Скільки виходить гашиш з організму

Гашиш – наркотична речовина, що отримується в результаті обробки конопель. Його колір, консистенція і зовнішній вигляд залежить від того, яка сировина використовувалося для створення та географічного розташування плантацій. Часто цей продукт плутають з марихуаною, проте їх дія на організм значно розрізняються. Говорити про те, скільки гашиш тримається в крові досить складно, так як необхідно враховувати такі фактори, як: дозування, частота вживання і період, протягом якого людина вживав наркотик. У більшості випадків реакція на тест буде позитивною протягом декількох діб.

Лікарі, що практикують лікування різних видів залежності, кажуть що для того щоб кинути вживання таких засобів необхідно стійке бажання покінчити з наркотиками. Також, за словами фахівців, термін реабілітації залежить саме від кількості часу, необхідного для очищення організму. Перед вживанням потрібно враховувати те, що яким би легким не вважався наркотик, його попадання в організм несе катастрофічні наслідки.

Позбутися від залежності надзвичайно складно, реабілітація вимагає тривалого лікування.

Що таке гашиш

Цей продукт отримують в результаті переробки майже всіх частин рослини. Для виготовлення, коноплі висушують, потім вона проходить стадію подрібнення. Отриману масу просіюють з допомогою спеціального посуду, а потім відправляють на прессовку. З отриманих пресів виділяються спеціальні смоли, а готовий продукт відправляється в продаж.

Вплив гашишу на психіку в кілька разів сильніше марихуани та інших «природних» наркотиків. Сила впливу обумовлена величезним вмістом тетрагідроканнабінол (ТГК). Для вживання продукту використовуються спеціальні апарати і курильні трубки. У рідкісних випадках використовуючи даний наркотик, виготовляються спеціальні солодощі.

Зовнішній вигляд

Існує кілька різних форм готового продукту. Так гашиш може розрізнятися не тільки по своїй консистенції, але і за формою «брикету». Консистенція готового продукту залежить від якості використовуваної сировини. Гашиш може бути твердим, м’яким або розсипчастим. Також сировина впливає і на колір продукту. Існує маса варіантів кольорів, починаючи від сірого і закінчуючи чорним.

Плантації конопель розташовані в країнах Близького Сходу. Саме з Азії це продукт поширюється по всьому світу. Культура вживання і традиції, пов’язані з використанням гашишу, також поширилася з цих країн. У багатьох державах з його вживанням пов’язані не тільки традиції, але і певні історично усталені закони.

Шкоди від вживання

Багато вживають «травку» та інші похідні з конопель, часто недооцінюють шкоду від їх використання. Для молодих людей куріння наркотиків перетворюється на розважальний процес, під час якого величезні компанії з молоді надаються веселощів.

Але як би гарно не говорили про це наркотик його розповсюджувачі, необхідно знати про можливі наслідки. Будь наркотичних засобів і психотропних препаратів веде до появи залежно від його використання. Вживання гашишу завдає колосальної шкоди внутрішнім органам. В першу чергу від вживання конопель та її похідних страждає система судин. Це відбувається в результаті того, що каннабиоиды, що містяться в складі наркотиків, мають можливість впливати на стан артеріального тиску.

За темою:  Зберігання та розповсюдження наркотиків: стаття

Також основний удар припадає на легені. Смоли і канцерогени, утворені в результаті горіння «травички», призводять до появи ракових клітин та запальних процесів. Крім цього страждає і репродуктивна функція.

Люди, що вживають гашиш, відчувають різні психічні розлади, виражені в приступи паніки, психозу і параної. Систематичне вживання викликає деградацію особистості.

Вживання навіть легких наркотиків виявляє руйнівний вплив на психічне здоров’я.

Скільки тримається гашиш в організмі

Дуже часто на медичних форумах, присвячених цій темі, можна побачити питання, скільки виходить гашиш з організму? Насправді відповісти на це питання однозначно практично неможливо. Необхідно розбирати кожен випадок окремо і відштовхуватися від таких факторів, як: стан здоров’я і наявність хронічних захворювань.

