Курильний план: що це таке

Напевно, кожен з нас замислювався про те, яким чином можна зняти стрес і втому після важкого трудового дня. Хтось проводить довгі години перед телевізором, інші грають в комп’ютерні ігри, треті вважають за краще скоротати вечір в компанії пляшки пива. Є і менш поширена категорія людей, яка знімає стрес за допомогою марихуани. Давайте розглянемо курильний план, що це таке, шкоди від його застосування та його вплив на організм.

У нас є план»

Говорити про те, що таке наркотик план потрібно почати з того, що щороку від вживання вмирає більше мільйона молодих людей, які використовували його на регулярній основі. Основна група споживачів цієї суміші – представники молоді, які майже не замислюються про те, що вони вживають.

В результаті опитування, проведеного в Сполучених Штатах Америки, були виявлені шокуючі дані: понад чотирнадцять мільйонів жителів, вживають наркотичний план щомісяця.

Наркота план допомагає людині відправитися в світ мрій, викликаючи потужні галюцинації. Під дією цієї суміші спостерігається почастішання серцебиття, проблеми з координацією та інші негативні симптоми. Якщо порівнювати шкоду від плану з шкодою сигарет, то всього один «косяк» можна прирівняти до однократному викурюю п’яти пачок тютюнових виробів. Вживання плану стає причиною руйнування клітин головного мозку і появи онкологічних захворювань.

Цей вид наркотичних речовин майже не виводиться організмом. Поступово його вплив руйнує імунітет. Навіть алкоголь не має настільки руйнівних наслідків, ніж ця трава. Використання плану може стати причиною появи проблем з потенцією, тимчасового безпліддя, порушення менструального циклу, зниження лібідо. Навіть одноразове вживання трави жінкою, може стати причиною появи психічних відхилень у майбутнього потомства.

Подібна залежність руйнує життя, забираючи щастя і віру в щасливе майбутнє, тільки подумайте, чи варто кілька годин «кайфу» подібної розплати.

Що кажуть фахівці

Фахівці на питання що означає курити план, кажуть, що це спосіб зміни свідомості з допомогою спеціальних психоактивних речовин. Використання марихуани та її похідних дозволяє розслабитися і відчути легкість. Через деякий час після регулярного використання, людина розуміє, що «підсів». Домогтися приємних відчуттів без подібних речовин стає неможливим. Залежний все частіше відчуває напади апатії та байдужості у відсутності травички.

За темою:  Що таке кетамін: механізм дії

Трава план — це один з найпотужніших галюциногенів, який небезпечний в першу чергу тим, що залежні люди недооцінюють його шкоду. Усвідомлення хвороби приходить надто пізно, коли людина перестає представляти своє життя без цього засобу. Він починає шукати виправдання собі і своїй залежності. Багато хто з курців трави посилаються на те, що природні рослини менш шкідливі для здоров’я, ніж спиртне. Як раз-таки в подібних твердженнях і криється велика помилка.

Досить сумний і той факт, що більшість із залежних знаходяться в повній впевненості того, що зможуть зав’язати з уживанням конопель, коли захочуть. Подібне заперечення залежності – один з появи ознак захворювання. Ці заперечення тривають аж до того моменту, поки залежні не йдуть на злочини. Спускаючи всі кошти на наркотики, вони поступово починають розпродувати своє майно. Потім починається низка дрібних крадіжок, або один великий злочин. Кожен із залежних від речовин, що мають галюциногенний ефект, знаходиться в постійному пошуку фінансів.

Це можна пояснити тим, що вживання галюциногенів вимагає постійного підвищення дозування. Для того щоб хворого «торкнуло» йому вже не вистачає мінімальної дози. Регулярне вживання трави може стати причиною того, що людина проводить більшу частину дня «під планом», в очікуванні п’янкого ефекту.

Складність лікування полягає в тому, що залежні рідко звинувачують у своїх проблемах. Їм здається, що причиною їхніх бід є весь інший світ. Саме тому для лікування наркозалежності потрібна допомога кваліфікованого психотерапевта. Тільки грамотний лікар, зможе донести до хворого думка про те, що корінь його бід криється в використанні марихуани.

