Що таке гвинт у нариков

Наркоманія не тільки небезпечна, але і досить дорога залежність. Середня вартість одного грама героїну знаходиться в діапазоні цін від ста до двохсот доларів. Далеко не кожен із залежних може дозволити собі такі витрати. У зв’язку з цим залежні від вживання наркотичних речовин починають використовувати синтетичні аналоги. Саме до таких наркотиків і відноситься первітин. Давайте розглянемо, що таке гвинт у «нариков».

Як виглядає первітин

Гвинт – одне з похідних речовин від метамфетаміну. Метамфетамін – наркотичний засіб, що має вигляд білого порошку, що складається з мікроскопічних кристалів. Для вживання речовини використовуються спеціальні пристосування або ін’єкції.

Гвинт — це одне з дешевих наркотичних засобів, яке виготовляється в тій же формі, що і його попередник. Найчастіше він виготовляється в кустарних умовах – на кухнях, переобладнаних в хімічні лабораторії. Вживання цього засобу має страшні наслідки. Достатньо лише один раз його використовувати, щоб отримати потужну психологічну залежність. Всього кількох доз достатньо для того, щоб зробити з людини психічно неадекватний овоч.

Основна група споживачів гвинта – діти з небагатих сімей.

Саме підлітки — основна маса споживачів цього продукту. Психологи, розглядаючи питання популярності гвинта, говорять про те, що дилери заманюють підлітків тим, що розповідають, ніби застосування гвинта не несе жодних наслідків для організму. Коли підліток «щільно підсів», йому починають підсовувати більш дорогі речовини у вигляді героїну або мета.

Доза смерті

Гвинтові наркомани воліють використовувати цей засіб для внутрішньовенних ін’єкцій. Швидке попадання в кров стає причиною появи моментального «кайфу». Вживання продукту стає причиною появи сил, почуття безмежної радості і сильного сексуального бажання. Для наркомана змінюються всі відчуття, з’являється відчуття ейфорії, в результаті чого він перестає контролювати себе.

Дія наркотику швидко йде на спад. Ефект сп’яніння триває не більше двох годин. Слідом за ейфорією і підвищеною активністю приходить апатія, сонливість і сильна втома. За словами самих наркоманів, в такі моменти людина починає ненавидіти весь світ, він стає готовий на будь-які вчинки, лише б повернути хвилини блаженства і радості.

Що дійсно страшно, так це те, що залежність від цього засобу з’являється після першої ін’єкції. Кілька місяців регулярного вживання можуть стати причиною того, що людина перестає бачити своє життя без чергової дози. У перервах між уколами людини охоплює депресія і апатія. Він вічно втомився і не може піднятися з ліжка навіть заради походу в туалет.

Про наркотик гвинт наркологія говорить наступне. Для даного засобу характерні три певні стадії розвитку залежності. На початковій стадії з’являється лише психологічна форма залежності від гвинта. Ефект від вживання спостерігається протягом кількох годин. Сприйняття наркомана стає гострим, а всі відчуття незабутніми.

Людина відчуває емоційний і фізичний підйом. Тільки заради того, щоб повторити ці почуття, людина вирішується на наступну дозу. Щоразу для отримання ефекту йому доводиться збільшувати дозу, однак тривалість сп’яніння постійно зменшується.

Це приводить до другої стадії залежності, де розвивається фізична необхідність у вживанні наркотику. В цей час ефект гвинта може спостерігатися протягом сорока хвилин. При відсутності чергової дози, наркоман відчуває напади мігрені, судом і проблеми з диханням. Використання порошку знімає ці симптоми. Але гвинт використовується не для зняття ломки, а для отримання гострих вражень.

Якщо на першій стадії наркоман вживав не більше кількох міліграмів кошти, то ближче до другої – ця кількість може збільшитися до мілілітра. В кінці другого етапу наркомана чекають два шляхи: смерть або більш дорогі наркотичні речовини.

Третя стадія стає причиною появи виснаження. Відмова від їжі супроводжується сильним зниженням ваги і порушенням роботи внутрішніх органів на фоні втрати апетиту і вживання наркотичних препаратів. Первітин використовується лише для того, щоб продовжити власне життя. У відсутності чергової дози людина вмирає.

Це засіб має сильне психостимулюючу дію. Під дією наркотику психіка людини руйнується, що стає причиною появи психозу. На цьому тлі людина може впасти в депресію, що супроводжується спалахами агресії і гніву.

Тривале вживання такого продукту призводить до набряку головного мозку, що часто і стає причиною летального результату.

Так як первітин виготовляється в кустарних умовах, склад наркотику «гвинт» містить в собі безліч різних хімікатів. Внутрішньовенна ін’єкція подібного продукту отруює нутрощі людини. Слідом за цим настає шок: за кілька хвилин температура може піднятися до критичних значень, тіло б’є озноб, з рота з’являється піна. Даний стан має велику схожість з нападами епілепсії.

Від вживання первітину страждає кожен внутрішній орган. Нирки не справляються з фільтрацією всіх шкідливих речовин, а печінка просто не в змозі впоратися з величезною кількістю токсинів. Спостерігаються постійні перепади значень артеріального тиску, що призводить до порушень в роботі серцевого м’яза. Всі ці патології сприяють руйнуванню судинної системи головного мозку. На цьому тлі з’являється інсульт і параліч.

Як розпізнати наркомана

Знаючи, що таке наркотик гвинт, досить легко можна розпізнати гвинтового наркомана. У людини, яка вживає подібні препарати, спостерігаються такі симптоми, як:

  • втрата апетиту;
  • поява безсоння;
  • розширені зіниці;
  • перепади настрою.

Змінюється не лише характер, а й психіка людини. Тривале вживання таких речовин призводить до появи параної, манії переслідування, галюцинацій і іншим подібним явищам. Крім цього, «кручені» мають підвищену температуру тіла.

Звичайно, не завжди подібні ознаки можуть говорити про наявність залежності від вживання наркотичних речовин. Однак коли всі ці ознаки спостерігаються разом, з’являється привід задуматися.

Людини, що потрапила в залежність від вживання «хімії», досить складно реабілітувати і повернути до повноцінного життя. Тривалість лікування може становити кілька місяців. Дуже важливо звернути увагу на перші ознаки появи залежності. Зволікання в цьому питанні може коштувати людського життя.

За темою:  Метамфетамін: що це таке, формула мета

MAXCACHE: 0.38MB/0.00453 sec