Також можна сказати про те, що приблизні терміни виведення всіх складових наркотику, займають час, рівний тимчасовому проміжку його вживання. З цього випливає, що якщо людина вживав гашиш протягом п’яти років, то для повного виведення його з організму знадобитися ще стільки ж. В окремих випадках, сліди вживання наркотику можна виявити через десятиліття, після припинення їх використання.

Для того щоб прискорити процес очищення організму, можна звернутися в спеціалізовану клініку. Досвідчені медичні фахівці здатні значно прискорити процеси виведення шкідливих речовин, використовуючи спеціальні методики та препарати.

На швидкість виведення гашишу з організму також впливає й географічне розташування плантацій. Наприклад, речовини, виготовлені в Індії, мають величезний відсоток вмісту ТГК, що значно збільшує терміни очищення. Гашиш, вироблений у Південній Америці, виводиться з організму значно швидше і цей строк становить близько п’яти днів.

Тільки знаючи такі нюанси, можна говорити про терміни виведення. Крім цього необхідно враховувати деякі фізіологічні особливості. До таких особливостей можна віднести наступні фактори:

 • вік, вага, зріст пацієнта;
 • загальний стан здоров’я;
 • наявність хронічних хвороб;
 • присутність патологій внутрішніх органів;
 • тривалість вживання і кількість;
 • швидкість метаболізму;
 • група, до якої належить наркотичну речовину.

Також чималу роль відіграє спосіб проведення аналізу на вміст в організмі наркотичних речовин. Наприклад, хімічний аналіз здатний показати наявність наркотичних речовин протягом трьох місяців, після останнього прийому. При зборі аналізів крові і сечі, наявність продуктів, утворених в результаті розпаду наркотичних речовин, можна виявити навіть через два місяці, після останнього застосування.

Існують і інші вузькоспрямовані тести, здатні встановити зміст подібних речовин в організмі, навіть через рік після його застосування. Дуже часто для цього використовується аналіз волосяних цибулин. В них зберігається інформація про всі токсини, що потрапили в організм за останні кілька років.

В яких органах накопичується гашиш

Через скільки вивітрюється гашиш, відповісти не здатний жоден фахівець. Справа в тому, що ТГК в результаті вживання гашишу поширюється по всьому організму і осідає на всіх внутрішніх органах. Речовини, утворені в результаті розпаду можна знайти в наступних органах:

 • легкі;
 • система судин і серцевий м’яз;
 • репродуктивні органи;
 • печінка;
 • клітини і жирові відкладення.
За темою:  Дія героїну на організм

Сам процес знаходження шкідливих речовин займає досить короткий проміжок часу. Напіврозпад токсичних речовин спостерігається на четвертий день після вживання. Повний розпад всіх шкідливих речовин може зайняти проміжок дорівнює тридцяти дням. Однак це відбувається лише у випадку разового вживання. У процесах виведення беруть участь майже всі внутрішні органи.

Перший етап відбувається завдяки розсмоктуванню речовини кровоносною системою. Кров, що циркулює по всьому організму, приносить ці продукти в нирки, де відбувається процес очищення. Саме тому складно порівняти навіть приблизні терміни, які гашиш тримається в організмі. Кожен організм індивідуальний і процеси, що відбуваються всередині людського тіла, займають різні проміжки часу.

Головний компонент гашишу, тетрагідроканнабінол виходить з організму протягом дуже тривалого проміжку часу. Саме наявність цього елемента і спрямовані аналізи, мета яких виявити факт вживання наркотичних речовин. Кількість цього елемента в організмі може сказати про те, як давно людина вживав наркотик.

Тривалість вмісту в крові

На те, яка тривалість утримання гашишу в крові впливає величезна кількість різних факторів. За середніми підрахунками вміст ТГК в крові можна визначити протягом одного тижня після останнього вживання наркотику.

Речовина досить специфічне, завдяки чому, обдурити подібний тест практично неможливо. У рідкісних випадках, коли аналіз видає неправильні результати, використовуються більш серйозні методики аналізів.

