Як обдурити тест на наркотики

Багатьох людей, балующихся наркотиками, часом починає хвилювати питання, чи можна і як обдурити тест на наркотики. За законом людина має право відмовитися від проходження такого тестування, але наслідки будуть досить неприємні. Так і процедуру (в певних умовах) представники влади можуть зробити примусовою.

Що стосується добровільного згоди, дане медичне освідування часто ініціюється батьками для розуміння того, чи є їх улюблене чадо наркоманом чи ні. А ось в обов’язковому порядку доводиться тестуватися призовникам, автовласникам (при порушеннях), засудженим і представникам деяких професій. Так чи можна обдурити тест?

Трохи про тестування і наркотики

Сучасна наркологія створила безліч самих різних тестів на визначення в людському організмі слідів наркотичних речовин. В якості досліджуваного матеріалу, як правило, беруть сечу, кров і волосся.

Найпоширенішим тестування на вміст нарковещества в сучасний час є дослідження сечі (иммунохроматическое тестування).

Аналіз сечі є найбільш простим, доступним і дешевим. Його можна зробити навіть в «польових умовах». Для тестування використовуються тест-смужки. У разі якщо вони покажуть негативний результат, то потреби для проведення більш складних тестувань (дослідження волосся, слини, крові) не буде.

У разі коли у людини спочатку беруть на аналіз кров, то тут варіантів, як пройти тест на наркотики, не буде жодних. Обійти і обдурити дані дослідження не представляється можливим. Чого не можна сказати про дослідження сечі.

Гранично допустимі показники

В ідеалі, щоб особа успішно пройшла тест сечі на вміст в організмі наркопрепарату, необхідно, щоб концентрації будь-якого наркотику або не було взагалі, або показники не перевищували гранично допустимої норми. Вони наступні:

Наркотик Порогові показники (мг/мл)
Амфетаминовый ряд
Амфетамін 20
Метамфетамін 20
Метилендиоксиамфетамин (МДА) 40
Метилендиоксиметамфетамин (МДМА) 40
Інші з’єднання амфетамінової групи 40
Групи опіатів
6-моноацетилморфин 5
Морфін 10
Кодеїн 20
Інші опіатні речовини 10
Бензодиазепиновый ряд
Мідазолам 20
Феназепам 50
Оксазепам 50
Норидазепам 50
Діазепам 50
Інші з’єднання бензодіазепінів 50
Групи барбітуратів
Етамінал натрію 100
Барбітал 100
Фенобарбітал 1 000
Інші з’єднання барбітуратів 100
Інші наркотики
ЛСД 1
Фентаніл 4
Синтетичні каннабіноїди 5
Бупренорфін 5
Котиноны 10
11-нор-Δ9-тетрагидроканнабиноловая кислота (основний метаболіт Δ9-тетра-гидроканнабинола) 15
Котинін 20
Фенциклидин 20
Пропоксифен 40
Метадон 50
Бензоилэкгонин (метаболіт кокаїну) 50
Этилглюкуронид 100
Метаквалон 100

В середньому в природних умовах препарати наркотичного ряду можуть зберігати свої залишки і показувати позитивні підсумки від 4 діб до 2-х і більше місяців. Швидкість очищення організму залежить від декількох факторів. Це:

 • частота вживання;
 • вид наркотичного засобу;
 • кількість вжитого наркотику і його якість;
 • швидкість властивих даній особистості метаболічних процесів.

Пам’ятайте, що вид і якість (чистота) наркотичного препарату впливає не тільки на ефект від його вживання, але і на рівень толерантності організму (звикання) до даного препарату. Також чим більше людина вживає наркотичні складові, тим сильніше організм отруюється і більше сил (а відповідно і часу) він витрачає на виведення залишків.

Особливо довго виводяться наркотиків опіатної групи (гашиш, марихуана, канабіс та інші). Дані речовини є жиророзчинними. Тобто вони осідають в жирових клітинах, звідки їх вивести не так просто. Тести в даному випадку протягом декількох місяців будуть показувати позитивні результати.

Чи можна обдурити тест на наркотики

Так, можна, і для цього зовсім не обов’язково гарячково розробляти план і обдумувати, як підмінити сечу у нарколога. Щоб обійти тестування (в даному випадку ми говоримо саме про сечі), слід постаратися прискорити виведення метаболітів (залишків) наркозасобів. А здійснити це реально багатьма методами.

