу потрібно використовувати близько п’яти плівок, наклеюючи їх на верхню або нижню десну. Проміжок між носінням плівок може становити не більше тридцяти хвилин.

Якщо в ці дні спостерігаються позитивні ефекти, то протягом наступних трьох днів кількість щодня використовуваних плівок знижують до трьох. На дев’ятий день можна знизити використання ліків до двох разів на добу. Коли тривалість лікування сягає двох тижнів, фахівці рекомендують використовувати не більше одного виробу на добу. Обов’язково потрібно з початку курсу лікування повністю відмовитися від вживання сигарет.

Побічні ефекти

У даного ліки є безліч побічних ефектів, тому перед його застосуванням дуже важливо проконсультуватися з фахівцем. Від вживання засобу необхідно відмовитися при хронічних захворюваннях печінки, нирок і серцевого м’яза.

Використання препарату при цукровому діабеті, виразці шлунка і проблеми з судинною системою – неприпустимо. Крім цього, фахівці говорять про те, що дія препарату може стати причиною розвитку патологій, коли він застосовується особами, які не досягли вісімнадцяти років, вагітними жінками або молодими матусями в період лактації.

При наявності психічних захворювань перед прийомом препарату необхідно проконсультуватися з фахівцями.

В інструкції по застосуванню сказано, що вживання Цитизину може стати причиною втрати апетиту і зміни смакових відчуттів під час прийому їжі. Крім цього, проходження курсу лікування може супроводжуватися такими неприємними явищами, як почуття нудоти, блювоти, діареї і постійної спраги.

Медики говорять про те, що вживаючи цей медикамент, людина стає більш дратівливим, його мучить безсоння, напади сильних головних болів. Також Цитизин може стати причиною проблем з серцево-судинною системою, які виражаються в збільшенні значення артеріального тиску, тахікардії і появи сильного болю в області грудей.

При передозуванні ліками, дуже важливо вчасно звернутися за допомогою до фахівців. Перші симптоми, пов’язані з неправильним вживанням речовини, що виражаються в появі судом, загальної слабкості організму, нападів нудоти і блювоти. В такі моменти людина починає відчувати збільшення власного пульсу. Небезпека передозування полягає у великій імовірності розвитку паралічу дихальних органів.

Висновок

Знаючи від чого таблетки Цитизин і як правильно використовувати даний препарат, можна повністю позбавитися від нікотинової залежності. Дуже важливо підходити до курсу прийому націленим на результат. Порушення лікарських рекомендацій з приводу щоденного зниження норми споживаних сигарет може стати причиною розвитку інтоксикації організму нікотином.
Засіб Цитизин, продається в аптеках лише за умови наявності рецепту.

MAXCACHE: 0.38MB/0.00458 sec