Кислота наркотик ЛСД: що це таке

Наркоманія – головний бич сучасного суспільства. Поганому впливу найчастіше піддаються підлітки, прагнучи урізноманітнити своє життя в пошуках свого місця в суспільстві. Диэтиламид лізергінова кислота або ЛСД, синтезировалась з благою метою як одне з сильних болезаспокійливих для лікування шизофренії. Але в результаті дослідження речовини з’ясувалося його згубний вплив на психічне здоров’я. Крім того, вживання ЛСД призводить до появи сильної залежності.

Наркотик ЛСД

Розшифровка ЛСД походить від німецької назви препарату Lysergsäurediethylamid. У Росії цей препарат потрапив до реєстру наркотичних речовин завдяки своєму впливу на психічну активність. На вулицях наркотик більш відомий як кислота або марка.

Наркотик є синтетичним лише наполовину, так як для його виготовлення використовуються речовини, отримані з певних грибків.

Кислота наркотик ЛСД один з найсильніших галюциногенів, які знаходяться в групі серотонергиков. У результаті його дії змінюється як фізичне, так і емоційне сприйняття, відбувається сильний розрив з реальністю. Саме ці причини є основою того, що кислота вважається одним з найстрашніших наркотичних препаратів.

Психоз та галюцинації, викликані вживанням наркотику, в деяких випадках тривають навіть після того, як дія препарату закінчено. Такі наслідки можуть мати тривалість аж до двадцяти чотирьох годин.

Таблетки ЛСД в першу чергу небезпечні тим, що тривале їх вживання призводить до розвитку емоційного стану схожого з шизофренією. У пацієнтів, які страждають від згубної пристрасті до наркотику, спостерігається глибока депресія. Тривале вживання кислоти призводить до того, що речовини, утворені в результаті розпаду наркотику починають накопичуватися у внутрішніх органах. При накопиченні великої концентрації в організмі, наркоманам доводиться збільшувати дозу, щоб отримати бажаний ефект.

Коротка історія

Для того щоб точно сказати, що таке ЛСД, необхідний короткий екскурс в історію. Вперше було синтезовано речовину швейцарським вченим Альбертом Хофманом, який отримав прізвисько «батько ЛСД». У сорокових роках цей хімік працював над так званими стимуляторами крові.

Галюциногенні властивості препарату були знайдені в сорок третьому році минулого століття, коли Альберт навмисно вжив невелику кількість речовини. В результаті дослідження було виявлено, що навіть мікроскопічні дози здатні викликати галюциногенний ефект.

За темою:  Дія клофеліну на людину

Структура наркотику має деяку схожість з певними відділами головного мозку. Його вплив на організм має таку ж властивість, як деякі прояви психічного розладу. Цей факт призвів до того, що починаючи з сорокових років минулого століття, багато психіатри експериментували з препаратом протягом цілих тридцять років.

Дослідження наркотику не виявили жодних позитивних дій синтезованого речовини, однак його виробники зробили невірний крок, в результаті якого ЛСД отримало широке поширення.

Величезну популярність придбав наркотик у шістдесятих роках, завдяки американському психологу Тімоті Лірі. Його вплив на студентів мав настільки сильну ступінь, що за лічені місяці кількість людей, які вживають це речовина, зросла в кілька сотень разів. З Америки наркотик перебазувався в Англії і потім поширився по всій Європі.

Даний препарат міг бути використаний і як хімічна зброя. Так як американські військові дослідники побачили в ній можливість впливати на людські маси. ЛСД тимчасово зникав з вулиць в кінці вісімдесятих. Проте вже до кінця дев’яностого століття знову з’явився і став поширюватися в нічних клубах.

Дія

Лизергин — це одне з найбільш отруйних речовин наркотичної дії. Речовина абсолютно безбарвний і не має специфічним запахом. Дія наркотику суто індивідуально, а його ефект залежить від таких показників, як навколишнє обстановка, настрій яка вжила його людини і дозування речовини.

Умовно, дія наркотику можна розділити на два результату. У першому випадку людина відчуває сильне емоційне потрясіння, його мучать галюцинації, спостерігаються напади параної. В інших випадках вживання ЛСД веде до різкого поліпшення настрою, людина починає відчувати радість і ейфорію. Дія ЛСД можна розбити на наступні стадії:

 1. Фізичне та емоційний стан змінює через тридцять хвилин після прийому речовини.
 2. Спостерігається розширення зіниць, прискорене серцебиття.
 3. Підвищується температура шкірних покривів, відбувається зміна показників артеріального тиску.
 4. Збільшує потовиділення, з’являються перші ознаки сильного зневоднення.
За темою:  Що значить компромісне ставлення до паління

Дія наркотику призводить до зміни настрою, можливі різкі його зміни, що починаються від сильного блаженства і закінчуються гострими нападами паніки. В такому стані людина не в змозі відокремити реальність від галюцинацій, викликаних наркотиком.