Спосіб 1 – тривалий

Якщо відома точна дата, коли доведеться здати сечу на аналіз, потрібно підготуватися до нього. Перетворити свою сечу, напхану наркотичними метаболітами в «чисту» можна наступним чином:

 1. Вживати збільшена кількість рідини – не менше 3-3,5 л на добу.
 2. Зайнятися активними видами спорту, особливо допомагають тривалі пробіжки.
 3. Змінити на деякий час харчовий раціон. Слід відмовитися від їжі, багатої на вуглеводи і жири. Особливо від тих продуктів, в яких міститься багато вітаміну С. Це: шипшина, обліпиха, солодкий перець, чорна смородина, ківі, гриби, петрушка, брюссельська, червоноголова і цвітна капуста, горобина, крес-салат, папайя, помело, апельсин, землянка, шпинат та інше. Постарайтеся в ці дні взагалі не пити каву.
 4. Доведеться зробити величезне зусилля і на час забути про алкоголь, а вже тим більше від наркотиків. На цей час краще відмінити ліки.

Спосіб 2 – експрес підготовка

Якщо часу не так багато, можна спробувати втілити в життя порада бувалих, як пройти тест на наркозалежність за сечі. Звичайно, шанси, що результат дасть негативний показник, значно зменшаться, але все можливо. Що для цього слід зробити:

Випити воду і не ходити в туалет. Перед аналізом, слід випити якомога більше рідини. Одночасно прийняти кілька таблеточек Фуросеміду. При цьому постаратися не відвідувати туалет аж до самої здачі аналізу.

Лимонна кислота. При здачі сечі додати до неї лимонну кислоту (її можна замінити на соду). Активні речовини, що знаходяться там, «разъедят» токсини. Лимонною кислотою/содою можна запастися заздалегідь, сховавши її в маленьку капсулу і пронести непомітно в туалетну кімнату.

Синтетична сеча. У продажу можна знайти штучну сечу. Вона аналогічна за складом з людської, але, природно, не містить наркоследов. Більш того, у такий сечі є і плюси (їх слід вивчити екстремалам, які мають намір постійно возити з собою сечу «чистого» людини (на всякий випадок). Синтетична сечовина:

 • має термін придатності до одного року;
 • не псується в порівнянні з людською;
 • благополучно зберігається при широкому температурному режимі (від 0⁰С до +40⁰С).

Спосіб 3 – медична детоксикація

Можна підійти до здачі аналізу з повною відповідальністю і пройти повну детоксикацію організму. Даний захід здійснюють шляхом введення в тіло спеціальних медичних препаратів. Провести детоксикацію можна як у стаціонарі, так і в домашніх умовах, викликавши медика на будинок.

Спосіб 4 – антитесты

Щоб обдурити діагностику, варто спробувати заздалегідь озброїтися спеціальними антитестами. Це препарати, які на деякий час блокують результати експрес-тестів і допомагають приховувати наркотичні метаболіти в сечі. Їх активно пропонують в продаж численні інтернет-магазини. Це такі блокатори:

 • Unitox;
 • Clearex;
 • FAZETOX mineral.

Розробники даних препаратів стверджують, що антитесты діють ефективно, але недовго. Після їх прийому результати аналізів покажуть негативний результат протягом 5-6 годин від часу прийому даного препарату.

Спосіб 4 – вітаміни

Напередодні призначеного часу Х, необхідно прийняти вітаміни В-групи (зокрема В2 і В12) в кількості 50-100 мг. Після їх прийому потрібно кожні 15 хвилин випивати по склянці чистої питної води. До моменту здачі аналізу об’єм випитої рідини повинен становити більше літра. За цей проміжок часу слід один раз навідатися в туалетну кімнату.

Рясне питво не «вимиває», а лише розбавляє концентрацію наркотичних засобів в сечі людини.

Під час здачі сечі на аналіз першу порцію слід відправити в унітаз, а от решту здати на тестування. Це в кілька разів підвищить шанси на успішне проходження тесту. Адже в першій порції сечі і міститься найбільша кількість наркотичних метаболітів.

Спосіб 4 – сумнівний

Деякі обивателі, розмірковуючи, як обійти тест на траву, пропонують часом фантастичні поради. Наприклад:

 • додати на тест-смужку кілька крапельок очного Візин;
 • використовувати Бади (на основі креатину) або ліки, які можуть «перебити» результати тестування.

Дійсно ефективні такі поради, не відомо. У випадку з Визином навряд чи офтальмологічний препарат зможе щось зробити, крім як зіпсувати тест-смужку. У разі Бадів, медикаментів, слід знати назви таких препаратів, точну дозу і курс прийому. Подібними знаннями може володіти лікар, але не варто наївно вважати, що медик буде радити, як обдурити тестування.

Ніхто не буде сперечатися, що обман – це добре, особливо якщо справа стосується наркотиків. Тому сто разів зважте, а чи варта гра свічок. Так чи потрібно всіма силами намагатися досягти негативних результатів? Може, простіше варто направити зусилля на боротьбу з власної наркозалежністю, адже підсумок такої пристрасті може стати вельми плачевним.

За темою:  Як знятися з обліку в наркологічному диспансері

MAXCACHE: 0.38MB/0.00549 sec