Наркотик план — це сленгове позначення марихуани. Для його створення використовуються засушені листя, насіння і стебла рослини. Сьогодні подібна курильна суміш прирівнюється до виду небезпечних наркотичних засобів, які заборонені в більшості світових країн.

За темою:  Різновиди наркотиків: які бувають види

Галюциногенний ефект досягається завдяки знаходженню в марихуані речовини під назвою тетрагідроканнабінол. Варто відзначити, що в залежності від сорту рослини, кількість цієї речовини може значно змінюватися.

Використовують траву як курильну суміш через сигарети, цигарки або спеціальні прилади для куріння. У рідкісних випадках із цієї трави заварюється чай або вона просто розжовується.

Небезпека вживання плану

Що таке курити план і як він впливає на організм ми вже розглянули. Саме час поговорити про небезпеку цього виду наркотику. Наслідки вживання такої суміші можуть бути виражені такими патологіями:

  • порушення метаболізму;
  • зниження розумової активності;
  • проблеми з пам’яттю, апатія, надмірна дратівливість;
  • збільшення ризиків розвитку онкологічних захворювань.

Крім цього, варто відзначити той факт, що використання плану може привести до безпліддя, оскільки активна речовина, що міститься у складі конопель, має величезний негативний вплив на сперматозоїди.

На тлі вживання конопель можуть з’явитися і розлади психіки, які виражаються істеричними припадками. Така істерика може тривати близько тридцяти шести годин. За цей час залежний відчуває весь спектр почуттів, що включає в себе ейфорію, паніку, радість, тривогу і страх за власне життя. Людина розуміє, що все що його оточує стає спотвореним. Його переслідують параноїдні думки і постійні галюцинації. Саме подібний стан може стати причиною спроби суїциду.

Що цікаво, подібні психічні порушення можуть спостерігатися і після припинення використання наркотичних речовин. За даними, отриманим вченими зі Швеції, які займалися цим питанням більше п’ятнадцяти років, використання конопель може стати причиною появи шизофренії. Дуже важливо, що якщо у людини є певна схильність до цієї хвороби, то вживання трави стане своєрідним тригером для запуску механізмів розвитку захворювання.

Крім цього, такі симптоми, як апатія, млявість, постійний страх за своє життя, і депресія стають причиною порушення розумових здібностей. Людям з подібною залежністю набагато складніше запам’ятовувати різні події, вони не можуть відтворити прочитаний матеріал в усній формі і відчувають проблеми з логікою.

За темою:  Гідропоніка: що це, наслідки

Навіть відмова від вживання марихуани може лише уповільнити ці процеси. Протягом перших трьох років, з моменту відмови, залежний відчуває дефіцит уваги і проблеми з короткочасною пам’яттю. Від вживання таких сумішей страждають і дихальні органи. В легенях курця міститься велика кількість шкідливих речовин, що складаються з смол, волокон рослин і декількох тисяч хімічних речовин, що утворюються в результаті горіння трави.

На цьому тлі можуть бути розвинені такі захворювання, як емфізема легенів, хронічний бронхіт і навіть рак. Також потрібно відзначити зниження вироблення певних гормонів, які відповідають за статевий потяг. План має величезний вплив на жіночий організм, його вживання призводить до збою менструального циклу, тимчасового безпліддя. Якщо під час вагітності жінка курить траву, то це стає причиною появи неповноцінних дітей з явними психічними розладами.

Одна з головних проблем, пов’язаних з цим наркотиком — це поява інфантилізму. Марихуана містить у собі певні речовини, що пригнічують активність мозку. Через стінки легенів вони потрапляють в кровотік, де розносяться по всьому організму. Потрапляючи в жирові відкладення, вони залишаються там на довгий час. В результаті цього, вони починають змінювати сприйняття навколишньої реальності. Людина стає більш легковажним, його емоції пригнічуються, що може призвести до катастрофічних наслідків.

MAXCACHE: 0.38MB/0.00551 sec