Склад монастирського чаю від куріння

Світ фармацевтики створив безліч різноманітних засобів, що допомагають курцям розлучитися зі смертельною залежністю. Але багато людей, не бажаючи труїти себе «всякою хімією», вишукують народні методи боротьби з тягою до сигарет. Існує один цікавий і дуже неоднозначний рецепт – це Монастирський чай від куріння.

За твердженням його творців, цей напій використовується не тільки як ефективний антинікотинове засіб, він ще тонізує, зміцнює і подлечивает організм від різних простудних інфекцій. Але, як це зазвичай буває, у відомого кошти є і маса недоброзичливців, які вважають, що це всього лише пустушка і плацебо. Давайте розберемося.

Як формується звичка палити

Перш ніж зрозуміти, як діє Монастирський чай і впливає він взагалі, слід дізнатися причини формування у людини потреби до куріння. Сигарети формують в особистості прихильність на двох рівнях:

 1. Психічному. Це сам ритуал куріння, отримання насолоди від процесу підпалювання сигарети, тримання її, затяжками і випускання диму.
 2. Фізична. Тут вже складніше, при тривалому палінні складові тютюнового диму поступово вбудовуються в метаболічні процеси, що відбуваються в організмі. Саме фізична пристрасть набагато серйозніше і небезпечніше, адже без чергової дози нікотинової організм починає бунтувати», вимагаючи від господаря покурити. Куріння стає необхідністю.

У процесі згоряння сигаретою, організм активно виробляє норадреналін і адреналін. Ці гормони надають стимулюючу дію на роботу серця, збільшуючи тиск.

Підсумком стає короткочасне поліпшення загального стану, пожвавлення, підняття тонусу і гарний настрій. Даний допінг поступово входить у звичку.

Етапи залежності

Повністю табакозависимость формується досить тривалий час. Це поетапне дію, що включає в себе кілька стадій:

Перша стадія. На даному етапі, щоб отримати відчуття ейфорії, досить викурити всього 1-2 сигаретки. В цей час організм ще сильний і здатний самостійно нейтралізувати шкідливі токсини. Зараз куріння частіше періодичне, деколи однієї пачки курцеві вистачає на місяць. Фізичної залежності ще немає, але ЦНС і серцево-судинна система вже починають працювати з деякими порушеннями.

Друга стадія. Кількість викурених сигарет поступово збільшується і вже доходить до 5-7 штук щодня. Курець вже відчуває явний дискомфорт з приводу відсутності в будинку даних тютюнових виробів. Формування пристрасті йде повним ходом.

Третя стадія. Відзначається появою вже досить стійкої звички. На даному етапі людина викурює близько 20-30 сигарет і відчуває фізичну потребу в самому процесі. Страждає і організм, можуть спостерігатися проблеми в роботі ШЛУНКОВО-кишкового тракту і дихальної системи. При відсутності під рукою сигаретної пачки курець проявляє занепокоєння і дратівливість.

Четверта стадія. Етап повного отруєння канцерогенами тютюнового диму організму. Кількість викурених сигарет може досягати 40-60 в день. Навіть вночі людина прокидається, щоб покурити. Внутрішні органи реагують формуванням різних патологій, серйозно страждає їх функціонування.

Що очікує запеклих курців

Не будемо вдаватися в відомі вже багатьом подробиці того, як саме впливає тютюновий дим на здоров’я. Перерахуємо лише найбільш поширені захворювання, які медики діагностують частіше всього у завзятих курців:

 1. Рак губи. Отруйні продукти, які продукує тліюча сигарета, буквально знищують чутливу слизову тканина губи, особливо небезпечно, якщо в цій частині ротової порожнини є пошкодження – прикусы, заїди, ранки від застуди. Спочатку відбувається руйнування тканин губ, а потім і сусідніх слизових. Онкологія може торкнутися і довколишні лімфатичні вузли.
 2. Руйнування зубів. Зубна та ясенна тканину у любителя подиміти поступово руйнуються. Зуби покриваються неприємним жовтим нальотом, кришаться і випадають. У курців частіше всього спостерігаються ускладнений карієс і оголення зубної емалі.
 3. Проблеми зі шкірою. Завзятого багаторічного шанувальника сигарет легко можна впізнати по забарвленню особи. Сірувато-землистая шкіра груба і зневоднена, з виразними зморшками. Причому зморшки формуються навіть у зовсім молодих, але вже багаторічних курців.
 4. Падіння зору. Отруйний дим дуже часто потрапляє на слизову оболонку очей, приносячи болісно роздратування. Не кажучи про можливих (і досить частих) кон’юнктивітах, у завзятих курців є безліч інших проблем з очима і серйозне погіршення зору.

Це видимі зміни, які приносить з собою багаторічне захоплення цигарками. Не в меншій мірі страждають органи бронхолегеневої, серцевої, нервової, мозковий, травної системи. Куріння руйнує і губить весь організм. Від можливих наслідків можна уникнути лише за умови повної відмови від куріння.

Таланти Монастирського чаю

До складу Монастирського чаю від куріння включений великий комплекс біоактивних речовин. З цим твердженням важко посперечатися, особливо якщо ретельно вивчити компоненти, що входять в даний напій.

Монастирський чай складається тільки з природних речовин. В поєднанні один з одним рослинні сполуки, що входять у збір, володіють яскраво вираженим терапевтичним ефектом.

Що саме входить до складу чарівного (на думку багатьох) напою:

 1. Листочки мати-й-мачухи. Рослина відома своїми відхаркувальною дією. Його активно використовують при народної терапії хвороб дихальних шляхів. Також культура славиться своїми заспокійливими і зміцнюють імунітет здібностями.
 2. Липа. Ароматний і смачний липовий чай вже давно застосовується для лікування застуд і очищення організму від шлаків і токсинів. Липові суцвіття успішні під час проведення загальнозміцнюючих процедур.
 3. Листочки чорної бузини. Дана культура працює на загальному зміцненні метаболічних процесів, вона має болезаспокійливу ефектом, добре знімає кашльовий синдром.
 4. Квітки звіробою. Звіробій здобув славу одного з найбільш потужних за своїм здібностям лікарської рослини. До речі, до складу багатьох препаратів, спрямованих на боротьбу з табакозависимостью, використовують саме цю траву.
 5. Жабрій. А ось ця культура належить до отруйних і бур’янистих трав. Включають пікульник в збір Монастирського чаю з метою спровокувати симптоматику інтоксикації при спробі закурити. Відвар пікульника в чистому вигляді успішно застосовують для формування стійкої неприязні курця до запаху диму.
 6. Квіти медуниці. Народними знахарями це симпатичне рослина використовується для терапії різних захворювань дихальної системи: бронхіти, кашель, астма.
 7. Коров’як. Ця рослина також успішно використовується цілителями для лікування нежиті і численних патологій, які супроводжуються кашлем. Коров’як відомий своїми відхаркувальні і протизапальні можливостями.

Здається, все просто: цей збір трав під силу зібрати самостійно і приготувати цей напій. Але своїми руками створити монастирський збір від куріння важкувато. Адже невідомі строгі пропорції лікарських трав і час, коли їх слід збирати. Цим і знаменитий напій ченців, які не один рік скрупульозно розраховували і добирали потрібні інгредієнти.

Цікава думка

У обивателів широко поширене твердження, що до складу Монастирського чаю входить і свята вода, з включеними в неї мікрочастинками колоїдного срібла. Дана речовина надзвичайно корисно для організму: воно в буквальному сенсі слова, омолоджує тіло, реанімуючи внутрішні органи і даруючи життєві сили.

Колоїдне срібло – найцінніший природний антибіотик. Воно являє собою суспензію микрочастичек срібла, розчинених у дистильованій воді. В сучасній фармацевтиці воно представлено у якості медпрепаратів Витаргол і Протаргол.

