Крокодил дезоморфін: склад, що це таке

Наркоманія – страшна біда, яка може відвідати будь-яку сім’ю. Як кажуть наркологи, у наркозалежних два шляхи – один веде на цвинтар, а інший відправляє хворого в тривалий період реабілітації, який далеко не завжди закінчується успішно. Щороку відсоток смертності від наркопристрастия збільшується в геометричній прогресії, створюються все нові вбивчі з’єднання.

До одним з найбільш смертоносних наркотичних отрут відноситься наркотик дезоморфін. Його ще називають «наркотиком самогубців». Завдяки своїй дешевизні і простоті приготування дезоморфін (або «крокодил») надзвичайно широко поширений. Сумним і 100%-м результатом його вживання стає загибель людини, яка відбувається на тлі тривалих, нестерпних мук.

Що таке дезоморфін

Дезоморфін – це ізомер морфіну, вироблений синтетичним шляхом. Дане з’єднання вперше було отримано фармацевтами на початку минулого століття. Фахівці намагалися відшукати замінник морфію, що володіє такими ж потужними знеболюючими властивостями і не викликають залежності. В результаті досліджень були отримані кілька активних з’єднань, в тому числі і дезоморфін.

При дослідженні було встановлено, що ця речовина володіє набагато більш потужними аналгетичними здібностями в порівнянні з морфієм. Але виявилося, що знеболюючий ефект триває всього 3-4 години, а от наркотична залежність розвивається набагато швидше.

Деякий час дезоморфін все ж випускався в зарубіжних країнах, як потужний знеболювальний засіб для післяопераційних пацієнтів. Його можна було побачити у вигляді препарату Permonid.

Інтерес до даного з’єднання різко зріс останнім часом. В нашій країні цей наркотик з’явився не так давно – у 2002-2003 рр. Наркологи відзначають зростання збільшення популярності серед наркоманів дезоморфіну. Основні споживачі страшного наркотику – молодь і підлітки.

З-за високої доступності та низької вартості даного засобу, дезоморфін особливо затребуваний серед героинщиков, що зазнають фінансові труднощі. Любителі дезоморфіну в прямому сенсі слова гниють живцем.

Дезоморфиновое зілля

Даний наркотик не проводиться силами медичної промисловості. Препарат цілком і повністю є кустарним дітищем підпільних наркоумельцев. Виробництво страшного наркотику – процес досить простий і нетривалий. Для його виготовлення необхідно години 1,5—2 вільного часу і наступні загальнодоступні речовини:

 • йод;
 • фосфор;
 • автомобільний бензин;
 • побутові хімічні розчинники;
 • медикаменти, до складу яких входить кодеїн;
 • сірчана кислота (або звичайна сірка з сірникових головок).
За темою:  Що таке сіль у нариков

Дані речовини мають у складі величезна кількість отруйних домішок, що «дарує» наркотику особливу небезпеку і канцерогенність. Доступний і дешевий складу дезоморфіну дала можливість цій наркопрепарату стрімко поширитися по планеті.

За даними статистики, «крокодил» зумів відвоювати близько 25-30% всього наркоринку, поступившись пальму першості героїну.

Чому «крокодил»

Незвичайне назва «подарував» нарковеществу надзвичайно високий рівень токсичності і схожість з крокодилячими укусами в місцях ін’єкцій. Дезоморфін вводять у вену, з часом область уколу починає гноїтися, покриватися кіркою і ставати схожою на крокодилячу.

Дезоморфін крокодил складається з повністю токсичних продуктів, які при своєму об’єднанні стають ще більш небезпечними і руйнівними. З таким ступенем негативного впливу не здатний впоратися навіть надсильний і міцний організм. Шлях дезоморфинщика короткий і веде в могилу.

Всього 8-10 тижнів потрібно, щоб накопичення в організмі шкідливих речовин досяг «точку неповернення». Після проходження даного рубежу навіть при активному втручанні наркологів людина є невиліковним.

Принцип дії наркотику

Щоб краще зрозуміти, як саме крокодил впливає на організм і чому він призводить до таких жахливих наслідків у вигляді живцем гниючого тіла, слід детально розглянути весь процес його «роботи». Отже, яке здійснює подорож наркотик по організму:

Закупорка кровоносних судин. Після проведеного уколу речовина потрапляє в кровотік. Тут починається його перше руйнівну дію. Дезоморфін буквально «обпікає» стінки кровоносних судин. У відповідь організм продукує сполучні речовини, щоб відновити пошкоджені судини, що провокує різке звуження вени і перекриття сосудика.

На перший час, завдяки великій кількості кровоносних судин наслідки дезоморфіну не відчутні. Але через звужені вен наркозалежний шукає все нові місця для ін’єкцій, приводячи до глобального ураження судинних стінок і закупорці судин.

Некроз тканин. З часом ін’єкції дезоморфіну призводять до розвитку некрозу тканин, що оточують місце введення голок. Ці області покриваються скоринкою зовні, під якими ховається збільшуються нагноєння. Незабаром пошкоджені ділянки шкіри «злипаються» утворюючи шкірку, схожу на луску крокодила. Дане освіта незабаром починає відшаровуватися від епідермальної тканини.

