Наркотиків до ро речовина крокодил: наслідки вживання

Наркоманія – згубна звичка, у власників якої, всього два життєвих шляхи. Один з них веде в могилу, а другий до довгої і часом безуспішною реабілітації. З кожним роком відсоток смертей від наркотичної залежності тільки збільшується, на вулицях з’являються все нові і нові суміші. Одна з таких сумішей — це крокодил. Що таке крокодил (наркотик), або так званий наркотик самогубців, сказати важко. Він має величезне поширення завдяки своїй невеликій ціні.

Наркотиком самогубців його прозвали, так як його використання, в ста відсотках випадків призводить до летального результату, що супроводжується тривалими муками.

Наркотик самогубців

Наслідки прийому крокодила можна побачити буквально в перші місяці вживання наркотику. Речовина викликає залежність відразу ж після першої ін’єкції. Коли наркоман, що вживає «крок», живе більше одного року — це вважається справжнім дивом, так як більшість помирає протягом півроку після першого прийому. Коли тимчасова тривалість прийому крокодила становить більше трьох місяців, врятувати людину не представляється можливим. Навіть повна відмова від вживання будь-яких наркотичних речовин, лише продовжує існування на кілька місяців.

Що таке крокодил

Наркотиків до ро речовина крокодил вперше було синтезовано в тисяча дев’ятсот двадцятому році. Початковий склад крокодила був заснований на опиатном речовині — дезоморфине. Крокодил був винайдений з метою заміни морфію в медичних цілях, і повинен був стати більш безпечним ліками. В його основі лежав кодеїн в суміші з такою речовиною, як тионилхлорид. Після проведення певних тестів, з’ясувалося, що вийшло речовина в кілька разів шкідливіше морфію, що призвело до того, що медицина вже відмовилася від препарату.

В даний час крокодилячі наркомани виготовляють наркотик препаратів проти кашлю, що містять в собі головний компонент — кодеїн. В результаті його змішування з сіркою, бензином або побутовим розчинником виходить необхідний склад. У цьому випадку крокодилячі дилери проявили неймовірну винахідливість, добуваючи всі складові законним шляхом. Виготовляється речовина в звичайних умовах за допомогою побутових каструль.

За темою:  Чим шкідливий гашиш: вплив на організм

Для виготовлення однієї дози речовини достатньо всього двох таблеток, що містять кодеїн. Тобто для того, щоб зварити більшу дозу наркотику, досить вкласти в дану справу всього кілька сотень рублів. Проте ціною вживання речовини може стати людське життя.

Вище надані наслідки вживання крокодила, фото яке дійсно може жахнути людини з непідготовленою психікою. Люди, що вживають крокодил, гниють живцем.

Речовина отримала цю назву завдяки тому, що протягом невеликого проміжку часу, починається зміна шкірних покривів людини. Його шкіра стає темніше на кілька тонів, купуючи жорсткість та сухість. У результаті цих змін, тіло наркомана вкрите своєрідною лускою, як у однойменного плазуна.

Стадії змін, що відбуваються, при прийомі наркотику

 1. Перший етап змін у наркоманів, спостерігається протягом двох перших місяців після початку прийому. Від людини виходить різкий «аптечний» запах. Зміни стосуються і зорових органів. Зіниці знаходяться в постійно судженого стані, а на склері видно сліди крововиливів. Розвивається безсоння, різкі перепади настрою. Такі наркомани живуть в борг, так як виникає потреба у вживанні нових і нових доз.
 2. Другий етап настає, коли тривалість вживання крокодила складає більше двох місяців. Спостерігається зміна шкірного покриву, який набуває форму луски. Утворюються різні виразки. Перші їх локалізації розташовані в місці ін’єкції, потім вони поширюються від вогнища, уздовж судинної гілки. Такі виразки досить глибокі і будь-який дотик до них може викликати надрив. Погіршується стан ротової порожнини. Зуби, під впливом наркотику руйнуються настільки, що більше половини з них, представляють собою темно-жовті «пеньки».
 3. Третій етап починається, коли прийом препарату становить близько півроку. Крокодилячі наркомани відчувають на собі всю небезпеку такого явища, як гангрена. В результаті токсичного впливу на організм розвивається інфекція, яка потрапляє в кров. Знижений імунітет, внаслідок прийому препарату, не може впоратися із запальними процесами, що призводить до утворення гнійників.
За темою:  Шкода галюциногенних грибів: який ефект

Вживання такої речовини, як наркотик крокодил, наслідки якого виражені в сильному нагноєнні шкірних покривів, призводить до того, що шкіра починає відшаровуватися. М’язові тканини і кістки стають видні неозброєним оком. При регулярній ін’єкції речовини в пахову область ймовірно розвиток паралічу нижнього відділу тулуба. Крокодиловых наркоманів вживають наркотик протягом тривалого проміжку часу супроводжує запах розкладання. Смерть відбувається в результаті того, що більша частина внутрішніх органів руйнується і перестає виконувати свої функції.

Як виявити крокодильщика

Наркоманія – одна з головних проблем сучасного суспільства. Пагубному впливу може податися кожна людина. У більшості випадків наркоманами стають діти з неблагополучних сімей, які знаходяться за межею бідності. До вживання крокодила ведуть безліч шляхів. Багато наркомани переходять на нього в результаті того, що у них просто не вистачає коштів на більш якісні препарати. У всіх приймаючих наркотичні речовини є яскраво виражені симптоми, за якими не складно здогадатися про їх залежності. Яскраві ознаки вживання наркотичних речовин:

 • прояв скритності;
 • часта відсутність у нічні години;
 • напади люті, депресії, апатії;
 • різкі перепади настрою;
 • постійна брехня;
 • потреба в грошах, дрібне і крупне злодійство;
 • прояв повної байдужості до подій, загальмованість;
 • крововиливи в області очей, зміни зіниць;
 • безсоння і короткий тривожний сон;
 • різке зниження ваги;
 • сліди уколів.

Часто наркомани, що вживають дешеві і неякісні вироби, що володіють специфічним запахом. Точно такий же запах «коштує» в аптеках і лікарнях.

За даними статистики, серед наркоманів це речовина досить поширене. Важко уявити, що при всій великій кількості і різноманітті наркотичних і психотропних препаратів, частка вживання крокодила становить більше тридцяти відсотків. Кожен з людей входить у цей відсоток в результаті гине, проте, це не зупиняє інших від прийому наркотику.

За темою:  Ефект амфетаміну: як діє, чим шкідливий

MAXCACHE: 0.38MB/0.00386 sec