Як виглядає героїн: формула, склад, колір

Героїн – це одне з найсильніших наркотичних речовин у сучасній історії. Для його отримання використовується хімічна обробка морфіну. Всього кілька вживань речовини здатне спровокувати появу найсильнішою наркотичної залежності. Регулярність вживання призводить до того, що людина не здатна самостійно позбавитися від цієї залежності.

Синдром відміни супроводжується сильними стражданнями, спричиненими фізіологічними розладами та психологічної прихильністю.

Що таке героїн багато знають завдяки засобам масової інформації. В інтернеті, журналах і фільмах, дуже часто спливає це речовина. Чистий героїн має порошкову форму білого кольору. Однак знайти місця продажу подібних сумішей досить складно. На вулицю цей наркотик потрапляє в розбавленому вигляді. В результаті цього, колір порошку змінюється до невпізнання.

За допомогою різних добавок, дилери збільшують не тільки кількість отриманої вигоди, але і значно посилюють дію самого наркотику. Всі ці заходи необхідні для того, щоб підсадити на голку якомога більше потенційних покупців. Зустрічаються суміші, в основі яких лежить комбінація героїну з такими токсичними речовинами, як стрихнін, який по своїй суті є справжньою отрутою. Подібні вироби призводять до сильного отруєння організму і неминучої смерті.

Вартість цієї речовини досить висока, однак в усьому світі героїн продовжує перебувати на певній популярності. За останніми даними, наданими державними органами, ціна за один грам речовини на території Росії сягає близько шести тисяч рублів.

Чистий героїн

Речовина без домішок має форму білого порошку з яскравим гірким присмаком. Якого кольору героїн, зустрічається на вулицях, сказати досить складно. Все залежить від таких показників, як форма речовини і кількість добавок, що використовуються при його розведенні. Колір може бути як світло-сірим, так і практично чорним, якщо в нього додають такі речовини, як глюкоза і кофеїн.

Останнім часом на вулицях героїн продається у формі таблеток або розчинів. Менш популярні порошкова та гранульована форма. Наркотик темного кольору найбільш часто зустрічається на території європейських країн. Там для його використання, таблетки розчиняють в лимонному соці. Що важливо, завдяки своїм хімічним властивостям, героїн майже не розчиняється у воді.

Історична зведення

Перші героїнові наркомани з’явилися в епоху Першої світової війни. Саме в той час цей наркотик був невід’ємним атрибутом аптечки кожного солдата. Тільки через довгий час вчені помітили той факт, що пристрасть до героїну в кілька разів перевищує залежність від морфію.

В Сполучених Штатах ця речовина було заборонено до вживання лише в тисяча дев’ятсот чотирнадцятому році. Слідом за цим більшість європейських країн стало замислюватися про заборону цього продукту. На території Радянського Союзу цей наркотик заборонили лише десять років потому.

Вживання такого продукту заборонено навіть в країнах, де легалізовані «травичка» та інші легкі наркотики. У тій же Голландії дозволено вживання кокаїну і марихуани, однак, за вживання та розповсюдження героїну в цій країні дуже суворе покарання. Якщо за цією справою застали туриста, то його чекає негайне видворення з країни з подальшою забороною на в’їзд.

За темою:  Гідропоніка: що це, наслідки

Синдром відміни

Синдром відміни, що супроводжує відмова від вживання цього виду наркотичних продуктів, один з найсильніших. Фахівці відзначають, що подібні симптоми супроводжують відмову від ще одного сильнодіючої речовини – кокаїну. Поява симптомів відбувається через короткий проміжок часу, після останнього вживання. Це проміжок може складати від восьми до дванадцяти годин.

Склад героїну впливає на організм таким чином, що речовина починає перебудовувати деякі функції роботи внутрішніх органів. В результаті цієї перебудови організм починає вимагати постійної наявності компонентів наркотиків всередині людини. Якщо цього не відбувається, то людина переживає такі хворобливі симптоми:

  • загальне погіршення самопочуття;
  • проблеми із зором;
  • нежить і сльозотеча;
  • перепади температури тіла і озноб;
  • сильний кашель, що супроводжується задухою.