Руйнування внутрішніх органів. Подорож дезоморфіну закінчується у внутрішніх органах, на стінках яких рясно осідають важкі метали та отруйні складові наркотику. Системи людського тіла поступово припиняють чинити опір отруйному дії крокодила і масово руйнуються.

За темою:  Курильний план: що це таке

Летальний результат. Очікуваний фінал, який чекає практично кожного «крокодильщика». Всі отруйні токсини, патогенні хімічні сполуки утворюють в масовій кількості гнійники на тканинах внутрішніх органів, що призводить до смерті. Летальний результат наркомана відбувається за поліорганної недостатності.

Поліорганна недостатність – важка стрес-реакція організму. Одночасне глобальне поразку більшості внутрішніх органів за короткий проміжок часу. Це термінальна стадія, яка веде до загибелі людини.

Як змінюється особистість

Щоб зрозуміти, що і протягом якого часу відбувається з людиною, що вживають дезоморфін, скористайтеся наведеною нижче таблицею. Перед вами картина короткого існування «крокодильщика»:

Тривалість Основні симптоми
перший етап 1,5—2 місяці до початку прийому наркотику відчувається різкий запах ліків, постійне звуження зіниць, на склер помітні сліди крововиливів, безсоння, раптові стрибки настрою
другий етап 2-6 місяців видимі зміни шкіри, її злущування та лускатість, утворення виразок, різке погіршення стану ротової порожнини, руйнування зубів
третій етап від півроку формування великих некрозных ділянок, розвиток гангрени, через зниження імунітету і токсинів, які розносяться з кров’ю по всьому тілу, поява великих гнійників, абсцеси з’являються і на внутрішніх органах

Наслідки дезоморфіну

Руйнівну дію крокодила стає помітно вже в перші тижні використання наркотику. Ця речовина викликає стійку залежність відразу, після першого ж уколу. Більшість наркоманів, які бачать на «кроці», гинуть протягом перших 6-ти місяців.

Якщо тривалість вживання наркотику перевищує 2,5—3 місяці, наркологи вже не в силах врятувати людину. Навіть повне забуття наркопрепарату може лише продовжити існування залежного всього на 3-4 місяці. Які наслідки приносить вживання крокодила? Їх видно неозброєним оком:

 • відшарування верхнього епідермального покриву;
 • сильне нагноєння шкіри в місцях ін’єкцій;
 • оголення кісток і м’язів, вони стають візуально помітними;
 • у залежного виходить стійкий неприємний запах розкладається тіла;
 • при введенні наркотику в область паху, у наркоманів настає параліч нижньої частини тулуба.

Як вчасно розпізнати проблему

Наркоманія – всесвітнє лихо, з яким може зіткнутися кожна людина. У переважній більшості випадків жертвами наркотиків стає підростаюче покоління і молодь. В основному це діти з неблагополучних сімей, які живуть за межею бідності і повної убогості. До крокодила людину і штовхає в основному нужда, коли дістати грошей на більш «чисті» наркотики немає.

За темою:  Метамфетамін: що це таке, формула мета

У всіх, хто живе в наркотичному світі, існують певні ознаки. З них можна дізнатися і наркомана, який сидить на «кроці». До найбільш яскравою симптоматикою відносять наступні прояви:

 • апатичність;
 • різкі перепади настрою;
 • стрімке схуднення;
 • напади агресії і люті;
 • почервоніння очних склер і звуження зіниць;
 • помітна скритність, якої раніше не спостерігалося;
 • почастішання злодійство, адже наркотик потрібно постійно;
 • повна байдужість і байдужість до всього, що відбувається;
 • стійкий запах медикаментів, що виходить від людини (особливо йоду);
 • видимі сильні запалення на венах, сліди виявів у місцях ін’єкцій;
 • постійні і довго не проходять застуди внаслідок значного падіння імунітету;
 • тривала безсоння, при цьому людина не може заснути до 4-5 ранку, а потім спить до обіду і раннього вечора.

Підводимо підсумки

Будучи самим дешевим і доступним наркотиком, крокодил вважається найбільш убивчим і безжальним. «Крок» знищує організм людини набагато швидшим за свого побратима – героїну. Захоплення дезоморфином – це глобальне руйнування всього тіла людини, гниття його живцем.

Потрапляючи всередину тіла, крокодил знищує всі внутрішні органи, безповоротно змінюючи їх функціонування.

Всього за кілька місяців особу, яка сидить на «кроці», перетворюється на живу зомбі – глибокі некрози і виразки по всьому тілу, розплавлені гноєм кістки і сухожилля, запалі очі. Порожній гниє рот, повний зруйнованих коричневих зубних обрубків, сонний, нерухомий погляд, повна загальмованість і раптова лякаюча агресія.

Вже через 2-3 місяці вживання дезоморфіна робить неможливим повернення людини до нормального життя. Цього часу цілком достатньо, щоб захоплення крокодилом перекреслила всю людське життя і підписав йому смертний вирок в один кінець.

MAXCACHE: 0.39MB/0.00587 sec