Тривалість вмісту в сечі

Скільки гашиш тримається в сечі, безпосередньо залежить від таких факторів, як: вага, кількість спожитих речовин і швидкість метаболізму. Крім цього враховується і регулярність прийому, а також його тривалість. При одноразовому прийомі, гашиш міститься в сечі протягом п’яти діб. При періодичному вживанні, його сліди можна знайти протягом десяти — п’ятнадцяти днів. Регулярність використання наркотику призводить до того, що його сліди залишаються в організмі протягом сорока п’яти днів.

Способи боротьби з залежністю

Сьогодні існують десятки методик для боротьби з подібною залежністю. Їх результативність залежить, в першу чергу, від бажання хворого позбутися згубної пристрасті. Тільки за умови, що людина прагне вести здоровий спосіб життя, можна говорити про позитивні результати.

Відмова від вживання наркотичних речовин вимагає чимало зусиль. У більшості випадків для успішного лікування залежності необхідна допомога певних фахівців. Залежному людині потрібна не тільки фізична підтримка, але і кваліфікована допомога психотерапевта.

Дуже важливо бути готовим до симптомів, які супроводжують синдром відміни. У цей проміжок часу важливо відгородити пацієнта від спілкування з тим колом осіб, з якими він вживав наркотик. Багато хто з колишніх наркоманів кажуть, що їх життя стало значно легше після повної відмови від вживання гашишу.

Тривалість виведення з організму

Саме тривалість виведення всіх токсинів з організму, відіграє вирішальну роль в процесі лікування. Коли цей процес займає значний часовий проміжок – це є головним показником того, наскільки сильний наркотик.

За темою:  Вплив марихуани на організм

Гашиш накопичується в різних ділянках людського тіла. Ця особливість наркотику дозволяє виявити його за допомогою спеціальних аналізів через шість місяців після останнього вживання. Для дослідження використовуються волосся і нігті пацієнта, які зберігають у собі інформацію про зміст всіх речовин в організмі.

Подібні аналізи проводяться лише у разі крайньої необхідності, в більшості випадків достатньо досліджень сечі і крові. Навіть найменший натяк на позитивну реакцію може призвести до підозр у вживанні наркотичних засобів.

Важливо усвідомлювати, що поки продукти розпаду наркотичної речовини знаходяться в організмі, про повне одужання не може бути й мови.

Специфіка аналізів

У ситуаціях, коли потрібно отримати необхідні дані протягом короткого проміжку часу, на аналіз береться слина. Але використання даної методики підходить не завжди.
Для більш точного виявлення вмісту токсинів та їх концентрації використовується аналіз сечі. Крім цього, виробляють збір крові для того, щоб встановити наскільки давно використовувався наркотик.

Найбільш результативний з усіх видів аналізів — це дослідження волосяних цибулин. За допомогою цього дослідження можна виявити факт вживання наркотиків через шість місяців.

Як прискорити виведення ТГК

Каннабіноїд – речовина, яка досить легко поширюється по організму. Накопичуючись в тканинах, воно протягом довгого часу несе організму порушення. Як вивести гашиш з організму швидко, питання досить гостре. Насправді спеціальної методики для прискорення процесу просто не існує. У більшості випадків фахівці рекомендують зайнятися власним метаболізмом.

Відмова від вживання наркотиків, правильний розпорядок дня, активне заняття спортом і правильне харчування, цілком може призвести до того, що терміни виведення шкідливих речовин з організму значно скоротяться.

Для того щоб прискорити цей процес можна використовувати і менш дієві методи. Відвідування саун і лазень, використання сечогінних чаїв і ліків, також допомагають організму, виведення токсинів. Однак під дією шкідливих речовин, стан імунітету значно знижується. В результаті, використання подібних заходів може сильно позначитися на стані серця і печінки.

Вживання будь-яких наркотичних продуктів на основі як рослинних, так і хімічних компонентів веде до появи залежності, у міру її розвитку, наноситься колосальна шкода здоров’ю внутрішніх органів. Крім цього починають розвиватися і психічні відхилення. Необхідно усвідомлювати всі наслідки вживання наркотиків, тільки тоді з’являється шанс на успішне лікування.

MAXCACHE: 0.39MB/0.00588 sec