Тривале вживання наркотиків призводить до того, що наркоман втрачає зв’язок з реальним світом. У спробах досягти необхідного результату, дози застосовуваного препарату значно збільшуються. Збільшення дози призводить до того, що психіка залежного починає давати збої. Страх за своє життя і розум, призводить до сильного розпачу і станом депресії.

Такі напади можуть спостерігатися протягом двадцяти чотирьох годин, але існує ймовірність того, що наркоман вже ніколи не повернеться до повноцінного життя. Галюцинації, викликані наркотиком, змінюють не тільки відчуття реальності, але і форми і призначення об’єктів. Зареєстровано чимало випадків спроб викинутися у вікно, під приводом того, що за цими дверима знаходиться кращий світ.

Розвиток залежності

Перший прийом наркотику в більшості випадків відбувається в компанії друзів, коли людина знаходиться у пошуках свого призначення в цьому світі. Тяга до нових відкриттів і відчуттів призводить до того, що кожен наркоман не помічає того факту що вже «щільно підсів».

Залежність від ЛСД, виникає в період з п’ятого по десятий прийом речовини. В більшості випадків цей наркотик поширений серед представників неблагополучних сімей. Внаслідок певних життєвих труднощів, що стоять на шляху таких людей, вони прагнуть втекти від реальності, вдаючись до вживання наркотичних засобів.

Кожен прийом супроводжується збільшенням дози, в іншому випадку наркоман не може домогтися бажаного ефекту. В результаті скупчення в організмі продуктів розпаду наркотичної речовини, виробляється залежність. Коли вживання наркотику носить періодичний характер, розвитку залежності не спостерігається. Проте навіть таке вживання галюциногенів може призвести до порушень психіки.

Необхідність збільшення дози речовини настає вже після першого вживання. У перший тиждень безперервного вживання, необхідна доза для отримання стану ейфорії виростає в кілька разів. Вживання наркотику у великих дозах веде до розвитку психічних захворювань, в результаті яких наркоман потрапляє в спеціалізовану лікарню. Це один з найкращих прогнозів. Тривалий вплив галюциногенних речовин на розхитану психіку призводить до думок про суїцид, які наркоман наполегливо намагається втілити.

За темою:  Дофамін: що це за гормон

Реакція на галюциногени досить різна. Все залежить від стану організму і нервової системи. Проте фахівцям вдалося виявити деякі схожі реакції, серед яких:

 • безсоння;
 • прискорене серцебиття;
 • повішена пітливість;
 • зміна температури;
 • напади нудоти, блювоти і запаморочення;
 • судоми і озноб;
 • розширення зіниць.

Психічні відхилення, розвинені прийомом галюциногенів, супроводжуються проблемами сприйняття навколишнього світу, утрудненим мисленням і постійними емоційними перепадами. Протягом хвилини наркоман може випробувати весь спектр почуттів починаючи від безмежної радості і ейфорії закінчуючи нападами агресії і несвідомого страху. Ці емоції можуть переплітатися, що призводить до помутніння розуму.

Лікування залежності

Коли людина знає, з чого роблять ЛСД, його вплив на організм і побічні ефекти, боротися із залежністю набагато легше. Однак лікування вимагає правильно підходу, досвідченого фахівця і знаходження в спеціалізованій клініці. Це наркотичний засіб не викликає стану «ломки» при відмові від нього, що дозволяє моментально відмовитися від його вживання. Значно складніша справа з психічною залежністю і для її лікування потрібен грамотний психіатр. Коли лікувальні заходи мають своєчасне втручання, існує ймовірність позитивного прогнозу лікування.

Наслідки вживання

Вживання галюциногенних препаратів призводить до розвитку наступних наслідків:

 • психічні порушення;
 • схильність до агресії;
 • ймовірність розвитку патологій у нащадків;
 • схильність до депресії і суїциду.

Прийом наркотичних речовин веде до того, що у людини розвивається асоціальна манера поведінки. В результаті цього пацієнт намагається завдати шкоди як здоров’ю, так і здоров’я своїх близьких.

MAXCACHE: 0.38MB/0.00526 sec