Скільки тримається канопля в сечі і крові

Коноплі (марихуана або анаша) – найпоширеніший наркотик, що відноситься до легких. Але будь-який наркотик згубний для здоров’я, тривале вживання марихуани веде до тяжких наслідків – страждає фізичне і психічне здоров’я людини. Наркотичні залишки виявляє спеціальний тест на марихуану.

Скільки тримається канопля в сечі і крові, як проводять тестування, і чи є методи, що допомагають швидше позбутися слідів вживання анаші з організму? Давайте, поговоримо про це.

Як діє наркотик

Головна діюча сполука марихуани – тетрагідроканнабінол (або ТНС). Це рослинне психоактивна речовина, що знаходиться в листках і суцвіттях рослини. ТНС, потрапляючи в організм, утворює міцні сполуки з жировими клітинами (адипоцитамии).

Діагностика виявляє сліди прийому анаші, проводиться при проведенні певних медоглядів (при вступі на службу, отримання дозволу на водіння авто, при планових профілактичних оглядах).

Тетрагідроканнабінол надає психотропну вплив на ЦНС особистості, употребляющей наркотик. Вживають марихуану одночасно з їжею або як курильної суміші. Незважаючи на середню по тяжкості ступінь впливу ТНС, трава з організму виходить досить тривалий час.

Процес накопичення ТНС

Після прийому/куріння анаші в людському організмі відбуваються певні біохімічні процеси, що провокують утворення метаболітів. Молекули цих сполук відрізняються довгим терміном розпаду і виведення. Саме метаболіти виявляються при проведенні тестів.

Час, скільки тримається марихуана в організмі індивідуально, воно залежить від особливостей людського організму, від його природного рівня метаболізму. У деяких особистостей результат тестування може давати позитивний результат, навіть якщо травичка курився останній раз кілька років тому.

Від чого залежить швидкість розпаду метаболітів

Каннабинол є жиророзчинним з’єднанням. Швидкість, з якою наркотик залишає організм, залежить від наступних факторів:

 1. Тривалість вживання анаші.
 2. Особливістю метаболізму даної людини. Впливає параметри ваги, зросту, а також вік.
 3. Фортеці і насиченості самого наркотику, «чистоти» трави і відсоток вмісту в ній каннабинола.
 4. Рівень жирового прошарку в організмі. Чим вона більше, тим довше зберігаються наркотичні сліди.

При тривалому і регулярному вживанні марихуани в різних формах, її концентрація зростає. При аналізі буде виявлена анаша в сечі, крові, слині і навіть у волоссі.

Скільки тримається марихуана в крові та сечі

Тестування здатне виявити наслідки прийому наркотику вже через 1-1,5 години після його вживання. Час, на який залишаються сліди трави в організмі, залежить від тривалості прийому наркотичної речовини.

Сліди марихуани в крові

Щоб визначити, скільки тримається травичка в крові, потрібно згадати, як часто її вживали:

 • при одноразовому використанні анаші наркотик в клітинах крові зберігається 3-5 діб;
 • при систематичному куріння конопель її сліди залишаються в крові людини протягом 3-4 місяців.

Присутність анаші в сечі

А ось питання, скільки тримається марихуана в сечі, не так радує відповіддю. Рослинний наркотик в сечі затримується на більш тривалий термін:

 • якщо травичку покурили тільки раз, сліди наркотику будуть визначатися при аналізі близько 1-1,5 тижні;
 • коли людина регулярно курить марихуану, розпад метаболітів довший і становить 4-6 місяців, в деяких випадках анаша буде зберігатися до року.

Як проводиться аналіз

Лікарями розроблено декілька способів визначення слідів анаші в організмі людини. При аналізі може досліджуватися:

 1. Слина. Найпоширеніший і простий тест. Дозволяє виявляти сліди наркотику більш ніж 3-х тижневої давності.
 2. Кров. Також є одним з популярних тестувань. Використовується, коли необхідно отримати результати в стислі терміни.
 3. Волосся. Аналіз відрізняється високим порогом надійності. З його допомогою медики відстежують сліди наркотику навіть через рік і більше після його останнього вживання.
 4. Сеча. Цей лабораторний аналіз виявляє сліди анаші місячної давності.

Чи можна прискорити процес виведення

Скільки тримаються канабіноїди у сечі, залежить від багатьох складових. Але чи можна прискорити розпад токсинів і очищення організму? Якщо незабаром доведеться провести аналіз на сліди анаші, до тестування варто підготуватися заздалегідь і постаратися зробити все, щоб в організмі не залишилося і слідів небезпечної речовини.

Щоб прискорити очищення тіла і благополучно здати аналіз, почати підготовку до нього треба заздалегідь. Що робимо:

Коректуємо харчування. Марихуана негативно діє на кислотно-лужний баланс. Щоб поправити лужний рівень, слід капітально наситити власний організм свіжими овочами. З меню на час виключаються борошняні, м’ясні і молочні продукти.

Існує розхожа думка, що якщо пити дуже багато води, то вона «розбавить» анашу і виведе її. Це міф, рідина розводить лише сечу, але ніяк не впливає на концентрацію каннабинола.

За 5-6 діб до тестування рекомендується приймати вітамінні комплекси або Бади (харчові добавки) з підвищеною кількістю креатиніну. В день Х (коли проводиться тестування) прийміть 90-100 г вітамінів групи В і запийте великим об’ємом води (не менше 2 літрів).

Активно займаємося спортом і відвідуємо сауну. У найближчі дні перед аналізом доведеться стати сильними спортсменами. Фізичні навантаження добре підвищують метаболічний процес (обмін речовин) і прискорюють детоксикацію. Сприяють очищенню та лазневі процедури.

Дезінтоксикаційна терапія. Якщо показники тестування мають велике значення, як крайній випадок можна застосувати медичні методи для повного очищення організму. Цей спосіб вважається найбільш ефективним і надійним, але провести його можна тільки в умовах стаціонару.

Корисні поради

Якщо аналізується сеча, при здачі постарайтеся, щоб перші цівки пролилися повз збірного стаканчика. Це знизить рівень метаболітів (концентровані речовини залишають організм найпершими).

А ось при здачі волосся на сліди наркотику, доведеться вдатися до крайніх заходів і повністю поголити волосся.

Стрижку краще робити відразу, як тільки ви дізналися, що доведеться складати тести. До початку аналізу волосся відросте і ймовірність, що вони будуть «чистими», зросте.

Але самий дієвий рада – взагалі не приймати ніякі наркотики, навіть легку анашу. Більшість курців впевнені, що марихуана не несе особливо негативних наслідків для організму. Це велика помилка, за спостереженнями наркологів, куріння марихуани, навіть одноразове, здатне викликати у людини:

 • загибель клітин;
 • різко знизити імунітет;
 • розвиток психічних захворювань;
 • прояв шизоїдних розладів;
 • повне енергетичне виснаження організму;
 • спровокувати появи статевого безсилля у чоловіків;
 • тривалий стан знесилення, млявість і апатичність.

Марихуана – наркотик підступний і небезпечний. Її тривале вживання викликає стійке звикання. Коли травичка вже перестає діяти, курці, які звикли до ейфорії, переходять на більш сильні наркотики і повністю деградують. Анаша – прямий шлях до повного руйнування особистості. Бережіть себе!

За темою:  Ефект кокаїну: як діє, ознаки, наслідки

MAXCACHE: 0.38MB/0.00666 sec