Існує ще одна легенда, що траву для виробництва Монастирського чай збирають виключно ченці. Це ще більше додає впевненість людей в тому, що даний напій дійсно, допомагає позбутися від шкідливої звички. Адже священнослужителі наділяють напій особливою силою, яка допомагає людям побороти злі чари курильного захоплення.

Плюси чарівного напою

Монастирський чай проти куріння (а це вже думка медичних фахівців) насправді містить в своєму складі великий комплекс біоактивних рослинних сполук. Цей напій має оздоровчим ефектом і насправді чинить на організм загальнозміцнюючу і тонізуючу дію, очищаючи внутрішні тканини від токсинів тютюнового диму.

До явних переваг цілющого напою можна віднести наступне:

 • він дуже простий у приготуванні та використанні;
 • доведене загальнозміцнюючий і заспокійливу дію;
 • склад виключно з натуральних рослинних компонентів;
 • даний напій пройшов необхідну сертифікацію, що підтверджує його безпеку для організму;
 • відсутні різні замінники нікотину (як це спостерігається в ряді інших засобів, спрямованих на боротьбу з табакозависимостью).

Як приготувати напій

Монастирський чай для позбавлення від куріння передбачається пити замість звичайного чорного/зеленого чаю. Загальна добова норма напою (для отримання бажаного ефекту) повинна становить не менше 500-600 мл Спосіб приготування кошти простий і не відрізняється від заварювання чаю звичайного:

 1. Трав’яний збір (2-3 чайні ложки) запарити крутим окропом (400 мл).
 2. Залишити для настоювання на 10-15 хвилин. Заварник можна додатково укутати махрово або будь-якою щільною тканиною. Можна використовувати і термос.
 3. Процідити і приймати всередину.

Монастирський чай треба пити натщесерце, бажано в ранковий і вечірній час. Вест курс терапії становить близько 3-4 тижнів. Якщо виникло бажання покурити, чай можна вжити і вдень (перед прийомом їжі).

За обіцянки виробників ефект від напою повинен з’явитися вже через тиждень використання чаю. Користувачі спостерігають зниження бажання взятися за сигарету, а вже через 3 тижні потяг до сигарети зникне повністю. Також за цей визначений часовий період організм людини повністю очищається від скупчилися в ньому сажі та кіптяви.

Про що говорять реальні відгуки

Звичайно, вже є безліч людей, які на собі випробували широко розрекламоване засіб, що володіє шаленою популярністю. Які зміни в більшості випадків відзначають користувачі після курсу прийому чаю? Перерахуємо їх:

 • бадьорість;
 • відновлення сил;
 • зменшення нальоту на зубах;
 • немає неприємного запаху з ротової порожнини;
 • відсутність нервового напруження і стрибків настрою;
 • позбавлення від депресивних станів при відмові від сигарети;
 • стабільність апетиту (відомо, що при відмові від куріння хочеться багато є).

Так що, цей напій дійсно, допомагає кинути палити? Давайте, не будемо обманювати самі себе. Монастирський чай, безумовно, гарний і має ряд цінних для здоров’я якостей. Але, як панацея при боротьбі з курильної залежністю він не підходить. Даний напій, завдяки своєму складу, дійсно піднімає сили, зміцнює і робить загальнотерапевтичне вплив.

Єдине, що допомагає насправді розлучитися із згубною пристрастю – це віра в свої сили, наполегливість і бажання самої людини.

Не варто вірити, що завзятий курець із багаторічним стажем, ковтне чарівного напою і вмить забуде про свою пристрасть. Цей напій лише здатний пом’якшити негативні наслідки відмови від куріння, але самостійно перемогти залежність не в силах. Але при боротьбі за здорове життя гарні всі засоби, а тим більше такі, які реально допомагають відновити сили.

За темою:  Як кинути палити не погладшати

MAXCACHE: 0.39MB/0.00892 sec