Вартість реабілітації наркоманів

Медична реабілітація наркозалежних – сукупність методів лікування наркотичної залежності в різних формах. Як правило, залежні люди мають певні проблеми не тільки фізіологічного, але і психологічного характеру. Саме тому курс реабілітації повинен складатися не тільки із застосування медикаментозних засобів, але і роботи з психологом. Для того щоб усунути залежність, потрібно виявити причину її появи.

Реабілітація залежного полягає не тільки у відновленні здоров’я, але і в адаптації до соціуму.

Що таке реабілітація

Реабілітація та лікування наркозалежних проводиться у спеціальному закладі. Тут фахівці допомагають вирішити ряд проблем, пов’язаних із залежністю від вживання наркотичних речовин. Зазвичай реабілітація включає в себе детоксикацію організму, психологічну корекцію, тренінги, групову терапію і багато інші процедури, які покликані допомогти у вирішенні проблеми. Поправка фізичного здоров’я лише частина лікування, яке спрямоване на повернення хворого в ряди здорових людей. Існує два види установ, що займаються подібним лікуванням:

  • платні клініки;
  • безкоштовні центри реабілітації наркозалежних.

Безкоштовні центри використовують так звані безмедикаментозні методики впливу на залежність. В умовах повної ізоляції від зовнішнього світу, організм сам підлаштовується під нові умови, і для повного позбавлення від залежності вже не потрібні терапевтичні методи.

Цей підхід має свої недоліки. Одним з таких недоліків можна назвати синдром відміни, який виникає під час різкого відмови від наркотичних речовин. Робота в групах та контроль фахівців допомагають пацієнтам таких центрів значно легше переносити всі труднощі такій ситуації. У рідкісних випадках використовуються медикаменти, що дозволяють зняти найбільш хворобливі симптоми.

Безкоштовна реабілітація наркозалежних проводиться лише за бажання хворого позбутися своєї залежності. При опорі лікування домогтися позитивного результату майже неможливо. Пацієнт повинен мати не тільки правильну мотивацію, але і бажання досягти позитивної тенденції в лікуванні. Тільки добровільну участь у лікуванні зможе дати свої плоди.

За темою:  Міжнародний день боротьби з наркоманією та наркобізнесом

Курс реабілітації в обох видах установ призначається індивідуально. Для кожного пацієнта тут розробляється власна програма. Швидкість одужання залежить від видів процедур, що призначаються фахівцями. Дуже часто в середині курсу лікування фахівець може скорегувати лікування і додати нові процедури.

Про методи призначення реабілітаційного курсу

Методи лікування вибираються фахівцем на основі даних аналізів і опитувань пацієнта. Реабілітаційний період може становити від трьох до дев’яти місяців, не враховуючи постреабилитационный період. Вартість реабілітації наркоманів починається від восьмисот рублів на добу. Ціна проживання в елітних центрах може становити більше десяти тисяч на добу, за одномісну палату підвищеного комфорту.

На реабілітаційні терміни та різновид застосування процедур, а також вартість лікування, роблять вплив такі фактори, як вид наркотичного речовини, що вживається хворим. Потрібно розуміти, що в залежності від виду наркотику, підбирається методика впливу на організм. В даному питанні немає однієї пігулки від усіх хвороб. Кожен випадок треба розглядати в індивідуальному порядку.

Також потрібно враховувати і тривалість використання наркотику. У випадках запущеної форми залежності, яка ускладнена розвитком важких патологій, потрібні комплексні заходи впливу. У першу чергу потрібно провести чистку внутрішніх органів від шкідливих токсинів і вивести з організму всі отруйні речовини.

До того ж, при призначенні лікування потрібно відштовхуватися від особливостей особистості. Дуже часто психологічна картина особистості допомагає знайти корінь проблеми. Вирішивши цю задачу, можна скорегувати курс лікування, що призведе до швидкого одужання.

Курс реабілітації наркозалежних, допомагає знизити тягу до наркотиків і повністю зупинити розвиток хвороби. Крім цього, в реабілітаційних центрах, хворий проходить комплекс процедур, спрямованих на очищення організму від токсичних речовин.

MAXCACHE: 0.37MB/0.00319 sec