Всі думки наркомана присвячені тому, де дістати чергову дозу. В результаті постійного нервового стресу пропадає апетит, також порушується сон. Це призводить до того, що досить сильно змінюється характер людини. Він стає більш потайним, неспокійним. Його постійно переслідують панічні атаки і почуття страху.

Людина постійно відчуває різкі перепади температури шкірних покривів. Озноб може змінити сильний жар, що супроводжується сильним потовиділенням. Наркоман починає відчувати страшні болі в результаті того, що м’язи перебувають під постійною напругою. Подібне відчуття можна порівняти з відчуттям схожим на те, коли «відсидить» ноги. Відмінність полягає в тому, що в подібному стані перебуває кожна клітина людського тіла.

При відсутності необхідної дози, всі симптоми тільки посилюються. Біль починає обмежувати м’язи обличчя. З’являються такі симптоми, як постійна позіхання і чхання. Наркоман стає не здатний контролювати виділення слини.

Якщо йому не вдається знайти дозу протягом декількох діб, його чекає найсильніша розплата. Біль пронизує кожну клітинку тіла. Перебувати в одному положенні стає неможливо. Хворий змушений постійно переміщатися в пошуках найбільш зручної пози, щоб хоча б на мить угамувати цю біль.

У тілі постійно з’являються судоми. В такий момент люди стають особливо небезпечні для свого близького оточення. Намагаючись вгамувати свій біль, вони зганяють накопичену агресію на близьких людях.

На третю добу у людини з’являються ознаки вживання героїну у вигляді сильного нездужання організму. Насамперед це полягає в появі діареї і блювоти, які практично не можна зупинити. Температура тіла може досягати критичних позначок. Людина перестає рухатися, його м’язи стають слабкими. Про те, що відбувається різке зниження ваги, можна сказати, зробивши всього лише один швидкоплинний погляд на людину в подібному стані.

Якщо для вживання наркотику використовувалися внутрішньовенні ін’єкції, то сліди від уколів починають свербіти. Особа набуває відтінок землі, очі западають, а шкірні покриви втрачають вологу. Без допомоги фахівців, людина може перебувати в такому стані більше п’ятнадцяти днів.

За темою:  Порошок фен: що це таке

По закінченні цього терміну, можуть спостерігатися різні залишкові явища. Під контролем фахівців від них можна позбутися за досить короткий термін. Дуже важливо, що саме в цей час необхідно убезпечити хворого від використання ще однієї дози.

Як розпізнати героинщика

Хімічна формула героїну неймовірно складна, він виготовляється з рослинних і хімічних компонентів. В залежності від виду виробництва, готовий продукт може відрізнятися продукції формою. Сьогодні героїн може мати форму для вдихання порошку, таблеток для внутрішнього вживання внутрішньовенних ін’єкцій і курильних сумішей. В кімнаті наркоманів часто можна виявити прилади, з допомогою яких вживали наркотик. У більшості випадків це або шприци, або десертні ложки.

В самому початку шляху розпізнати наркомана досить складно. Тільки при підвищених дозах змінюється поведінка. До таких змін можна зарахувати проблеми з мовленням, відсутність деяких рефлексів та реакцій. Людина під дозою речовини чи перебуває у стані деякої прострації. Він може заснути в будь-якій позі, іноді навіть перебуваючи в стоячому положенні.

Часто поведінка людини, що вживає подібні продукти, змінюється кардинально. Він може стати менш товариським і уникати скупчення людей. Але спостерігаються і випадки, коли наркомани стають надзвичайно балакучими і прагнуть розширити своє коло спілкування.

