Таблетки Корида від куріння

Залежність від вживання сигарет також небезпечна для здоров’я, як і вживання наркотичних речовин чи алкоголю. Більша частина з тих, хто намагався самостійно позбавитися від шкідливої звички, відчули на собі всю силу синдрому відміни. Для того щоб знизити больові симптоми їм довелося повернутися до використання тютюну. У подібних ситуаціях, фахівці рекомендують використовувати медикаментозні засоби, які знижують силу прояву хворобливих симптомів. Одне з таких засобів – таблетки Корида від куріння.

Про препарат

Лікарський препарат Корида виготовляється з природних рослин, що володіють корисними властивостями. Дія ліків направлено на очищення організму від шкідливих речовин і токсинів. Використання засобу допомагає запустити процеси очищення набагато швидше, ніж у тих випадках, коли організм це робить самостійно. Використання Кориди дозволяє знизити потреба у використанні тютюнових виробів.

Кожен курець побоюється зав’язувати з шкідливою звичкою, так як боїться набрати зайві кілограми. Використовуючи ліки, ризик появи подібної ситуації знижується до нуля. Корида плюс відгуки курців говорять про те, що ліки надає заспокійливу дію на нервову систему, що тільки допомагає стримувати себе.

Використання медикаменту дозволяє запустити процес регенерації в тканинах дихальних органів. Більш того, провідні фахівці з області наркології, говорять про те, що використання даного засобу допомагає позбавитися від залежності від вісімдесяти відсотках випадків.

Склад

У складі цього лікарського засобу використовуються рослинні компоненти. До активних речовин Кориди можна віднести:

  • листя м’яти;
  • корінь аїру;
  • сорбіт;
  • микрокристаллическую целюлозу.

Одна упаковка лікарського засобу містить у собі флакон з сотнею таблеток. Спосіб застосування полягає в розсмоктуванні м’ятних пастилок.

Як препарат впливає на організм

Давайте розглянемо, як діє на організм дане ліки. Лікувальне призначення Кориди – це зниження тяги до вживання сигарет. Подібний ефект досягається за рахунок вироблення умовного рефлексу огиди до тютюнового запаху. Крім цього, використовуючи Кориду, курець зміцнює і тонізує свій організм, тим самим запускаючи процеси, пов’язані з виведенням шкідливих речовин.

За темою:  Що відбувається, коли кидаєш курити

Головне завдання таких коштів полягає у сприянні процесу відмови від сигарет. Тим самим використання Кориди допомагає подолати синдром відміни. З допомогою ліків можна запобігти набір зайвих кілограмів. Для багатьох курців, подібний побічний ефект відмови від нікотину може бути справжньою проблемою.

Дія препарату має наступний механізм. Кожен раз, відчуваючи бажання покурити, чоловік повинен розсмоктувати таблетку. Це призводить до того, що з часом з’являється своєрідний асоціативний ряд, куріння – гіркий смак ліків. Це допомагає поступового зниження тяги до нікотину, за рахунок нападів нудоти і блювоти від запаху тютюнового диму.

Способи застосування

Корида плюс інструкція по застосуванню говорить про те, що застосовувати ліки слід в цілях зниження нікотинової залежності і повної відмови від вживання сигарет. Завдяки тому факту, що ліки має тонізуючі дію, його можна застосовувати при розладах сексуальної сфери.

Можливе використання препарату в профілактичних цілях простудних захворювань, розладів шлунку і печії.

Спосіб застосування ліків полягає у використанні однієї таблетки при появі бажання покурити. Денна норма ліки становить двадцять таблеток. Курс лікування з використанням засобу Корида плюс займає п’ять тижнів. Після закінчення цього терміну потребу в нікотині знижується або повністю зникає.

Якщо по закінченні декількох тижнів лікування, тяга до використання сигарет повністю зникає, то препарат потрібно приймати в кількості п’яти таблеток на день. Для повного позбавлення від шкідливої звички необхідний правильний психологічний настрій і мотивація. Крім цього, потрібно враховувати стаж куріння і силу нікотинової залежності. У більш складних випадках, курс лікування становить два місяці.

Про побічні ефекти протипоказання і при передозуванні

Спроба закурити при проходженні курсу лікування може стати причиною появи неприємних симптомів. До таких симптомів можна віднести посилене серцебиття, запаморочення, нудоту, слабкість і зміна смаку. У даних умовах потрібно позбутися від сигарет, зробити дихальну гімнастику і заново скористатися ліками.

За темою:  Кодування від куріння: відгуки, як закодуватися

Кориду не рекомендується використовувати під час вагітності та лактації. При наявності індивідуальної непереносимості компонентів кошти, використання медикаменту краще за все припинити. До ймовірних побічних ефектів можна віднести появу алергії. У разі виникнення подібної реакції організму, потрібно знизити щоденне дозування.

Шкоди від передозування даним засобом у ході досліджень не було виявлено. Також Корида плюс може використовуватися у поєднанні з будь-якими лікарськими засобами.

Думка фахівців і курців

Відгуки про лікарський засіб, для лікування залежності від використання сигарет, Корида, серед пацієнтів досить расхожи. Частина курців, які використовували цей засіб, говорять про те, що таблетки ніяк не діють, а лише додають в процес неприємний смак.

Інші говорять про те, що використання медикаменту допомогла їм позбутися тривалої залежності вживання сигарет, з якою вони не могли впоратися довгі роки.

Фахівці з області медицини в цьому питанні одностайні. Багато з них рекомендують цей медикамент, як ефективний спосіб боротьби з нікотиновою залежністю. Більше того, про користь застосування препарату говорять і фахівці наркологічного НДІ, розташованого при міністерстві охорони здоров’я Російської Федерації.

Придбати препарат можна в будь-якій аптеці, ціна Корида плюс складає близько трьохсот карбованців за одну упаковку. Пам’ятайте, що для того щоб побороти шкідливу звичку, потрібні не тільки медикаменти, але і правильний настрій. Тільки маючи стимул позбутися згубної пристрасті до тютюну, можна досягти позитивного результату в лікуванні.

MAXCACHE: 0.38MB/0.00394 sec