Гідропоніка: що це, наслідки

Незвичайне слово «гідропоніка» на ділі є поширеним методом вирощування рослин. Цей метод дозволяє культивувати саджанці без використання землі/грунту. Корінці рослинних культур знаходяться не в землі, а воді, насиченій спеціальними розчинами або унікальною пористій структурі. Цей спосіб вигідний і нескладний.

Але, на жаль, його взяли на озброєння і виробники марихуани. Що таке гідропоніка в світі наркоманів? Таким назва наркоділки називають коноплі, вирощену даним методом. Наркотик, вирощений і вироблений з допомогою гідропоніки, за своїм впливом і якостями відрізняється від звичайного.

Суть гідропоніки в агропромисловості

Як тільки наші далекі пращури освоїли культивацію вирощування рослин для власних потреб, перед ними постало гостре питання, що стосується збільшення і зростання врожайності. Модифікувати рослинні культури на генному рівні тоді ще не вміли, а кількості родючих земель не вистачало.

Вперше спосіб гідропоніки був використаний при будівництві легендарних висячих садів Семіраміди.

При застосуванні методу гідропоніки культурні рослини вирощуються гідропонним способом. Гідропоніка отримала широке поширення в сучасній агрокультуре, адже даний спосіб:

  1. В кілька разів підвищує врожайність.
  2. Допомагає вирощувати рослини на кам’янистих і непристосованих для цього ґрунтах.
  3. Сприяє швидкому дозріванню культур – адже їх регулярно і повноцінно удобрюють.
  4. Швидше засвоюються й мінеральні комплекси. Сприяє цьому волого-насичений клімат, який дозволяє безперебійно насичувати коріння рослин киснем.

Суть методу досить проста: коренева система рослинних культур закріплюється в певному субстраті. До коріння йде регулярна подача повітря і поживного розчину.

У великих теплицях і оранжереях застосовує комп’ютеризовані установки, що дозволяють стежити за регулярністю постачання вирощуваних культур необхідними елементами.

Гідропоніці пророкують золоте майбутнє, адже саме цей метод планують використовувати при заселенні інших планет землянами. Але є і зворотна (тіньова) сторона унікальної технології. Такий спосіб активно використовується кримінальними наркоділками для вирощування конопель.

Наркотична гідропоніка: що це, наслідки

Вже давно не є секретом, як саме впливає звичайна коноплі на людський організм. Що таке гидропон на сленгу – цей термін використовують наркомани, що вживають рослинні культури з наркотичним ефектом, вирощені з використанням даної технології.

Таким способом особливо люблять вирощувати конопляні рослини. Наркотична трава, вирощеної гідропонним способом, діє на людину набагато сильніше. Такий наркотик, піддає руйнуванню всі внутрішні органи і системи.

Дихальна система. Найбільше негативний наслідок має використання марихуани-гідропоніки на бронхолегеневу систему. Даний наркотик провокує розвиток найнебезпечніших захворювань, починаючи від хронічних бронхітів і закінчуючи онкологією органів дихальної системи.

Серцево-судинна система. Вкрай небезпечним стає вживання наркотика-гідропоніки особам, що страждають від серцевих недуг. Адже в результаті використання даного виду наркотичного зілля, різко підвищується тиск, частішає серцебиття і пульс.

Мозкові процеси. Використання гідропоніки завдає нищівного удару по всіх процесів мозкової діяльності. Головним чином страждає розумова діяльність. З-за впливу наркотику окремі зони мозку починають деградувати і згодом повністю відмирати, що призводить до незворотних деградуючим процесів головного мозку. До чого це призводить:

  • розвивається тривожність;
  • знижується рівень інтелекту;
  • різко зменшується швидкість розумових і фізичних реакцій людини;
  • з’являються грубі відхилення у психічній системі людини: розвиваються психози, галюцинації, важкі захворювання аж до шизофренії.

Наркоман, пристрастившийся до гідропоніці, не здатний адекватно оцінювати реальність і повноцінно реагувати на що відбуваються навколо події. Починається повна деградація всієї особистості людини.

Шлунково-кишковий тракт. Цей вид наркоманії чинить сильний згубний вплив і на процеси, що відбуваються в ШКТ. Насамперед, розвиваються грубі порушення в процесах травлення. Людину переслідує сухість ротової порожнини, різні розлади, що розвиваються виразки і важкі захворювання.

Із-за тривалих закрепів токсини заповнюють весь організм. Це призводить до сильної інтоксикації організму. Тривалий отруєння, а також прориву кишечника, призводять до розвитку сепсису та смерті наркомана.

Репродуктивна система. Сильний удар гідропоніка наносить на репродуктивне здоров’я людей. Причому наркотик не вибирає, хто перед ним – чоловік чи жінка. Наркогидропоника згубна для всієї репродуктивної системи.

  1. Для чоловіків. Різко знижується рівень тестостерону в організмі, що призводить згодом до появи повної імпотенції.
  2. У жінок це захоплення сприяє передчасному приходу клімаксу і раннього старіння всього організму. Особливо небезпечна гідропоніка для вагітних. Плід повною мірою бере на себе нищівного наркотичний удар. Це загрожує внутрішньоутробною загибеллю плода, передчасного народження дитини з вродженими каліцтвами і різними відхиленнями.

Наркотична гідропоніка небезпечна формуванням швидкої та сильної залежності. В кінцевому підсумку проста звичка та бажання спробувати чогось нового, відчути яскраві емоції і приємну ейфорію призводить до стрімко розвинулася наркозалежності.

А вилікувати і позбутися від існуючої залежності від наркотиків дуже складно. Асоціальна особистість навіть не замислюється про свою проблему, мешкаючи в наркотичному угарі і галлюциногенном світі. Потрапивши одного разу в хвору реальність, рідко кому вдається вийти переможцем і вчасно зійти з наркотичного шляху, який веде до смерті.

За темою:  Чим амфетамін відрізняється від метамфетаміну

MAXCACHE: 0.37MB/0.00420 sec