Сп’яніння від цього продукту досить легко розпізнати. Під дією препарату змінюється колір шкірних покривів верхньої частини тулуба. Вживання наркотиків супроводжується сильним свербінням. Масаж рук, ніг або паху може вказати на те, що людина перебуває в сильній залежності протягом декількох місяців. Крім того, очі хворого набувають такого вигляду, який спостерігається у дітей при істериках. Очні яблука постійно червоні і блищать неприродним кольором.

Як виглядає героїн, знає майже кожен любитель детективних фільмів. Дуже часто в таких кінематографічних стрічках і показують типові місця наркоманів. Справа в тому, що для вживання наркотиків, наркоману потрібно місце, де він без проблем придастся ейфорії від спожитого продукту. У цей момент хворий відчуває важливість усамітнення, так як тільки наодинці з самим собою він зможе повністю розкрити весь ефект від подібного засобу.

Перебуваючи під дією «гери», «торчок» відчуває прилив ніжності і любові до всього, що його оточує.

Під впливом подібних продуктів в першу чергу змінюються зіниці. Вони перебувають у постійно звуженому положенні і навіть у сутінках не змінюють свого розміру. Залежна людина постійно страждає від зневоднення. Але варто відзначити той факт, що втамування спраги виконується дуже дрібними ковтками. В іншому випадку може початися напад блювоти.

Незалежно від виду вживаного продукту, більшість із залежних, не відчувають почуття голоду. Крім цього, у них спостерігається притуплення інстинктів, пов’язаних з самосохранением і розмноженням. Перебуваючи «під кайфом», вони не відчувають жодних ознак сексуального потягу. Нормальної їжі, людина починає віддавати перевагу солодощі та кисломолочні продукти, так як вони найбільш легко засвоюються організмом.

За темою:  Що таке сіль у нариков

До змін психіки можна віднести той ознака, що людина починає відчувати проблеми з самоконтролем. Багато колишні «торчки» говорять про те, що в такі моменти людина починає ставити себе вище інших людей. Йому здається, що його життєві труднощі настільки складні і нездоланні, що будь-який інший на його місці просто зламався. Подібні зміни стають причиною того, що людина починає уникати спілкування з близькими і стає нелюдимим.

Для таких людей властивий і егоїзм. Перебуваючи в залежності, людина починає вважати своє найближче оточення зобов’язаним йому. Всі свої дії він не піддає аналізу і повністю впевнений у їх правильності. Спілкування в подібній ситуації досить складно і людині неможливо пояснити, що всі причини змін в його життя пов’язані з вживанням героїну. Що характерно для цього виду наркотику – повна відсутність самооцінки у людей його приймають.

Знаючи, з чого роблять подібні продукти та їх вплив на людську психіку, можна спробувати вплинути на залежної людини. Лікарі закладів для лікування наркозалежності говорять про те, що подібні клініки людина рідко приходить самостійно, усвідомлюючи всю згубність свого захоплення. У більшості випадків пацієнти таких клінік, доставляються туди насильно близькими родичами.

Наслідки вживання

Наслідки вживання героїну можуть бути дуже сумні. В цілях економії багато наркомани починають використовувати один шприц на кілька осіб, що неминуче веде до зараження крові. Саме так передаються такі хвороби, як гепатит і СНІД.

В залежності від того, з чого складається героїн, і які використовувалися добавки для його приготування, страждають на різні органи. Можна з упевненістю стверджувати, що вживання таких речовин призводить до зниження імунітету і появи захворювань на цьому тлі. Часте явище для наркоманів — це туберкульоз, проблеми з легенями і кістками. Під дією наркотиків руйнуються зуби і з’являються запалення у ротовій порожнині. Страждають органи шлунково-кишкового тракту, що призводить до того, що людина не здатна вживати тверду їжу.

Тривале вживання наркотиків призводить до того, що знижуються розумові показники. Фахівці відзначають той факт, що багато пацієнтів наркологічних клінік страждають від проблем з пам’яттю і лунатизму.

MAXCACHE: 0.39MB/0.00986 sec