Аналіз сечі на наркологічні речовини

Одна з найпростіших методик встановлення змісту наркотичних речовин в організмі — це експрес-тест на наркозалежність за сечі. Завдяки даного тесту, можна виявити вживалися ці речовини за останні кілька днів. Максимальний термін, який можливо встановити, дорівнює семи дням.

Але кожна наркотична речовина впливає на організм по-різному. Виходячи з цього, тривалість такого тесту може зайняти певний проміжок часу. Так, наприклад, сліди вживання марихуани, можливо побачити лише через двадцять днів. Тривалість цього часу залежить від таких факторів, як розчинність речовини в організмі і час, необхідний для їх скупчення в певних тканинах. В результаті тривалості цього процесу, ці частинки потрапляють в кровотік тільки через певний час. Для того щоб гарантувати стовідсотковий результат вживання наркотичних речовин може знадобитися близько трьох тижнів досліджень.

Правила зберігання аналізів

Аналіз сечі на наркологічні речовини необхідно зібрати протягом короткого часу, що пройшов з моменту останнього вживання. Це правило стосується як добровільної методики здачі аналізів, так і коли це відбувається з примусу. У більшості випадків все залежить від виду наркотику, вживаного залежним людиною.

Для збору аналізів потрібна спеціальна тара, вимита чистою водою, без застосування господарських засобів. Сьогодні майже в кожній аптеці можна придбати спеціальний контейнер. Обсяг зібраної рідини повинен становити не менше ста мілілітрів. Забороняється її розведення з метою фальсифікації.

Аналізи на наркозалежність за сечі не вимагають суворого виконання будь-яких вимог. Здає їх людина може вживати будь-яку їжу та різні напої.

Після здачі аналізів, контейнер маркується, на нього ставлять штамп з датою і часом збору. Після цього він надсилається на зберігання в холодильну камеру. Температура в такій камері становить близько п’яти градусів, завдяки чому аналіз може зберігатися протягом пари днів, не втрачаючи своїх властивостей. Можлива і заморожування рідини — цю методику використовують тоді, коли необхідно протримати аналізи протягом декількох місяців. Для всіх маніпуляцій, покликаних виявити знаходження слідів наркотику в сечі, матеріал здається в спеціальну лабораторію.

За темою:  Як очистити організм від наркотиків

Особливості процесу

Коли існує необхідність провести тест на наркотики за сечі для співробітників державних установ та урядових служб, цей аналіз проводиться в спеціальній лабораторії. Для проходження такого тесту необхідно мати з собою документ, що підтверджує особу. Коли проходження тесту пов’язано з виявленням наркологічної залежності, всі необхідні аналізи беруться анонімно. Для виявлення наркотичних речовин у сечі пацієнта, використовуються дві основні методики:

  • хіміко-токсикологічне дослідження;
  • иммунохроматографическая експертиза.

Використання першої методики передбачає виявлення слідів будь-яких препаратів, що мають наркотичну дію. Для того щоб виявити всі необхідні параметри необхідний проміжок часу, що становить чотири дні.

Результати другого дослідження можна отримати протягом одного дня. В результаті дослідження, виявляються близько п’ятнадцяти різних видів наркотичних речовин. Цей тест здатний виявити вміст в організмі близько дев’яноста відсотків наркотиків відомих на сьогоднішній день.

Способи визначення

Аналіз на наркотики передбачає правильний збір необхідної рідини. Головна вимога — це чиста ємність з щільною кришкою. Ця необхідність обумовлена тим, що вміст контейнера не повинні потрапити інші продукти. Тільки завдяки правильному збору можна отримати необхідний результат.

Головні плюси даного способу полягають у тому, що виявити вміст наркотичних речовин в організмі можна через досить великий проміжок часу після їх вживання. В першу чергу це залежить від кількості вжитого речовини, регулярності вживання і фізіологічних особливостей людини.

Коли людина підозрюється у вживанні таких речовин, як марихуана, проводиться тест на вміст каннабиоидов. Дана наркотична речовина також відомо як «коноплі з Індії». Коли організм пацієнта правильно функціонує, одноразове застосування цього наркотику виявити неможливо. Якщо в результаті проведених досліджень виявляється позитивна реакція, то можна з упевненістю сказати, що людина вживає наркотичні речовини. Для встановлення цього діагнозу достатньо того, щоб певні показники перевищували значення в п’ятдесят одиниць. Коли результати тесту не дають чіткої відповіді може знадобитися повторний збір.

За темою:  Міжнародний день боротьби з наркоманією та наркобізнесом

Такий наркотик, як кокаїн є найсильнішим стимулятором, вплив якого поширюється на всю нервову систему. Після його попадання в організм процес розпаду займає всього одну годину. Після закінчення цього часу виявити наркотик в організмі досить важко. Всі продукти, утворені в результаті розпаду речовини виводяться з організму протягом двох діб після вживання. Це призводить до того, що аналізи, взяті після закінчення цього строку, покажуть те, що слідів наркотичної речовини в організмі не знайдено.

Амфетамін (фенилизопропаламин) – наркотик, залишки якого виявити досить просто. Діагностувати знаходження в організмі цього потужного стимулятора можна протягом кількох днів після прийому. Коли в результаті досліджень виявлено перевищення певного значення більш ніж триста одиниць, можна однозначно сказати про те, що дана людина вживає «мет».

За такою ж схемою виявляються такі речовини, як опіати, морфін, героїн та інші види наркотиків. Однак результати даних досліджень можуть бути неправильними, якщо людина в цей період використовує медичні препарати, що містять кодеїн. Кодеїн одне з лікарських засобів, яке в результаті попадання в організм утворює морфій. Внаслідок такого перетворення, тест може дати позитивний результат.

Час присутності наркотику в сечі

Кожен вид наркотиків володіє властивими тільки йому особливостями. У результаті таких особливостей, знаходження наркотику в організмі може спостерігатися від декількох діб до одного місяця. Саме тому дуже важливо усвідомлювати той факт, що здача такого аналізу вимагає своєчасності. Одноразове застосування наркотичних засобів призводить до того, що визначити їх вміст в сечі можна лише в строго певний час.
Список наркотичних речовин і час утримання їх в організмі:

  1. Амфетамін – сорок вісім годин.
  2. Кокаїн – сімдесят дві години.
  3. Героїн – сімдесят дві години.
  4. Коноплі – дев’яносто шість годин.
За темою:  Вартість реабілітації наркоманів

Тривале вживання наркотиків призводить до того, що термін їх перебування в організмі збільшується, так як продукти розпаду починають накопичуватися у внутрішніх органах. Наркотична залежність призводить до того, що сліди хімічних складів можуть бути виявлені протягом одного місяця після останнього вживання.

Для тих, кого цікавить, скільки коштує тест на наркотики можна відповісти так: ціна залежить від кількості проведених досліджень і місця розташування. У Москві подібні аналізи коштують від тисячі рублів і вище. Для виявлення наркотичних речовин в організмі можна скористатися експрес-тестом, який продається в багатьох аптеках. Однак застосування такого тесту не завжди показує необхідний результат.

MAXCACHE: 0.38MB/0.00400 sec